Průměrná filmová jednohubka na dlouhý večer, u níž překvapí pouze zvolené téma a množství známých tváří, které tehdy v této branži začínaly. Jo, a ještě EPiCKÝ motivační proslov postavy s mimikrami Bena Afflecka, u něhož jsem nadšeně zesiloval zvuk. Nic víc, nic míň. Škoda. „They say money can't buy happiness? Look at the fucking smile on my face. Ear to ear, baby.“(2.12.2018)

Tak tomu říkám život. Překrásný film (není to vrchol filmové tvorby, ale jeho informační hodnota je k nezaplacení) o obchodě, procházení životem a manipulaci s lidmi. Myslím, že na Boiler Room by se měli podívat všichni ti, které "peníze nezajímají", "nepracují pro ně" atd. :), ať je pak někdo s radostí neobere... Protože podobné (i když ne vyloženě podvodné) prodávání akcií atd., za účelem čistě zisku obchodníka s akciemi, se už rozjíždí i v ČR. Takže se na film mrkněte, ať víte o co jde a neoškube vás kde kdo. Zajímavý výukový materiál!(31.7.2008)

"YOU'RE DESTROYING PEOPLE'S LIVES." ----------- Boiler Room sa driape na vrchol finančných filmov. Vyštveral sa statočne vysoko. Nedostal sa síce k Oliverovmu Wall Street, ale je to pekne blízko. Dôvod? Napísané je to perfektne. Dialógy sú vynikajúce. O prejavoch nehovoriac. Ribisimu jednoducho rola sadla, bolo to vidieť a nepopierateľne to aj perfektne zahral. Affleck rolu zazobanca taktiež presvedčivo odohral. Soundtrack výborný. Na Vin Diesela mi už prídavné mená nezostali, takže si už iba pripime pri spomienke na časy, kedy bolo normálne počuť, čo hovorí.(19.10.2017)

Na tenhle film se mi teda nedívalo moc dobře. Dokázala jsem se vcítit do těch obětí podvodů, jsou slabí a jestli se nacházejí zrovna v nějaké životní situaci, kdy by se jim pár dolarů navíc opravdu hodilo, tak se jim vůbec nedivím, že takovým lidem jako byl Seth naletí. Já bych nedokázala žít s pocitem, že si svými sliby získám něčí důvěru a i když dopředu vím, jak se věci skutečně mají, tak je zklamu, odřu na kost, pošlapu jejich sny a plány ... hnusný pocit.(8.12.2013)

Dobrej film z makléřského prostředí. Lehce předvídatelný děj, ale dobře chycený a ve finiši vám ani nevadí, že jste v půlce filmu tušili, jak to všechno dopadne. Vin Diesel se mi v té roli líbil a přestože nemám G. Ribisiho zrovna v lásce, protože když mluví tak 'mečí' jako koza, tak bych ho za tuto roli pochválil. K dané oblasti podnikání jsem lehce přičichl a proto dávám 3* a film doporučuji i neznalcům...thriller, který nenudí.(26.5.2010)

• - Jim Young (Ben Affleck) nosí hodinky značky TAG Heuer Monaco a Chris Varick (Vin Diesel) nosí hodinky značky TAG Heuer Aquaracer. (dyfur)

• - Film sa natáčal v meste New York. (dyfur)

• - Film, na který se Giovanni Ribisi, Vin Diesel, Ben Affleck a Nicky Katt dívají, je Wall Street z roku 1987. (S.i.d.)