Reklama

Reklama

Sweet Tooth: Chlapec s parožím


Všichni ti mrtví lidé (E02)

(epizoda)
  • USA Sorry About All the Dead People
Akční / Drama / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2021, 49 min

Obsahy(1)

Gus následuje neochotného Obra do neznáma. Doktor Singh zjistí, za jakou cenu se dá zachránit Rani. Aimee přijde na to, jak po konci světa začít znova. (Netflix)

Recenze (4)

Martrix 

všechny recenze uživatele

V té záplavě fantasy které se teď sypou, to podle prvních zpráv a fotek vypadalo na další lowcost vatu do netfliťácké knihovny. Ale kupodivu to má něco do sebe. Vlastně je to poměrně neotřelé postapo, kde se ale netlačí na pilu a hlavně nepadá do klišoidních a patetických blábolů. Vlastně je takovým zvláštním způsobem docela mile napsané. A to přestože se umírá a bojuje o život. Zatím si děj vystačí bez záporáků...tvůrce pracuje se strachem a základními lidskými pudy...udělat v rámci přežití cokoliv. Všichni to máme v čerstvé paměti s covidem, takže načasování vyšlo skvěle :-(  Postava Obra funguje velmi dobře, masky dobrý, kluk hrající Guse nepůsobí protivně, není uječený ani slzopudný...jsem příjemně překvapený. A jsem si vědom, že už je to v případě fantasy seriálu, letos poněkolikaté. Jen houšť, jen houšt. ()

Reklama

David.Darco 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nečakaný záver s vtipným ukončením a pekné prostredie potešili, o poznanie lepšie ako prvá nemastná-neslaná epizóda. Na ten look hybridov si ale asi nezvyknem. A tie CGI slony vyzerali hrozne... Hrozne. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pobavilo. Naivny rodinny filmik s par brutalitkami, ktore na vsak na kameru neukazali. Zrejme si prideme na chut. Zrejme takychto epizodickych stretnuti bude viacej. Predstavili vsak dalsie dve postavy, ktore budu zrejme v dalsom posuvat dej. O poznanie lepsie ako prvy diel. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama