Táta na plný úvazek

Otcom na plný úväzok

Otec na plný úväzok

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 98 min

Každý má svou slabší chvilku a Kevin Smith je toho důkazem. I přesto, že se ponořil do středního proudu a natočil víceméně cukrkandlovou podívanou, stejně do ní dokázal vložit svou osobitou formu, která mi sedí, mám ji rád a nevadí mi ani finální produkt. Takže tentokrát to není za plný počet, ale nadprůměr to stále je.(4.2.2007)

No klidně si o mně řekněte že jsem gay jak geisha, ale mě se to prostě megalíbilo. Hezkej příběh u kterýho se nemusíte nijak stresovat a vše dobře dopadne, ale přitom je okořeněný "Smithovinou" takže na nějaké ty "holy shit" a "shut the fuck up" také dojde. Nesmí chybět videopujčovna a patrioti Affleck, Damon, Lee. Ben Affleck podává opravdu dobrý výkon a je vidět, že spolupráce s Kevinem Smithem mu prostě svědčí. Krátké cameo Jasona Lee a Matta Damona je dokonalé. Dále dojde i na "piefuckera" který filmu rozhodně neškodí. George Carlin v podstatně jiné roli než v Jay and Silent Bob Strike Back ale o kom se opravdu musím zmínit jsou Raquel Castro, která zahrála naprosto přesvědčive a Liv Tyler po svém unylém výkonu v Pánovi Prstenů konečně ukazuje co v ní vězí ( a asi jí ještě v nějaké Smithovině uvidíme podle toho co bylo napsáno ve special thanks). Z filmu také vyplývá : "Když máte dilema pokecejte si s Willem Smithem je vážně fajn chlápek a poradí." Jersey Girl v žádném případě není hardcore typu Mallrats, ale určitě stojí za hřích. Plus bonus pro zanícené Smithofily hned na začátku uvidíme animovaného Jaye a Tichýho Boba a POČKEJTE AŽ NA KONEC ZÁVĚREČNÝCH TITULKŮ protože příde nootch. :-)))))(25.5.2005)

Tímhle mi Kevin Smith opravdu vytřel zrak! I mistr tesař se utne a Kevinovi se to stalo právě teď...film sice drží jakž takž pohromadě, příběh se ještě dá zkousnout (ale rukopis tvůrce hledáte jen těžko). Ale hlavní postavy Ben Affleck a J-Lo? To je trochu síla a ani Liv Tyler to podle mě nezachránila. A ztráta Jay a tichýcho Boba mě tak mrzela, až slzička ukápla...veliká škoda.(2.8.2006)

• swamp

Ne, já prostě nemůžu ignorovat, že tohle natočil Kevin Smith. Zkrátka je to jeho nejhorší film, ale každý režisér má právo na nějaký ten nejhorší, tudíž snad se příště pochlapí a koule se mu zase vrátí na správné místo. Affleck hraje hrozně (ovšem není se co divit výběru režiséra, protože ve filmech Chasing Amy či Dogma byl výborný), Lopez naštěstí brzy umře, Raquel Castro (dcera) je tak trochu nepřirozeně otravná a Liv Tyler je hezká.. ale ani s Affleckem nedokončili prácičku ze sprchy, což by v takové vztahové romantické komedii klidně být mohlo (vzhledem k tomu, že Smith s takovými věcmi problém nemívá).(31.8.2008)

Osobne pre mňa veľmi príjemné prekvapenie! Síce na Smitha dosť ťažkopádne a melancholické, ale romantická komédia navyše s prvkami drámy a dokonca v hereckom podaní Affleck-Lopez-Tyler! No toto, a dokonca celkom podarená. Čo sa to porobilo ;-). Ale Smithov štýl sa nezaprie, cameo roličky boli super. 80%.(17.5.2006)

• - Muzikál „Sweeney Todd“, který je ve filmu často zmiňován, byl uveden také ve filmové podobě coby snímek Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007). (metal.storm)

• - Při tvorbě filmu byl Smith tak vytížený, že nedokázal dokončit dva rozběhnuté komiksové projekty. Prvním je „Daredevil: The Targer“ a druhým „Spider-Man and the Black Cat“, ze kterého vyšla jen tři čísla. (imro)

• - Ve videopůjčovnách a na všech plakátech se objeví jen filmy produkované Miramaxem nebo jeho odnoží Dimension Films. (imro)