poster

Apache Drums

Western

USA, 1951, 75 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Lehce naivní western o dobrém a zlém muži, kteří si své role postupně vymění, ozdobený místy výbornou dramatickou hudbou (která mi připomínala Planetu opic). Zajímavý je i obraz, kdy za hořícími troskami kostelních vrat poskakují indiáni čekající na skalpy.(31.5.2012)

 • LiVentura
  ***

  Krvelační indiani-meskalerové naženou obyvatele malého městečka do kostela, kde se přeživší bílí zabarikádují a odsud odražejí stupňující se útoky rudých...(31.1.2014)

 • paddy35
  ****

  Poměrně solidní western, který však zbytečně sráží některé krkolomnosti a nelogičnosti...(26.2.2015)

 • Mol
  ***

  Čistokrevné tři hvězdičky. Tak průměrnej béčkovej western, že víc průměrný už to ani být nemůže. Je fajn, že zde pálí kostelní lavice. To je jistě k plusu filmu, ale co je určitě jeho mínus je inteligence indiánů. Místo toho, aby do kostela naházeli nějaký zápalný dýmovnice a vykouřili tu chamrať, kterou potom mohli, až by vybíhala, postřílet jako Němce v Dachau, tak tam zbytečně umírají. Film nasáklej whiskey a prachem.(13.12.2014)

 • - Rozpočet filmu si nemohl dovolit kaskadéry, a tak Apače ve skutečnosti hráli záchranáři z Kalifornské pláže Santa Monica. Pomocí techniky body paint měli pomalované celé tělo, aby vypadali jako Indiáni. (Mol)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace