Tak hoši, jedem!

(pořad)

Filmová féerie s country skupinou Zelenáči... V kovbojsky laděném, hudebně zábavném pořadu, se vám představí skupina Zelenáči (Greenhorns) se svými nejslavnějšími hity. V několika komických rolích se objeví Jiří Wimmer, který svými výstupy propojuje jednotlivá hudební čísla. Do děje navíc zasahuje svými komentáři kreslená postavička pytláka Říhy, kterou vytvořil Jan Vyčítal. Celý obsah doplňuje Ivan Mládek svým vyprávěním o tom, jak se seznámil s jednotlivými členy skupiny. (Česká televize)

curil

Čekal jsem písničkovou smršť mé nejoblíbenější country skupiny, ale místo toho jsem se dočkal šaškování Jiřího Wimmera. V převlecích zaplňoval trapně více než polovinu pořadu s řečičkami doprovázející děj, který vlastně ani neexistoval. Písniček zaznělo mnoho, ale jen snad dvě nebo tři celé. V drtivé většině si autoři vystačili s jednou slokou a to bylo pro mě velké zklamání.  Z písniček zbylo torzo: Hromskej den, Ještě je čas, Rovnou, Jó, to byl den, Dívka s vlasem medovým, Když můj táta hrál, Žlutá kytka, Oranžový expres (převzato z jiného pořadu), Blízko Little Big Hornu, Abilane, Honzův song, Na Vánoce ráno, Jak pytlák Říha, A slunce pálí jen, Hej Joe, Divnej smích a další. ()