Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

kOCOUR

Stará ohraná teenagerovská anabáze za protržením určité tělesné partie určitou tělesnou partií, jejíž největším kladem je přesně nula nechutností (aka sperma, výkaly), které tvoří v posledních letech oblíbený žánrový kolorit. Jinak standard po všech stránkách - ničím vynikající, ničím neurážející pochutina pro -náctileté, jimž český distribuční název připada sám o sobě dostatečně atraktivní. 50%. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,511Tržby Celosvetovo $83,439║ Ničím prevratná pásovka v štýle American Pie, zábavnosť takmer nulová. /20%/ ()

Jara.Cimrman.jr

"To je jako Studio Kamarád s penisem a vagínou." K tomu není co dodat. Já mám k pornu poměrně kladný vztah a tak jsem se dokázal pobavit při pokusu trojice mladistvých o natočení pornofilmu, i když jim přitom bránilo ztopoření v soustředěné práci s kamerou i s mikrofonem. K tomu je třeba přičíst scénář, při kterém je dáma vzrušena z diskuzního fóra či řešení kvadratické rovnice a na světě je snímek, ze kterého může být každý znechucen dle libosti, ale pro mne je o dost přijatelnější než představa konzumace modré pilulky. ()

Pethushka

Přesně tento typ rádoby vtipných komedií fakt nemusím. Hloupý humor a herci bohužel stejně laciní jako jejich porno. Proč stačí film pouze pojemnovat..? ()

Djoker

Přesně tak si představuju soft porno průmysl. Nechutný ksichty na kameru a přehrávané hekání. Teď k samotnému filmu. Další z řady teen komedií, která se snaží nahradit Prcičky a zase nestojí ani za zlámanou grešly. Pokud ve filmu nevyhledáváte zvracení, prdění a opičí sperma, radím vyhnout se tomu velkým obloukem. ()

Le_Chuck

S dementným, maximálne dvojstranovým scenárom a tradičným „teen comedy“ ansámblom (prispatí fotrovci, Stiflerovský bad guy, postihnutý funny boy, plastikové sexi ženy) bude divák pod nátlakom pernamentného deja-vú, v lepšom prípade zaspávať. Prevarené 100x krát videné s nulovou ambíciou ponúknuť osvieženie ľubovoľného typu, navyše herecky malátne. Strata času. ()

Campbell

Další z průměrných komedií, variance jak něco dokízat a při tom si vrznout. Aha natočíme porno, ale nic nevím a jsme navíc panicové. A dále se film přiblbě rozvíjí, film není niajk potřeba vidět, maximálně když vás je na projekci víc, tak je to příjemná oddechovka, ale nic převratného. Docela mě potěšila AMy Smart to je celkem kus. Horší to bylo s ostatníma Horatio Sanz byl příšernej a i jako herec mi přijde jako zpocený mastný prase. A ostatní stojej fakt za ho*no. Ale nemůžu říct že bych byl zklamanej prostě průměrná komedie na jedno zkouknutí, po 2 se na to rozhodně nepodívám. ()

predators

Jojo, je to stejná sračka, jako to porno, co natáčeli ti kluci. :-) Jen ten děj celkem rychle odcípal, naštěstí.:-) Zasmál jsem se jedinkrát a to úplně poslednímu záběru. Zajímavosti: Při natáčení se jedna z tanečnic u tyče začala dusit. Zaskočilo jí lízátko.:-) 10% ()

WANDRWALL

Film mě mile překvapil. Vypravěč mluví o problémech dospívání. Jistě, takových filmů, knih, je spousta, a přece si myslím, že tenhle vhodně zapadá k tomu lepšímu, co jsem v poslední době viděl. Velmi přirozené vypravování, psychologická sonda do života mládeže, při které si člověk připomene, když mu bylo semnáct, a pokud měl štěstí na bezva lidi, aspoň pár z nich, tak potom má nač vzpomínat. Kdo nemá o čem z těchto let ve své životě psát, ten má chudé zážitky, a patří k těm, co žili a žijí stále jako jen že jsou... A to je fuk, čím jsou... A tenhle film má grády, je o kamarádství, sexualitě, hrách, problémech a radostech sympatických mladých lidí. Dobře napsáno, zrežírováno, pro mě fajn. https://www.youtube.com/watch?v=dsVtoc0WJsk ()

jojinecko odpad!

