Péčko pro začátečníky

Péčko pre začiatočníkov

Chlapci v pasci

Komedie

Německo / USA, 2003, 90 min

Další z průměrných komedií, variance jak něco dokízat a při tom si vrznout. Aha natočíme porno, ale nic nevím a jsme navíc panicové. A dále se film přiblbě rozvíjí, film není niajk potřeba vidět, maximálně když vás je na projekci víc, tak je to příjemná oddechovka, ale nic převratného. Docela mě potěšila AMy Smart to je celkem kus. Horší to bylo s ostatníma Horatio Sanz byl příšernej a i jako herec mi přijde jako zpocený mastný prase. A ostatní stojej fakt za ho*no. Ale nemůžu říct že bych byl zklamanej prostě průměrná komedie na jedno zkouknutí, po 2 se na to rozhodně nepodívám.(16.6.2010)

• Bauer

Dost ubohá komedie, která tady ještě vážně nebyla. Po American Pie nemůže být už žádná teenagerovská komedie dobrá. Tohle tu sice ještě nebylo, protože to má zajímavý příběh, ale největším problémem je, že je to nudné a jde jen o natačení péčka. Vedlejší problémy teenagerů, jako třeba si konečně zasouložit jsou až na místě druhém. A silně pochybuju, že tři panicové a zjevně trágedi na 100 kilometrů daleko by se do něčeho takového pustili. A taky pochybuju, že zde probíhají takové kokurenční boje jako převedl v tomto filmu Vic Ramalot (v podání Horatio Sanz). Každý si v této bražní děla to své a druhých si nevšímá. A ti tři hlavní (debilní) teenageři? Ale jo, na svou roli se hodí, protože vážně vypadají jako looseři největší. Nevtipná, nudná komedie a bohužel i velmi nechutná. Scéna s opicemi byla hodně přehnaná a měla asi působit vtipně, jenže působí nechutně a vtipná není. Pokud někomu připadala vtipná, tak s tím někým asi nebude něco v pořádku. 1* je pouze za Toma Arnolda, který si očividně vzal z příklad z Eugena Levyho a hrál takového toho právého a přátelského otce. Jinak nic moc teda!(4.1.2009)

• Prochy38

Ono asi točení tady těch pubertálních asi komedií o věčném tématu sex nikdy neomrzí, že? Trojice absolutně nesympatických "hrdinů" fakt zabolí. Řekl bych, že právě onen hlavní hrdina má v reálu koček, kolik by jen chtěl mít a o to hůř se dá tento film brát vážně. Nereálnost reakcí mladých paniců při natáčení je nechutná.... Nepochopím. "Pustil jsem. Viděl jsem. Nechápu. Vypínám."(25.11.2010)

"To je jako Studio Kamarád s penisem a vagínou." K tomu není co dodat. Já mám k pornu poměrně kladný vztah a tak jsem se dokázal pobavit při pokusu trojice mladistvých o natočení pornofilmu, i když jim přitom bránilo ztopoření v soustředěné práci s kamerou i s mikrofonem. K tomu je třeba přičíst scénář, při kterém je dáma vzrušena z diskuzního fóra či řešení kvadratické rovnice a na světě je snímek, ze kterého může být každý znechucen dle libosti, ale pro mne je o dost přijatelnější než představa konzumace modré pilulky.(25.9.2016)

• Adm.Nelson

Odpozerané s veľkým sebazaprením až do konca, keďže sme to sledovali viacerí a nechcel som kaziť zábavu. Prcičkári budú krochkať blahom, ostatní to vypnú už po pár minútach. Teraz budem zlý, ale ľudí, ktorí tomuto dávajú 3 a viac, by som vyhadzoval z csfd za znižovanie úrovne tejto stránky. Ale veď vy raz dospejete :) 0/10(10.7.2007)