Mal svoj kšeft, ktorý slušne vynášal. Žil si svoju spokojnú realitu a nemal dôvod niečo meniť. Jedného dňa mu však niekto ukázal inú možnosť, ktorá bola priveľmi lákavá. Doslova mu otvoril oči. A už nebolo cesty späť. Peniaze a túžba po prestíži mu nedali na výber. Dobre zvolená hudba, herci dali do kopy zaujímavé prekvapenie.(18.11.2010)

Kvalitní film o makléřské firmě, jejíž zaměstnanci lidem nabízejí falešné akcie neexistujících firem. Obyčejný člověk neorientující se v této problematice možná některé scény nepochopí, ale i tak se jedná o velmi povedený snímek zabývající se tímto tématem. V některých scénách se sice mohlo jít více do hloubky a mohlo se jim věnovat více prostoru, ale to nevadí. Hodně se mi líbil výkon Giovanni Ribisiho.(9.5.2011)

Velmi zajímavý film z prostředí brokerů. Zajímalo by mne, nakolik je snímek věrohodný, zda je život burzovního makléře opravdu tak vyhrocený-nadbytek peněz, nedostatek času i přátel, nahromeděný hněv a vztek, zda si opravdu makléři pouštěji ve volném čase Wall Street a učí se její hlášky nazpaměť, a zda jejich práce obnáší ukecávání obyčejných lidí po telefonu ke koupi nesmyslných akcií.(1.3.2010)

Riziko zřejmě plně ocení jen diváci znalí tématu. Myslím, že ti z vás, kteří měli možnost někdy nakouknout do nějaké podobné společnosti budou nadšeni. Setkáme se zde s naprosto věrným obrazem manipulačních praktik zločineckých MLM společností, kterých u nás není málo. Věrně zachycuje profily jednotlivých článků těchto obludných spolků. Herecké výkony hodnotím na výbornou. Bravo tohle není thriller, ale spíš dokument.(12.7.2005)

"YOU'RE DESTROYING PEOPLE'S LIVES." ----------- Boiler Room sa driape na vrchol finančných filmov. Vyštveral sa statočne vysoko. Nedostal sa síce k Oliverovmu Wall Street, ale je to pekne blízko. Dôvod? Napísané je to perfektne. Dialógy sú vynikajúce. O prejavoch nehovoriac. Ribisimu jednoducho rola sadla, bolo to vidieť a nepopierateľne to aj perfektne zahral. Affleck rolu zazobanca taktiež presvedčivo odohral. Soundtrack výborný. Na Vin Diesela mi už prídavné mená nezostali, takže si už iba pripime pri spomienke na časy, kedy bolo normálne počuť, čo hovorí.(19.10.2017)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 153krát což je 1,29krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Film, na který se Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck a Nicky Katt dívají, je Wall Street z roku 1987. (S.i.d.)

• - Film sa natáčal v meste New York. (dyfur)