Reklama

Reklama

Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

V závěrečné kapitole vyrazí Gus s přáteli na strastiplnou cestu v naději, že najdou lék na Třes. A taky odhalí pravdu o hybridech. (Netflix)

Recenze (5)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím do jaké míry závěr kopíruje komiks, ale i přes drobné výtky jde nakonec o solidní uzavření. Trošku mi sice vadily klasická klišé kdy se např. klaďasové někam pracně dostávají nějakou dobu a když se tam končně dostanou tak jsou jim prakticky okamžitě v patách i záporáci, ale jelikož jde stále o primárně rodinnou podívanou tak nakonec mhouřím obě oči. Plusem je rozhodně to, že zmizela jistá infantilita provázející druhou sérii a opět se lehce (i když stále v mezích žánru) přitvrdilo a dalo divákovi pocit že by se o hlavní postavy mohl a měl i trochu bát. Lehce pak zamrzí že některé linky z předchozích sérii kompletně vyšuměly (osobně mi chybělo uzavření linky doktorovi ženy), ale to už je holt daň za to, že se děj komplet přesunul jinam a nebylo pro to moc prostoru. Za mě dobrá série, i když jednička překonána nebyla…70% ()

Ghoroth 

všechny recenze uživatele

Vyloženě miluju, když někdo nasype 1 hvězdičku seriálu (navíc u každý epizody), kterej má 8 dílů po cca hodině asi tak 2 hodiny potom, co ho dají na Netflix. Takže pro vyrovnání dávám 5 a novou recenzi sem pošlu až to zkouknu nebo až Xeria začne hodnotit jako normální člověk. ()

Jemes 

všechny recenze uživatele

Mám k tomu pár výtek, ale i tak se jedná furt o dobrý uzavření putovního příběhu, kde postavy mají nějaký vývoj, vykoupení i zakončení. Bohužel dost často je vidět, že to jsou kulisy a ne reálné prostředí, ale to musíte překousnout s ohledem na vícero dětí a rozpočet hádám. Teď trochu té kritiky i se spoilerem. konec neboli poslední epizoda mohla asi dopadnout trochu jinak a to v tom, kdo umře. Jako když bodnou dvě postavy do stejného místa a zatím co jedna umře během pár minut, tak druhá přežije a to i cestu zpět na základnu a vlastně až zpět no parku, odkud vyrážel Guz působí divně. Pak to klasické vyobrazení záporáků, kdy za každou cenu musí dostat to co chtějí i za cenu zničení sebe a své rodiny, kde ani jeden z lidí, co jim slouží nemají svůj vlastní mozek je už takové ohrané a hlavně u seriálu, kde se neustále řeší lidská nátura, myšlení a ve finále to jestli si vůbec zaslouží vykoupení bych čekal asi trochu něco jinačího. ()

Fuksinka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední řada prodělala skvělý serial. Málo propracované nové postavy, jednající nahodile. Závěr pak popřel všechna pravidla daného světa. Hlavně šíření třesu. Další věc, kterou Netflix zničil. ()

Payne003 

všechny recenze uživatele

Seriál som sledoval postupne ako vychádzal, takže je možné že už mám trochu skreslené dojmy z predchádzajúcich sérii. Tešil som sa na túto sériu. Avšak veľmi ma sklamala. Prvé dve boli ešte celkom uveriteľné. Hlavne posledné diely to úplne zabili (isté javy, ktoré nastali okamžite potom, ako sa niečo udialo, pritom ich delil kus sveta a iné veci, ktoré nebudem prezrádzať), zo zaujímavého seriálu spravili rozprávku... holt škoda, podpísalo sa to na aj na celkovom hodnotení... ()

Reklama

Reklama