Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vieluf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější. (oficiální text distributora)

kiimi

4x jsem se zasmál. Ještě častěji mi bylo líto toho, jakého laciného debila ze sebe pan Atkinson dělal. Všechno předvídatelné a typicky americké. Bohužel nápad velmi povedený, kdy se znudění milionáři sází o akční věci, ale víc tam toho nebylo. ()

GlamourCat

Tak snažili se, snažili. Chvíli to celkem dává smysl, pak se to rozjede do "hemživé" komedie a ještě s extrémně sentimentálním, americkým koncem, kdy si všichni zatancují a zazpívají. Ach. Rowan Atkinson je klasicky ze všech nejlepší, ale líbil se mi i Seth Green a Gooding Jr. ()

Cheeker

Celkem zábavný film o závodu za penězi, které kraluje, kdo jiný, než Rowan Atkinson. Nicméně je to ta typická americká, dovolím si říct až afektovaná, komedie. ()

Bollek

Příjemně zábavné i po opakovaném shlédnutí. Vtipy jsou promyšlené, někdy trochu šílené, ale to do toho všechno patří a dobře funguje. Je tu pěkně různorodé spektrum postav, i když se ve finále všichni chovají jako blázni. A potěšil mě konec, alespň se přestali hádat. ()

bararich8

Za vlasy přitažená komedie, která ale dovede pobavit. Ideální na relax, když potřebujete vypnout mozek. Tady ho totiž nepotřebujete :-) ()

dakarin

Ne každá bláznivá komedie mi sedne - zde byla míra stupidity a nechutnosti za přijatelnou mezí :-( Toto dílko nemohu doporučit. ()

RoneXxXD

Velmi solidní béčková komedie. Pár krát jsem se slušně zasmál a nejlepší byla asi nacistická linka ;D Bohužel místy byl Rowan opravdu trapný,ale někdy zase geniální. A konec jak to dopadlo s penězi velké klišé. Jinak fajn komedie. ()

feryk

Naprosto nevyužitý potenciál filmu i známých herců. V podstatě nikdo nedostane takový prostor, aby pořádně zaujal. Za celý film jen velmi málo dobrých vtipů, jinak těžká nuda až do nic neříkajícího konce. Těžké zklamání a stěží dokoukatelné. ()

Zombo

Velice pohodová bláznivá komedie, téměř neztrácející dech a bombardující rozmanitou škálou gagů, fórků až po perfektní a kvalitně natočené vtipy, při nichž jsem se opravdu dlouho musel smát. Těm trapnějšího a dětinštějšího rázu se sice nevyhnete (nelze, půlka amerických sálů by byla tichá), ale bylo jich naštěstí méně, což Rat Race posouvá do nadprůměru ve svém žánru. Ocenil jsem i přítomnost obou britských mágů, J. Cleese a R. Atkinsona se skvělou parodií italské angličtiny a přízvuku. Nejlepší byly asi samotné epizodky se sázkami milionářů (děvka, letadlo), kde jim skutečně nechyběla fantazie. A "You-should-have-bought-the-squirrel!" nemělo chybu. ()

sledge

Z pohladu kinematografickej hodnoty medzi dva a tri, ale ako komedia to funguje velmi dobre. Vramci zanru blaznivych komedii urcite take 4*, az na niektore cliche dobre gagy pocas celeho filmu. ()

Agarwaen

Možná bych dal víc, ale konec na charitativním koncertě mi opravdu vyhnal žaludek hodně vysoko do krku.Fuuuuj!!!!! Na to, že o komediálním talentu Atkinsona a Cleese snad nikdo nepochybuje, se filmařů podařilo vytvořit nečekaně nudný film. ()

Yawgmoth

Velmi dobrá komedie se slušnými herci,kteří i docela dobře hrají(to ovšem neplatí pro Atkinsona,který je geniální a prostě perfektní).Místy nuda,ale opravdu jen zřídka,zbytek je prošpikován výborným humorem.Celkově stojí za shlédnutí a nebránil bych se podívat se na to znovu. ()

BLADER

Váhal som medzi tromi a štyrmi, ale predsa len musím zaokrúhliť smerom hore. Zostava skutočne kvalitných hercov pod dohľadom Jerryho Zuckera ( mimochodom, veterán ) rozpútava skutočne bláznivú jazdu za peniazmi. Keď sa tak na to pozerám, je tam veľa skutočne známych hercov. Tak absurdný nápad a taký sympatický výsledok. ()