Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

Djoker

Přesně tak si představuju soft porno průmysl. Nechutný ksichty na kameru a přehrávané hekání. Teď k samotnému filmu. Další z řady teen komedií, která se snaží nahradit Prcičky a zase nestojí ani za zlámanou grešly. Pokud ve filmu nevyhledáváte zvracení, prdění a opičí sperma, radím vyhnout se tomu velkým obloukem. ()

tom88

Aha, žáner komédia, len škoda, že tam nie je nič k smiechu. Len som na to tupo civel a čakal som nejaký zaujímavý obrat deja alebo, že je to tá komédia tak aspoň zopár vydarených vtipov. Nedočkal som sa ničoho, je to absolútna zbytočnosť ako tony ďalších podobných amerických ,,komédií,, . Dej-nuda , herci-amatérsky, zábava-trápna, technické prevedenie-mizerné. Pekné ženské film nerobia ani keď sa snažia vyzliecť, ale dnešním teenagerom to zrejme úplne stačí. Nikdy som na teen komédiach nič nevidel, nevidím ani teraz a asi ani nebudem. Film by som označil ako Trápny, USA / Nemecko, 2003, 90 min. Dávam tomu 20%. ()

danielwanderer

Nebyť toho, že tu sú historicky najnevydarenejšie postavy nadržaných teenagerov, tak by som snáď hodnotil aj viac ako priemerne. Keď pozeráte nejaký film, treb aj vysthnúť okamih, na ktorý je vhodný a mne sa to asi aj podarilo, pretože som pobavil bez toho, aby som si povedal, tak toto je pauza na záchod. Tých 90 minút o tom, ako sa traja rozhodnú skončiť s porno warezom (hhh, ten výraz :)) a idú porno rovno natočiť. Ibaže na to treba ženské a prostriedky. Oni majú sedemnásť, konkurenciu a sú panicovia. Teda? Chválne úchylný príbeh, ktorému sa nedá vyčítať "typický" humor (i keď musím povedať, že nie až tak kŕčovitý) a nejaké to ňadro (super slovo :)) alebo dve. Skutočne mať lepšie hlavné charaktery, tak... ...ale nechcime meniť minulosť. ()

Brano

Nechápem dôvod natáčania podobných hlúpych "komédii". Niečo ako Prcičky sa už nenatočí nikdy. Nebolo to vtipné, ba miestami to pôsobilo až príliš stupídne. Jediný vtipný moment celého filmu je ten, pri ktorom nahrajú školského "frajera" v chúlostivej situácii a následne ho premietnu celej škole. Výber hercov sa mi tiež nepáčil. Scenár slabý. Už po úvodných minútach som vedel, že tento film bude problém dopozerať. Asi som už z podobných filmov vyrástol. ()

P@\/EL

Celkem dobrá komedie s lehtivou tématikou. Musím uznat, že se tady našlo několik srandovních scén, kterým jsem se zasmál. Děj mi přišel poměrně zajímavý. Vždyť už samotný námět, kdy se 3 teenagerové rozhodnout natočit ametérské porno, mi příjde nápaditý. I když tomu zpracování k dokonalosti pořád něco chybí. Nicméně některé situace při natáčení porna byly perfektní. No a závěr takový všelijaký, prostě žádný velký trhák. ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)