Táta na plný úvazek

Otcom na plný úväzok

Otec na plný úväzok

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 98 min

Nebudu snižovat hodnocení pouze za to, že je to klišé. Protože se jednalo o opravdu milou podívanou u které jsem se docela dost nasmál... A dokonce i všichni herci byli sympatičtí, i když ze začátku jsem si říkal, že Ben Affleck asi pro tuto roli nebude to pravý ořechový, ale nakonec mi tam taky vůbec nevadil.. Ale dobrá, uznávám, že film je něco mezi 3 a 4* a možná tomu tak trochu nadržuju, ale to já těmto filmům docela rád, protože se podle mě kritizujou kvůli úplným blbostem (klišé, sentiment atd.) Takže u mě je to, dejme tomu takových 70%. :)(19.6.2010)

Navzdory antipatiím k Benu Affleckovi a naprosté neznalosti Kevina Smithe jsem si tento film maximálně užila, respektive u některých scén jsem se smála jak pominutá. Ústřední zápletka sice nabízí sice klišé jak vrata, ale krátké mezihry typu "setkání s Willem Smithem", "rozmluvy o sexuálních praktikách", "pohovor s Mattem Damonem" nebo "návštěva divadla a následná prezentace Sweeneyho Todda před zděšenými rodiči" byly perfektní. A milé. *** Ben Affleck byl naprosto stravitelný, ba bych řekla i příjemný, Liv Taylor krásná a malá Gertie většinu času sympatická. Co chtít víc od romantické komedie? Milé, sympatické... (To už jsem říkala?)(26.4.2008)

Byl to krok na neznámou půdu, Kevin Smith řádně zamával předchozím projektům a melancholicky zabrnkal. U tak originálního tvůrce se však naskýtá otázka: Je ta změna dobrá? Jak se to vezme. Chcete-li strávit čas v objetí citací, černého humoru a řádně neformálních herců asi nebudete skákat radostí. Ale pro milovníky sladkých komedií to ztracený čas nebude. Affleck docela jede.(18.3.2006)

Přemýšlel jsem, proč už jsem tenhle film viděl tolikrát (minimálně 10x) a pořád se mi líbí??? Dobrá herecká sestava? Příjemné vyprávění? Příjemné prostředí? Upřímné srdce? Asi všechno dohromady, plus osobitý a vtipný rukopis Kevina Smithe. Když se chci upřímně zasmát a potěšit tu svou malou dušičku, tak Jersey Girl je jasnou volbou number one.(23.12.2012)

Spokojeně předu jako kočka. Ne na muzikál Cats bych opravdu taky nechtěl jít :) Trošku nerozumím nízkému hodnocení, vždyť dle mého názoru se jedná rozhodně o velmi dobrý film a také minimálně o jeden z nejlepších co natočil Kevin Smith. K látce tentokráte přistoupil velevážený Pan režisér pro sebe vskutku netradičně a nebýt pár jeho oblíbených intimně šokujících dialogů (téma porna, ve Smithových filmech se snad kolem něj točí vše). Tak bych asi ani nepoznal kdo snímek Táta na plný úvazek natočil. Ben Affleck mi snad poprvé ve filmu nevadí, když tedy nepočítám jeho malé role. Tentokrát ovšem svou úlohu zvládl a to myslím že velmi dobře.(22.7.2008)

• - Během úvodního víkendu (26. – 28. 3. 2004) si Kevin Smith a jeho snímek za 35 milionů odnesli z kin jen 8,3 mil. dolarů. Celkový výdělek byl jen něco přes 25 milionů. (imro)

• - Po neúspěchu snímku Gigli (2003), ve kterém si také zahráli Ben a Jennifer, byly ze všech reklam na Jersey Girl vystřihnuty fotky Jennifer Lopez, aby už dopředu neodradily potenciální diváky. (imro)

• - Režisér a zároveň autor scénáře se při jeho psaní inspiroval vlastními zkušenostmi. (imro)