kitano

Horor podla klasickych motivov, kde hlavny charakter upise svoju dusu diablovi, aby sa mohol pomstit tym, ktorych nenavidi. FIlmu dominuje skvela hra svetla a tienov a s nou spojena scena kde vedla vystrasenej tvare obete vidime tien vraha, ktory drzi v ruke noz. Mnoho krat videne, avsak zarucene to navodi atmosferu. Taktiez hudba a herecke vykony su slusne. Strucne by sa film dal oznacit ako podareny dobovy horor. A uvodna scena, kde starec upisuje svoju dusu diablovi je naozaj demonicka! (6/10) ()

pornogrind

Za mě parádní hororová jednohubka kdy ve začíná rituálem a paktem s ďáblem. A od toho se vše dál odvíjí. Černobílej obraz tu je o5 ku prospěchu věci. Možná nikterak originální ale velice povedené a perfektně zpracované. 4hvězdy ()

Campbell

Tenhle film má naprosto dokonalej začátek(pakt s ďáblem), pak se film trošku uklidní ale i tak nedá divákovy šanci vydechnout. Škoda že je tak neznámí myslím že za shlédnutí rozhodně stojí. Celkem kvalitní příběh výborná atmosféra a prostě se tu celou dobu něco děje. Tohle se povedlo. ()