Daredevil je zklamáním. Z posledních komiksových let se bezesporu jedná o nejslabší adaptaci, na čemž má největší zásluhu v mnoha momentech vskutku strašná režie. Výkony jsou na slušné úrovni (i když Afflecka charismatem válcuje Farrell), výprava výtečná, stejně jako soundtrack. Celkově šedesát s tím, že jsem si oblíbil téměř všechny vedlejší postavy, ale hlavní žádnou...(3.4.2003)

Jeden z vydarenejších filmových prepisov komiksu. Úvodných 20 min. je výborných, potom prišli také vnútorné pochyby a nedôvera v slepcove schopnosti. Napriek tomu, že je to skvelo natočený film, nezbavil som sa pochýb až do konca. Jednoducho som nezožral, že slepec sa v priestore a bitkách orientuje lepšie ako vidiaci. To je jediné, čo mi vadilo, ale v tomto filme je to zásadná vec. Scény čiastočného videnia v daždi som mu ale zožral. Všetky ostatné zložky filmu fungujú bezchybne, no pre spomínaný nedostatok nemôžem dať viac ako 60%.(27.12.2010)

• Djoker

Vše špatné, co jste o tom slyšeli, je pravda, ale přeci jen je tady jeden důvod, kvůli kterému se na film koukněte. Colin Farrell v roli naprostýho úchyla s terčem na hlavě. Někoho tak ujetýho jsem fakt dlouho neviděl. Zdálo se mi, že první polovinu filmu se nic důležitého nestalo. O to horší bylo zjištění, že po skončení filmu mám ten samý pocit.(13.4.2010)

Zajímavost: Ve filmu se mihne režisér a scénárista Kevin Smith (Clerks), který je mimo jiné comicsovým scénáristou, a který jednu dobu psal právě příběhy Daredevila. Objeví se přesně po jedné hodině a pěti minutách. ___ Poměrně schematický a ne moc nápaditý popcorn film, který ale pořád ještě není tak špatný, považuji ho ve své kategorii - adaptací comicsů - za nadprůměr. Začátek, popisující zrod Daredevila byl dost dlouhý, zasloužil by podstatně zkrátit. Celkově to je jednoznačně film především pro teenagery, ale jako oddechovka snesitelné pro všechny. Jedinej, zato podstatnej problém je v nedostatku napětí - Kingpin žádnej protivník není, Elektra taky ne, Bullseye se snaží, a jako komiksová postava působí výborně, ale potřebnou dávku napětí také nepřináší... Myslím, že zdejší hodnocení (52%) je na tento snímek ale málo. Hodně jsem se bavil u českého dabingu, ten je fakt vtipnej, jo a Michael Clarke Duncan mi coby Kingpin vůbec nevadil, stejně jako ostatní role..Colin Farrell i Ben Affleck - všichni v pohodě. Daredevilův kostým byl myslím hodně povedený.(18.11.2004)

Rozpočet $78miliónovTržby USA $102,543,518Tržby Celosvetovo $179,179,718║ Bohatý herecký menoslov a neschopnosť režiséra nedokážu z filmu vyžmíchať viac než priemer, filmu by určite slušila omnoho viac ponurá atmosféra, aj keď viditeľná snaha tu je ale to by fakt musel byť na režisérskom poste zručnejší režisér, takto film časom úplne zapadne prachom ako ďalšie rýchlo kvasúce comicsovky vezúce sa na sláve a boome okolo Spider-mana. Fajn výstupy tu majú Colin Farrell, Jon Favreau(vidíte trošku si pričuchol ku comicsu a neskôr prišiel od neho prim Iron Man) a Joe Pantoliano. /60%/(8.6.2005)

• - Vin Diesel byl zvažován do role Bullseye. (Karlos80)

• - Do role Daredevila byli zvažováni Matt Damon, Edward Norton a Guy Pearce. (Karlos80)

• - Twentieth Century Fox a Columbia Pictures začali pracovať na filme už v roku 1997, pričom o práva pôvodne súperili aj s Disneyho štúdiom. V roku 2000 ich však získala nezávislá spoločnosť New Regency, ktorej snímky distribuuje práve Fox. (Greenpeacak)