Ne každý comicsový film se povede tak jako loňský Spider-Man. Pár slušných momentů, ale jinak celkem obyčejný film, na který zapomenete hodinu potom, co odejdete z kina. Affleck je opět absolutně prkenný, na druhou stranu Colin Farrell dokazuje, že je jedním z nejlepších mladých herců současnosti. A Kevin Smith v cameo roličce nemá chybu.(19.2.2003)

Soundtrack Graeme Revell: 1. Won't Back Down - Fuel [3:22] ,2. For You - The Calling [3:42] ,3. Bleed For Me - Saliva [3:59] ,4. Hang On - Seether [3:10] ,5. Learn The Hard Way - Nickelback [2:54] ,6. The Man Without Fear - Drowning Pool/Rob Zombie [3:20] ,7. Right Now - Nappy Roots/Marcos Curiel [4:33] ,8. Evening Rain - Moby [3:53] ,9. Bring Me To Life - Evanescence [3:56] ,10. Until You're Reformed - Chevelle [4:00] ,11. Right Before Your Eyes - Hoobastank [3:31] ,12. Fade Out/In - Paloalto [3:37] ,13. Caught In The Rain - Revis [3:31] ,14. High Wire Escape Artist - Boy Sets Fire [3:47] ,15. Raise Your Rifles - Autopilot Off [2:37] ,16. Daredevil Theme - Graeme Revell/Mike Einziger [3:32] ,17. My Immortal - Evanescence [4:23] ,18. Sad Exchange - Finger Eleven [3:32] ,19. Simple Lies - Endo [4:07] ,20. Let Go - 12 Stones [4:32],(9.6.2011)

Bena Afflecka a Jennifer Garner moc nemusím, ale tu im to spolu klapalo.Čo sa týka ostatných vecí tak - Scenár tak ako aj réžia slabota, záporaci nič moc, efekty celkom fajn, akcie tiež v podstate o ničom, ale aspoň, že hudba bola dobra a sedela.Keď sa a to tak pozriem a zmiešam to dokopy, tak slabý nad-priemer. 60% - 3*(4.3.2010)

Fakt mě tyhle "super" postavy v latexu moc neberou. Z mého hlediska ani žádný zajímavý (tzn. pohledný:-)) herec, efekty ani špatné, ani dechberoucí, scénář tradičně komiksově jednoduchý (= přiblblý), takže naprosto šedivý průměr ve všech ohledech. Ale jednou se na to podívat dalo, aniž by mě postihlo nutkání ke zvracení... akorát jsem se chvílemi pekelně (ba přímo troufaleďábelsky) nudila. 50%(17.2.2009)

Rozhodne to neni takovej prusvih, jak to podle hodnoceni vypada, ale zase zadna slava to taky neni. Ono ale taky slepec v cervenym kozenym oblecku ohanejici se multifunkcni slepeckou holi neni buhvijak nosna postava. Prislo mi, jako by se tvurci snazili o co nejlepsi vykresleni Daredevilovi postavy a tak trochu zapomneli na vse ostatni. Nejakej ten pribeh tu sice je, ale chtelo by to pro Daredevila lepsiho soupere a hlavne vic akce, ale ta co tu je, je docela slusna, navic ma vse dobry triky. Co se tyce Afflecka, tak to mohlo dopadnout hur. Kdyz ma brejle nebo oblek, tak je docela cool, ale jakmile mu sou videt oci, je to fakt strasny, jen cumi do blba, sice je slepej, ale i tak. Jennifer Gardner je spravna baba, ale jen co zacne bitkarit, tak je po ni, takze taky nic extra. Zato zaporaci Farrell a hlavne Duncan stoji za to, moc prostoru nemaj, ale kdyz jsou na platne, hned to celej film pozvedne. Neni to spatna komiksova adaptace, ale je dost lepsich, navic spousta scen mi prisla vykradena z jinejch, prevazne komiksovejch filmu.(2.3.2006)

• - Jeho komiksový příběh se začal psát již v roce 1964. (109)

• - Autor komiksové předlohy Stan Lee se ve filmu objeví jako nepozorný chodec zabraný do čtení novin, kterého Daredevil zachrání před srážkou s autem. (daEmoNickY)

• - Dvoumetrový herec Michael Clarke Duncan musel pro roli mafiána Kingpina přibrat na 150 kilogramů. (EMMY)