Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1999, 130 min

Jelikož jsem v poslední době dal šanci snímku Hledám Amy aby mě přesvědčil o svých kvalitách. Udělal jsem to samé s filmem Dogma. Zatímco Amy v mých očích povyrostla, tak Dogma možná ještě více spadla. A musím tudíž prohlásit že se jedná o režisérův nejslabší kousek. Dobře chápu že Kevin Smith si s tímto filmem musel dát dost záležet. Ale tohle téma mi prostě nesedí a pravděpodobně asi sedět ani nezačne. Nezajímají mě moc řeči o Kristovi, Bohu, Apoštolích atd. Kevin Smith tohle všechno pojal po svém a vloudil do dialogů hodně těch svých pitomin. Přesto chvílemi dost nuda, přestože se jedná o herecky nejlépe obsazený Smithiho filmík.(14.5.2007)

Kedysi dávno sme toto pozerali s otcom a plakali sme smiechom. Mama v zhrození odišla do kuchyne. Film splnil cieľ.(15.2.2017)

Mě to bavilo. Vcelku bez chybky od A do Z , příjemnej film o nasraným magorovi kterej se snaží vyhladit svět. A tak se to všelijak tetelí, potkává se hromada podezřelejch figur, který se zdaj jedna sjetá víc než druhá. No a nakonec se to totálně zesere, dějově se to ztratí v totální prdeli, ale naštěstí jsem od toho nic moudrýho nečekal, takže i přes totálně vylízanej konečník, se mi to líbilo :-)(13.5.2017)

"Metatron, vystupuje jako boží hlas. To znamená, že v jakýmkoli případě, kdy nějaký pako tvrdí, že mluvilo s Bohem, tak mluvilo se mnou....... nebo jen samo se sebou."(19.7.2017)

• Miso1985

Ukecaná herecky vynikajúco obsadená blbosť.Od začiatku som tomu nevedel prísť na chuť a to sa nezmenilo počas celého filmu.Dve hviezdy za Afflecka,Damona,Rickmana.Inak je to strata času.(19.11.2017)

92%(25.3.2019)

Výborné!!! Také veci, čo tu sa hovoria, to je, to je, v skutku zaujímavé...(21.6.2019)

1 8 15 21 25 26 27 28 následující >>