Tichá noc Bustera a Chaunceyho

• Česko Tichá noc (více)

Dvě myšky pomáhají připravovat slavnost na počest královniny návštěvy, ale zlý kocour jim chce jejich plány překazit! (oficiální text distributora)

Douglas

Klasická legenda o vzniku písně Tichá noc je zmasakrována do podoby pseudodisneyovského příběhu o dvou myších, z nichž jedna je chytrá a vypočítavá, druhá zase blbá a dobromyslná, obě utíkají před kocourem, pomáhají chudým sirotkům, zabraňují loupežím a u toho legračně padají, aniž by to bylo legrační. Navíc za tak odfláknutou animaci by si zasloužili animátoři odtrpět pár hodin v mrazu... ()

majo25

Animácia ešte ujde, aspoň v prípade zvieracích postavičiek, s ľudmi je to horšie. Zato príbeh je jeden klišovitý vianočný balast s kopou uspievaných pasáží. Zaujímavé, že niektoré zvieratá majú oblečenie a iné nie - dotyčný tvorca asi nerozmýšľal alebo čo. Téma priateľstva je síce neoriginálna, ale pochopiteľná a v podstate sympatická, ale skombinovať ju s témou vzniku Tichej noci, je čudné. Ešteže animák má kratšiu stopáž. ()

henrycruel odpad!

Ne, tohle už nikdy víc! Větší hovadinu jsem v životě neviděl, chudáci děti, který s touhle prasečí pohádkou přijdou do styku!!! ()