Nič nové pod slnkom, ďalšia úplne hlúpa, absolútne nevtipná (teda ja som sa nezasmial ani raz),neoriginálna teen "komédia", ktorá sa môže páčiť snáď tak nevyvenčeným teenegerom, ktorí sa vytešujú, že nejaká ženská ukáže prsia (pozrite si radšej porno ,to sa aspoň na nič nehrá)... ()

honajz odpad!

Ne, skutečně za názvem nehledejte porno film, ale další s prominutím uslintaný blábol pro puberťáky, co ještě nezasunuli. Pokud vám nevadí omílání jednoho tématu pořád dokola, navíc se stále horší a horší příchutí a menším a menším kumštem, vítejte u rádoby rozverné komedie o třech sedmnáctiletých středoškolácích, kteří si půjčují v místní půjčovně pornofilmy, které kopírují kamarádům, a kteří by rádi natočili nějaký svůj vlastní biják. Samozřejmě, že se jim to nakonec podaří, byť půjde jen o lechtivou erotiku (takže maximálně prsa a nějaký ten zadek se mihne), jen netuším, co vtipného se kde ve filmu skrývalo. Asi se budu muset zeptat nějakého puberťáka, kterému se to líbilo, jestli někoho takového najdu. Jo, a připravte se, že hodně ztratíte iluze o herečce Amy Smart filmu z Butterfly Effect. A co říci o DVD? Po výběru českého, nebo maďarského menu se spustí trailery na filmy Surfařská akademie, Mýtus, Vzpoura, a jako bonus samotný najdete trailer k tomuto filmu a fotogalerii. Obraz je anamorfní širokoúhlý 1,85:1, zvuk v DD 5.1, vše takové průměrné kvality. Publikováno: 30.07.2008 ()

jonyyy

Mám slabost pro komedie o točení porna (sexbomba od vedle, Chci to!, Péčko pro začátečníky) sou to kraviny, ale nevím proč mě vždycky dobře zabaví. 50% ()

Necrotongue

Fakt nemám tušení, proč jsem kdysi tenhle film ocenil dvěma hvězdičkami. Dneska jsem seděl před obrazovkou a marně vyhlížel humor, kromě tradičních infantilních a značně profláklých rádobyvtipných záležitostí, tolik typických pro americké teenage komedie, jsem v tomto "německém" pokusu nic jiného nenašel. Jednu hvězdičku ponechávám za sympatickou Ashley Sarah- Jane Potts, která mi zabránila myslet objektivně. ()

Bauer

Dost ubohá komedie, která tady ještě vážně nebyla. Po American Pie nemůže být už žádná teenagerovská komedie dobrá. Tohle tu sice ještě nebylo, protože to má zajímavý příběh, ale největším problémem je, že je to nudné a jde jen o natačení péčka. Vedlejší problémy teenagerů, jako třeba si konečně zasouložit jsou až na místě druhém. A silně pochybuju, že tři panicové a zjevně trágedi na 100 kilometrů daleko by se do něčeho takového pustili. A taky pochybuju, že zde probíhají takové kokurenční boje jako převedl v tomto filmu Vic Ramalot (v podání Horatio Sanz). Každý si v této bražní děla to své a druhých si nevšímá. A ti tři hlavní (debilní) teenageři? Ale jo, na svou roli se hodí, protože vážně vypadají jako looseři největší. Nevtipná, nudná komedie a bohužel i velmi nechutná. Scéna s opicemi byla hodně přehnaná a měla asi působit vtipně, jenže působí nechutně a vtipná není. Pokud někomu připadala vtipná, tak s tím někým asi nebude něco v pořádku. 1* je pouze za Toma Arnolda, který si očividně vzal z příklad z Eugena Levyho a hrál takového toho právého a přátelského otce. Jinak nic moc teda! ()