Danielle Steel: Táta (TV film)

• Česko

Otecko

Drama / Romantický

USA, 1991, 90 min

• Pohrobek

Asi nejhodnotnější zpracování čehokoliv od Daniely Steel (existuje snad už 15 televizních filmů oproti více než 35 románům), což samozřejmě neznamená, že z hlediska vyšší literatury nejde o příšerný brak a kýč.(9.3.2005)

• NinadeL

Hodně iluzorní dílko z kolekce braku podle Steelové, které si ale svým obsazením vždycky získá určitou pozornost. Patrick Duffy v té době přecházel z Dallasu do Kroku za krokem, Kate Mulgrew čekala za krátko kariéra jako kapitánky Kathryn Janeway, Bena Afflecka si představovat nemusíme, ale kdo za to skutečně stojí, je překrásná Lynda Carter, televizní Wonder Woman 70. let, začátkem 90. stále velmi k nakousnutí.(30.6.2014)

Příjemný snímek o tom, že nový život můžete začít kdykoliv. Díky tomu byste snímku měli odpustit i několik stupidních postav a dějových zvratů, které příběh posouvají až k oné zmíněné pointě. Nicméně pokud nejste fandy knížek od Steelové (a kdo je?), jsou tu dva důvody, proč do snímku investovat svůj čas: Patrick Duffy a Ben Affleck v jedné ze svých prvních velkých rolí!(24.1.2003)

• Faidra

Bobby se dal dohromady s kpt. Janewayovou a zplodili Bena Afflecka. Tak s touhle rodinou by to nemohlo dobře dopadnout ani v případě, že by to nenapsala DS.(2.11.2007)

Ufff, to jsem si dal, po naprostých příšernostech(prosím nechtějte názvy:-)) od D. S. jsem se dočkal aspoň malého zlepšení, nicméně dávám 40%. A to 10% za herce, protože bez nich je to příšernost nuda, a kupa keců.(20.10.2010)