Snaha o velikost tu je, zpracování také není na škodu, ovšem celý snímek vyznívá až příliš na prázdno. Za bankovnickou hantýrkou a naleštěným obalem s několika známými tvářemi se skrývá bohužel jen lehoulince nadprůměrný snímek z tržního prostředí, který neskrývá svůj obdiv klasice žánru Wall Street. Bohužel i přes veškerou snahu nedosahuje právě tomuto snímku ani po kolena.(16.6.2012)

Všeobecně nemám žánr dramatu v lásce. Tento snímek se mi ale líbil, protože je v něm výborně zakomponováno několik motivů, od kriminálního až po rodinný, který se zrcadlí ve dvou životních událostech hlavního hrdiny. Vin Diesel tu má překvapivě uvěřitelnou roli. Málokdy se mi stane, abych byl tak překvapený, když usednu za obrazovku v sobotu po půlnoci.(23.8.2009)

Mladý Giovanni Ribisi, pro kterého jsem již v té době měla slabost ;) a prostředí plné podvodů a slibů...Kdyby si snímek vzal do parády nějaký zkušenější režisér, věřím tomu, že by z toho byl stejný trhák, na který se v tomto filmu dívají na videu :) Sem tam jsem se sice ztrácela, ale i tak jsem byla zvědavá, co všechno budou ve filmu schopni a jak se to bude vyvíjet dál :) Nejvíc se mi na filmu líbila atmosféra, se kterou je to servírované jako pochmurné, depresivní a drogami a alkoholem nabitém prostředí :) Nejlepší ale byl Ben Affleck, který se tam vždy jen objevil, všechny seřval, poslal do prdele a po několika minutách zase zmizel..To byly nejlepší výstupy, na které nemůžu zapomenout :) :)(15.11.2014)

Velmi zrucne natoceny film z prostredia,ktory mi sice je uplne cudzie,avsak v tomto pripade to vobec nevadilo,aj ked znalost by dozaista pomohla. Giovanni Ribisi je klasicky dobry,prekvapenim je pre mna mimoriadne civilny a skutocne dobry Vin Diesel.Sice pribeh je koniec koncov naivny a obcas deravy,ale pozera sa na to dobre a neuraza to,co je pozitivum.(18.5.2006)

Wall Street pro puberťáky. Zatímco v Glen Gerry Ross vytahuje Alec Baldwin mosazné koule, zde si Ben Afflack pleská své schlíplé koule o stůl. Zatímco Gorden Gekko nás zavádí do dokonale autentického světa akcií, zde budete za rytmu rapových pecek poslouchat masírování ega o tom, kdo má lepší káru. Boiler Room zobrazuje život v makléřské firmě v cool pojetí a s kapkou naivity.Na druhou stranu podává skvělý scénář, perfektně herecké výkony a rychlý spád. Líbilo se mi zaměření na hlavní postavu, zobrazení vztahu otce a syna, nebo detailní vyobrazení prodejce a kupujícího. Boiler Room je business film, který vás dost možná zaujme i v případě, že neholdujete kariéristickým filmům o dolování milionů.(17.4.2014)

• - Jim Young (Ben Affleck) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco a Chris Varick (Vin Diesel) nosí hodinky značky TAG Heuer Aquaracer. (dyfur)

• - Film sa natáčal v meste New York. (dyfur)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,29krát za 1 minutu. (Dixxx)