Reklama

Reklama

Honba za láskou

(seriál)
  • Velká Británie The Pursuit of Love

Epizody(3)

Obsahy(1)

Adaptace zábavného románu Nancy Mitfordové sleduje příběh Fanny a Lindy, dvou mladých sestřenic a kamarádek, které poznávají lásku a život dospělých v letech před druhou světovou válkou. (HBO Max)

Recenze (4)

foxpopuli 

všechny recenze uživatele

Lily byla DOKONALÁ. Na jednu stranu ji chcete zabít, na druhou... jaký by byl život bez ní?   "Some of us must protect bohemia, irreverence." ()

Reklama

annakovar 

všechny recenze uživatele

Nevtíravě feministická minisérie o jednom divném přátelství dvou žen (ve kterém chudák vypravěčka neustále tahá za kratší konec) a jejich životech. Děj se sice odehrává v meziválečném a válečném období, ale zpracováno je to spíš stylizovaně než realisticky a je z toho cítit notná dávka nadsázky. Obzvláště co se týče postavy Andrewa Scotta, který hraje výstředního lorda Merlina s “laskavýma očima“ a celou dobu vypadá, že žije v úplně jiném filmu a sem si jen náhodně odskakuje. Nevím, jestli byl lepší on, nebo úžasná i nesnesitelná Lily James se svými velkými sny a milostnými eskapádami. ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

BBC představila novou, hodně dobře obsazenou, minisérii, která je založená na známé knize Nancy Mitford. Předlohu neznám, takže mě k tomu lákalo hlavně známé obsazení. Hlavní role hraje Lily James a Emily Beecham, které doprovází například Andrew Scott nebo Dominic West.Mám rád dobově zasazené série a tahle se odehrává v meziválečném období, což je by mi vyhovovalo. Jenže po prvním díle jsem úplně nevěděl, co si o tom myslet. Sice se to odehrává v dané době, ale je z toho hodně cítit moderní zpracování, za což může hlavně hudba. Ještě horší ale je, že příběh už mi tak zajímavý nepřišel. Měl jsem z toho pocit, že herci jsou sice super, ale nemají co hrát. Druhá epizoda pak byla vysloveně nudná a i když to závěr trochu vykoupil, tak z toho rozhodně nebude další oslavovaná minisérie. ()

Galerie (46)

Reklama

Reklama