Jed (TV film)

Romantický / Thriller

USA, 1996, 85 min

Předloha:

Stephen Geller (kniha)

Lorenzo Semple Jr. (původní scénář)

Francis Kenny

Dan Wool

Iain Paterson

Corky Ehlers

Kostýmy:

Renée April

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Spočiatku som mal dojem, že sledujem jeden z dielov Aktov X. Malo to takú zvláštnu atmosféru podfarbenú nepríjemnou hudbou. Hlavný predstaviteľ bol výstižne vybratý, nakoľko perfektne zapadol do svojej role "úchyla". Stačilo sa naň pozrieť a na prvý pohľad bolo jasné, že ten človek má niečo za ušami. Približne v prvej tretine film atmosférou a podaním opúšťa mystično Aktov X, a vydáva sa na dosky kriminálneho thrilleru. Na záver si dáte otázku : Kto bol vlastne väčšia mrcha ?!!! Z koho si budete vyberať, to si musíte pozrieť ... )))(23.6.2004)

Jelikož jsem se na tento film díval na ČB televizi, ani nevím, jestli byl v barvě. Myslel jsem si, že byl natočený tak v 50-60 letech 20. století :-) Ponaučení: Pozor na středoškolačky!(11.11.2006)

tento film som videla uz davno a zas by som si ho kukla lebo mal vynikajucu atmosféru a mystické čaro(4.5.2008)