Při sledování jsem dostal neodolatelnou chuť pustit si Wall Street nebo Vlka z Wall Street. Boiler Room bych ale zase neměl úplně odpálit, občas má svou hodně silnou chvilku a například úvodní Affleckův proslov nebo když otec (soudce) několikanásobně odpálí svého syna (špinavého makléře) jsou dost luxusní. Hodně se povedly telefonáty, ve kterých nutí makléři své vorvaně ke koupi za každou cenu. Diesel zde má značně menší roli než jsem čekal. 65%(23.4.2018)

Riziko zřejmě plně ocení jen diváci znalí tématu. Myslím, že ti z vás, kteří měli možnost někdy nakouknout do nějaké podobné společnosti budou nadšeni. Setkáme se zde s naprosto věrným obrazem manipulačních praktik zločineckých MLM společností, kterých u nás není málo. Věrně zachycuje profily jednotlivých článků těchto obludných spolků. Herecké výkony hodnotím na výbornou. Bravo tohle není thriller, ale spíš dokument.(12.7.2005)

Na tenhle film se mi teda nedívalo moc dobře. Dokázala jsem se vcítit do těch obětí podvodů, jsou slabí a jestli se nacházejí zrovna v nějaké životní situaci, kdy by se jim pár dolarů navíc opravdu hodilo, tak se jim vůbec nedivím, že takovým lidem jako byl Seth naletí. Já bych nedokázala žít s pocitem, že si svými sliby získám něčí důvěru a i když dopředu vím, jak se věci skutečně mají, tak je zklamu, odřu na kost, pošlapu jejich sny a plány ... hnusný pocit.(8.12.2013)

Tenhle film jsem dlouho neviděl. Je to solidní thriller z makléřského prostředí, kde supi trhají kdejakou zdechlinu. Ti supi jsou mladí, mají pocit, že dělají velké věci, ale ve skutečnosti jsou jen součástí plánu. Uzavírání smluv po telefonu, strmý vzestup a strmý pád. V hlavě mi zůstalo slovo "Vorvaň". Slušné, za 70% = 3+/5(28.4.2011)

• mala_kea

Ano, film je jedno velké KDYBY. Kdyby byli jiní herci, kdyby byl jiný režisér a další kdyby. Co si ale budeme povídat, vše tázne jednoznačně Giovanni Ribisi. Vin Diesel by se měl vrátit zpět k rychlým autům, tam ještě za něco stál, tady se snaží jen zahrát něco, co nedokáže ani s třemi promili krvi. Ben Younger se zkrátka snažil natočit něco, v čem si tolik nevěří a to se mu stálo osudné. Film postavený na jednom herci není nejlepší nápad a navíc 118 minut poslouchat dlouhý, sic trochu zábavný scénář, je takřka nemožné.(8.1.2010)

• - Jim Young (Ben Affleck) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco a Chris Varick (Vin Diesel) nosí hodinky značky TAG Heuer Aquaracer. (dyfur)

• - Film, na který se Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck a Nicky Katt dívají, je Wall Street z roku 1987. (S.i.d.)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,29krát za 1 minutu. (Dixxx)