Péčko pro začátečníky

Chlapci v pasci

Komedie

Německo / USA, 2003, 90 min

• tom88

Aha, žáner komédia, len škoda, že tam nie je nič k smiechu. Len som na to tupo civel a čakal som nejaký zaujímavý obrat deja alebo, že je to tá komédia tak aspoň zopár vydarených vtipov. Nedočkal som sa ničoho, je to absolútna zbytočnosť ako tony ďalších podobných amerických ,,komédií,, . Dej-nuda , herci-amatérsky, zábava-trápna, technické prevedenie-mizerné. Pekné ženské film nerobia ani keď sa snažia vyzliecť, ale dnešním teenagerom to zrejme úplne stačí. Nikdy som na teen komédiach nič nevidel, nevidím ani teraz a asi ani nebudem. Film by som označil ako Trápny, USA / Nemecko, 2003, 90 min. Dávam tomu 20%.(15.6.2008)

Celkem dobrá komedie s lehtivou tématikou. Musím uznat, že se tady našlo několik srandovních scén, kterým jsem se zasmál. Děj mi přišel poměrně zajímavý. Vždyť už samotný námět, kdy se 3 teenagerové rozhodnout natočit ametérské porno, mi příjde nápaditý. I když tomu zpracování k dokonalosti pořád něco chybí. Nicméně některé situace při natáčení porna byly perfektní. No a závěr takový všelijaký, prostě žádný velký trhák.(14.1.2010)

• Adm.Nelson

Odpozerané s veľkým sebazaprením až do konca, keďže sme to sledovali viacerí a nechcel som kaziť zábavu. Prcičkári budú krochkať blahom, ostatní to vypnú už po pár minútach. Teraz budem zlý, ale ľudí, ktorí tomuto dávajú 3 a viac, by som vyhadzoval z csfd za znižovanie úrovne tejto stránky. Ale veď vy raz dospejete :) 0/10(10.7.2007)

• ywo666

Trochu uletená teenegerská komédia. Dá sa na tom zabaviť, ale je to samé klišé a neprinášajú nič nové. V rámci žánru je to taký priemer, takže pre fanúšikov teen komédií to nebude strata času, ale ak niekto čaká inteligentnejšiu zábavu bude hlboko sklamaný, pretože americkým humorom sa tu nešetrí. U mňa sú to 2* lebo pár krát som sa dobre zasmial, ale každý dobrý vtip, bol anulovaný nejakou hovadinou.(7.4.2009)

• Bauer

Dost ubohá komedie, která tady ještě vážně nebyla. Po American Pie nemůže být už žádná teenagerovská komedie dobrá. Tohle tu sice ještě nebylo, protože to má zajímavý příběh, ale největším problémem je, že je to nudné a jde jen o natačení péčka. Vedlejší problémy teenagerů, jako třeba si konečně zasouložit jsou až na místě druhém. A silně pochybuju, že tři panicové a zjevně trágedi na 100 kilometrů daleko by se do něčeho takového pustili. A taky pochybuju, že zde probíhají takové kokurenční boje jako převedl v tomto filmu Vic Ramalot (v podání Horatio Sanz). Každý si v této bražní děla to své a druhých si nevšímá. A ti tři hlavní (debilní) teenageři? Ale jo, na svou roli se hodí, protože vážně vypadají jako looseři největší. Nevtipná, nudná komedie a bohužel i velmi nechutná. Scéna s opicemi byla hodně přehnaná a měla asi působit vtipně, jenže působí nechutně a vtipná není. Pokud někomu připadala vtipná, tak s tím někým asi nebude něco v pořádku. 1* je pouze za Toma Arnolda, který si očividně vzal z příklad z Eugena Levyho a hrál takového toho právého a přátelského otce. Jinak nic moc teda!(4.1.2009)