Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

ywo666

Trochu uletená teenegerská komédia. Dá sa na tom zabaviť, ale je to samé klišé a neprinášajú nič nové. V rámci žánru je to taký priemer, takže pre fanúšikov teen komédií to nebude strata času, ale ak niekto čaká inteligentnejšiu zábavu bude hlboko sklamaný, pretože americkým humorom sa tu nešetrí. U mňa sú to 2* lebo pár krát som sa dobre zasmial, ale každý dobrý vtip, bol anulovaný nejakou hovadinou. ()

Cortesz

Opět další z řady teen komedií, která není ničím novým. Opět se zde vyskytuje téměř absurdní děj bez scénáře, záchodový humor, který samozřejmě nemůže chybět, špatní herci a trapné scény, při kterých se cítím trapně i já, když je sleduji. Jedna hvězda je za občas něco málo vtipného a za ty holky, které zde ukazují hrudníky. ()

merigieren

myslím, že tento film vytváří standard pro céčkovou kategorii. Je to strašná nuda, kam se podíváte nic vtipnýho. Asi v polovině sem to vzdal a nedokoukal, to se prostě nedalo. Nejhorší na tom je to, že když odmázneme z žánru komedii tak tam nic nezůstane, je to prostě film o ničem. * dávám za jednu hezkou dívku... ()

salamandrr

Asi první prcičková napodobenina, která za něco stojí (i když někdy nestojí...). Je to vtipné, originální, s pěknejma holkama, solidně natočené a postava ramalota je super... prostě parádní Béčko. pokud vám bylo aspoň 11a Béčka sou to co vyhledáváte určitě se podívejte a hodnocení ostatních hodťe za hlavu ()

unagi odpad!

Toto je presne to čo neznášam. Mega primitívny humor, dementné ksichty, okolo pobehujúce kurvy, postihnutý dej a celá dejová línia, nelogické správanie (možno v amerike a nemecku vysoký inteligenti) len aby to bolo celé o SEXE.... to by som mohol menovať do rána ! Ja len dúfam, že moje oči sa nemusia už nikdy trápiť nad takýmto dristom! ()

• Natáčanie prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, predovšetkým v meste Burnaby a Vancouver. (Real Tom Hardy)