"YOU'RE DESTROYING PEOPLE'S LIVES." ----------- Boiler Room sa driape na vrchol finančných filmov. Vyštveral sa statočne vysoko. Nedostal sa síce k Oliverovmu Wall Street, ale je to pekne blízko. Dôvod? Napísané je to perfektne. Dialógy sú vynikajúce. O prejavoch nehovoriac. Ribisimu jednoducho rola sadla, bolo to vidieť a nepopierateľne to aj perfektne zahral. Affleck rolu zazobanca taktiež presvedčivo odohral. Soundtrack výborný. Na Vin Diesela mi už prídavné mená nezostali, takže si už iba pripime pri spomienke na časy, kedy bolo normálne počuť, čo hovorí.(19.10.2017)

Kvalitní film o makléřské firmě, jejíž zaměstnanci lidem nabízejí falešné akcie neexistujících firem. Obyčejný člověk neorientující se v této problematice možná některé scény nepochopí, ale i tak se jedná o velmi povedený snímek zabývající se tímto tématem. V některých scénách se sice mohlo jít více do hloubky a mohlo se jim věnovat více prostoru, ale to nevadí. Hodně se mi líbil výkon Giovanni Ribisiho.(9.5.2011)

Tenhle film mě doslova vtáhl. Žral jsem ho od začátku do konce. Něco o tom vím, takže můžu říct, že je to vcelku věrohodné. Jako thriller je to super, ale je to hlavně ponaučení, aby lidé nevěřili podivným telefonátům a aby věděli, že to tak skutečně chodí. Vynikající téma z prostředí makléřů, kteří ale nepracují zas tak čistě jak se zdá. Jezdí v rychlých autech a vydělávají velký prachy a zatraceně jsem jim záviděl. Velmi dobrý scénář a herci výteční. Vin Diesel, Giovanni Ribisi a další. Ben Affleck ve své mini roli naprosto exceluje - nabušený a ukecaný machr, kterámu byste uvěřili všechno.(4.3.2010)

Dobrej film z makléřského prostředí. Lehce předvídatelný děj, ale dobře chycený a ve finiši vám ani nevadí, že jste v půlce filmu tušili, jak to všechno dopadne. Vin Diesel se mi v té roli líbil a přestože nemám G. Ribisiho zrovna v lásce, protože když mluví tak 'mečí' jako koza, tak bych ho za tuto roli pochválil. K dané oblasti podnikání jsem lehce přičichl a proto dávám 3* a film doporučuji i neznalcům...thriller, který nenudí.(26.5.2010)

• mala_kea

Ano, film je jedno velké KDYBY. Kdyby byli jiní herci, kdyby byl jiný režisér a další kdyby. Co si ale budeme povídat, vše tázne jednoznačně Giovanni Ribisi. Vin Diesel by se měl vrátit zpět k rychlým autům, tam ještě za něco stál, tady se snaží jen zahrát něco, co nedokáže ani s třemi promili krvi. Ben Younger se zkrátka snažil natočit něco, v čem si tolik nevěří a to se mu stálo osudné. Film postavený na jednom herci není nejlepší nápad a navíc 118 minut poslouchat dlouhý, sic trochu zábavný scénář, je takřka nemožné.(8.1.2010)

• - Jim Young (Ben Affleck) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco a Chris Varick (Vin Diesel) nosí hodinky značky TAG Heuer Aquaracer. (dyfur)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,29krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Film, na který se Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck a Nicky Katt dívají, je Wall Street z roku 1987. (S.i.d.)