poster

Falešná hra

 • USA

  Reindeer Games

 • Slovensko

  Falošná hra

Krimi / Thriller / Akční

USA, 2000, 104 min (Director's cut: 124 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Mám ten pocit že Ben Affleck fakt neumí hrát, nebo v tomhle filmu měl fakt debilní dabing. Možná bude na obou bodech něco z pravdy, ale fakt, že mu to hraní zas tak nejde dokazuje, že jsem se u tohohle filmu alespoň příjemně pobavil, protože nepřítel v roli Gary Sinise se opravdu poved. Škoda, že často hraje jenom zabijáky a různý ničemi, ještě že jsem si ho mohl vychutnat v Kriminálce: NY. Každopádně v tomhle kousku, který je docela průměr, ale špatným filmem určitě ne, jsem se docela pobavil. Sice to není žádný zázrak, ale koukat se na to docela dá, a příjemně to od začátku do konce utíká. Zázrak se prostě čekat nedá, možná tak jen nepatrné překvápko které potěší.(31.10.2008)

 • Fiftis
  *****

  Jeden z najobľúbenejších filmov môjho detstva. Taktiež z kategórie Vianočných. Opäť ma mrzí to, čo ani neviem poriadne vysvetliť - že tento film, ako mnoho ďalších sa nesnažil o získanie Oscarov, je jednoduchý - no a cez to všetko ho množstvo ľudí nízko hodnotí, lebo čakali niečo veľkolepé. Pritom je to neuveriteľná oddychovka. Taktiež ako som spomínal, hodí sa aj k zimným večerom. Film sprevádzajú vianočné songy a konkrétne na konci filmu dokonca moja najobľúbenejšia vianočná pieseň - Little drummer boy, bez ktorej sa moje Vianoce nemôžu zaobísť. No a nesmiem zabudnúť napísať, že na záver nás čaká celkom zaujímavý plot-twist - a to ja veľmi rád. Ben Affleck je podľa mňa výborný herec, aj keď vo svojom mladom veku vyzerá ako debilko, ale viac ma mrzí že mnohí sa vyjadrujú že nevie hrať, prípadne že je to chyba toho, že hrá v samých hrozných filmoch. Čo je podľa dosť vzdialené realite. Tak ak ste tento film ešte nevideli, pripravte si ho na zimné dni, keď bude za oknom chumeliť.(4.3.2019)

 • Big Bear
  ***

  Falešná hra je lehce nadprůměrný snímek o plánovaném vyloupení jednoho kasina. Co rozhodně není nadprůměrné je skvostné herecké obsazení tohoto krimi-thrilleru. Musím konstatovat, že všichni včetně Afflecka hráli na jedničku. Charlize byla opět skvostná a bejt zavřenej pár let v chládku a ona na mne čekat před branou věznice, neváhám ani milisekundu .... Gary Sinise (od Gumpa mu doma neříkáme jinak než poručík Dan :-)) zde skvostně zase jednou zahrál hustýho pošuka . Osobně se divím celkově nízkému bodování, film by si zasložil být v červeném hodnocení. Děj má několik zvratů, nepostrádá akci a divák do poslední chvíle spolu s Affleckem netuší, která bije. Dávám tři kovbojský klobouky. * * *(10.8.2012)

 • Ivoshek
  **

  Nic moc jsem od toho nečekal a taky jsem od toho nic moc nedostal. Zápletka byla vcelku zajímavá, ale postavy se chovají divně a nelogicky. Film nevytáhnou ani moji oblíbenci Gary Sinise a Danny Trejo. Hodně lidí dává nebo ubírá hvězdičku za nějaký divný závěr. Bohužel jsem usnul někdy v době, kdy vybírali casino, takže těžko říct, jak moc blbej/skvělej je.(18.12.2007)

 • Martin741
  **

  V roku 2000 to s Benom Affleckom vyzeralo este horsie, ako zle. Hrat dotycny nevie absolutne /Affleck je dlhodobo herecka katastrofa/, a o rezii sa mu vtedy asi este iba snivalo. Tak sa dostal na svet len pod/priemerny paskvil, ktory ma akoze strhujuci dej, aj par znamych hereciek /Charlize Theron/, ale v globale skor nudi ako zaujme a Hollywood toci takychto filmov tony. Kazdy rok sa to pocita na tony. 35 %(11.1.2014)

 • - Když čte Gabriel (Gary Sinise) Rudymu (Ben Affleck) poprvé v náklaďáku dopis, který měl posílat Ashley (Charlize Theron), vytáhne ho a rozloží. Dopis je poskládán tak, že je dvakrát přeložen na polovinu, tedy se na papíru vytvoří kříž. Jenže o pár okamžiků později drží ale v ruce dopis, který je přeložen na třetiny, jak to bývá zvykem u dopisů v podlouhlé obálce. (TheDave)

 • - Pracovným označením filmu boli aj názvy Deception a Wild Christmas. (MikaelSVK)

 • - Ve scéně, kdy Gabriel (Gary Sinise) hází šipky na Rudyho (Ben Affleck), se mění pozice šipky na Rudyho rameni. V jednom záběru je šipka v rameni zabodnuta kolmo, poté rovnoběžně s ramenem a následně opět kolmo. (anezzik)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace