poster

Pach krve

 • USA

  Wrong Turn

 • Německo

  Wrong Turn

 • Slovensko

  Pach krvi

 • Velká Británie

  Wrong Turn

 • Nový Zéland

  Wrong Turn

 • Austrálie

  Wrong Turn

 • Kanada

  Wrong Turn

Horor / Thriller

USA / Německo, 2003, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (512)

 • MM_Ramone
  **

  Pokiaľ ste mali možnosť vidieť "Texaský masaker motorovou pilou" alebo "Hory majú oči", kľudne postačia aj ich novšie remake verzie, tak je úplne zbytočné sa pozerať na "Wrong Turn". Pretože je to len lacná, béčková vykrádačka spomínaných kultových hixploitation horrorov. Nebojím sa napísať, že sa mi to zdá ako dosť nepodarená karikatúra. Plná nelogickostí; doslova absurdít. Vrcholom je nočná naháňačka v korunách stromov. Nebol som s týmto titulom spokojný. Slabota. Nič pre horrorových veteránov. **(23.2.2011)

 • POMO
  ***

  Najkrvavejší a najbrutálnejší hollywoodský horror posledných rokov (evidentne za to môže koprodukcia s Nemeckom...), dejovo vychádzajúci z VYSLOBODENIA (1972) a TEXASKÉHO MASAKRU (1974). Problémom filmu je, že cielenú realističnosť a naturalističnosť zabíja klišém teenagerských hororov. Je fajn že sa na nič nehrá a otvorene priznáva inšpiráciu zvonka (v jednom dialógu je VYSLOBODENIE priamo spomenuté), no v pocite stiesnenosti a vtiahnutí do deja si tým zrovna nepomáha. Nehovoriac o dennom svetle, v ktorom sa takmer celý odohráva. Masky kreatúr od Stana Winstona prekvapivo priemerné, atmosféra nulová. I keď zrejme úmyselne. Tri hviezdičky dávam kvôli mojej slabosti pre extrémnu hororovú brutalitu a surovosť, ktorá je alfou a omegou týchto jatiek. A vlastne ešte za tú jednu lakačku, pri ktorej mi z ruky vyletela šálka s čajom.(27.10.2003)

 • kOCOUR
  **

  Záporáci jsou k popukání, Schmidt pouze podrpůměrný režisérský rutinér, lekačky příliš předvídatelné a zbyteně přehlušené, jen s tím naturalismem je to přesně tak horké, jak se říká. Kdyby ti zjizvení indiáni až do poslední chvíle nebyli vidět a neměl bych představu jak moc jsou ve skutečnosti směšní a kolik viděli za život filmů Petera Jacksona, dala se na Wrong Turn naroubovat příjemná tajuplná atmosféra první poloviny jedničky Jeepers Creepers (a že náznaky tu jsou!). Scénárista však v honbě za co nejkrvavější stopou na sekeře zapomněl, že točí teenagerovskou vyvražďovačku a sepsal teenagerovskou porcovačku. Jediná odchylka od řeznického tutorialu tkví v tom, že tu občas někdo strašně nahlas zakřičí "fuck" nebo se až příliš afektovaně rozbrečí. Na druhou stranu, to se vám při porcování králíka stane jen těžko ;).(1.12.2003)

 • Gemini
  **

  Další teenagerská vyvražďovačka zcela nepokrytě těžící z dílka v jehož názvu skví se slova "massacre" a "Texas". Ale ten chechtající se mutant byl sympatická postava:)(10.5.2006)

 • Tom Hardy
  ***

  V zásadě nijak výjimečný horor, ale chvílemi příjemně syrový a s geniální scénou utěku na větvích stromů. Pouze pro žánrové fanatiky...(13.11.2005)

 • J*A*S*M
  ***

  Hixploitation je žánr, který mě téměř nikdy neurazí. Tento zástupce je průměrný, ale přesto mě zabavil více než dobře. Druhý díl mi ale přijde o kousek lepší. 65%(14.8.2007)

 • Djkoma
  *

  Krásná dívka za 1* a ostatní stupidní variace na zrůdy v lese a "ježiši my jsme nabourali co budeme dělat?". Nedostatečná atmosféra a nulová hrůzostrašnost tento horror posílají do kytek.(19.2.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $12,6miliónaTržby USA $15,418,790Tržby Celosvetovo $28,650,575/60%/(7.6.2005)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $12.6 million tržby celosvetovo : $28,650,575(12.2.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Elia Cmiral: 1. Dark Forest - Elia Cmiral ,2. Wrong Turn Title ,3. Mountain Men ,4. Cabin In The Woods ,5. Adventure Begins ,6. Mountain Men At Home ,7. Francine Dies ,8. Jessie ,9. Scott Becomes Prey ,10. Bear Trap ,11. Escape From Cabin ,12. Jessie Taken Hostage ,13. Fire In Watchtower ,14. Grim Discoveries ,15. Are We Safe? ,16. They Got Carly ,17. Killing Mountain Men ,18. We Are Alive ,19. Three-Finger Is Back ,(15.5.2011)

 • Viktooorka
  ***

  Nečekaně se rozbije auto, partičce mladých. Objeví se zmutovaní lidé. Narazíme na otázky kanibalismu. V kolika hororech už to jen bylo?? Nechutné, plné krve a vnitřností.. Scéna se šerifem pobaví, ale tím to hasne... Tento typ "hororů" je jen odpočinková záležitost, nic kvůli čemu bych nespala, ale občas mě podobné zrůdy ze snů probudí, no co, mám své končetiny ráda, i když jsou jen vysněné :o)(6.4.2009)

 • tron
  ***

  „Vyzerá to tu ako vo Vyslobodení.“ Oproti neskorším dielom hixploitation-klasika, zrovnateľná s VYSLOBODENÍM. PACH KRVI sa mi vždy páčil. Hlboké hory Západnej Virgínie, mrazivá mytológia Horských ľudí (bohužiaľ ju tvorcovia - okrem úvodných titulkov - hriešne nerozvíjajú), zvrhlé gore (porciovanie), drsné akčné vsuvky (už úvodná autonehoda je pomerne šikovná), realistické masky z dielne Stana Winstona, chlipná réžia Roba Schmidta, nezabudnuteľné scény (šíp, v korunách stromov) a príjemne triezva minutáž. A že sa tvorcovia inšpirujú inými piliermi žánru (VYSLOBODENIE, HORY MAJÚ OČI, TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU)? No a? Všetci sme inšpirovaní svojimi predchodcami. Dôležité je, či je PACH KRVI len biednou kópiu, alebo či obstojí na vlastných nohách. Na to si musí odpovedať každý sám. Podľa mňa obstojí, aj keď sa mu sem-tam trasú (nezničiteľnosť mutantov, jednoducho napísané postavy, naťahované finále).(25.2.2009)

 • B!shop
  ***

  Ackoliv se nejedna o zadnej extra horor, da se tu najit par kladu. Jednak se prakticky od zacatku neco deje, zadny hodinovy predstavovani postav. Sem tam tu je nejaka lekacka, ktera celkem dobre funguje a hlavne je film hezky brutalni. Ne ze by tu bylo tech brutalnich scen moc, ale kdyz jsou, tak stoji za to. Co se tyce hercu, tak jsou pro takovejhle typ filmu nadprumerny, potesi Jeremy Sisto a sexy Eliza Dushku a vubec nevadi, ze je hned jasny, kdo prezije. A co se tyce zaporaku, jsou akorat tak odporny, aby pusobili odporne a nebyli k smichu. Navic nejsou moc poradne videt, coz je taky dobre. Proste prumernej primocarej horor, kterej si na nic nehraje a ve kterym je par nelogicnosti a u kteryho jsem se slusne bavil.(13.6.2007)

 • Chupacabre
  *****

  Tento film prostě zbožňuji, mnohem lepší než Kanibalové a jim podobní ... proč ještě není dvojka ?(20.11.2007)

 • Slasher
  ****

  Ukázkový a výtečný film z kategorie nenáročných, zábavných a nepříliš originálních, či snad duchaplných snímků. Je to další variace na Texaský Masakr, takže pokud se v buranském prostředí cítíte jako doma, máte rádi všechny ty hnusné jižanské ksichty (v tomhle případě rovnou zmutované) a partičky nevinných teenagerů, je to vaše:) Jestliže k tomu přistoupíte bez vyšších nároků na inteligentní a spletitý děj, může vás Pach krve snad jen potěšit. C'mon, you motherfuckers. Just die!(26.3.2006)

 • Bloody13
  ***

  Vida, jak jednička po letech prokoukla. V porovnání s posledními třemi sequely je jednička hnedka zábavnější hixploitation, co dodržuje žánrová pravidla s přesností Three Fingerovy sekery. Povinný úvod, prostředí rozlehlých lesů, skupina nešťastných turistů a hlavně sympatické trio zdegenerovaných kanibalů, co se nebojí lézt ani po stromech. Na kozičky a pořádný gore masakr jsme si však museli počkat až s nástupem dvojky, ta v sérii jasně vede.(19.5.2013)

 • Jossie
  ****

  Zcela upřímně, já jsem se dost bavila. Na teenhoror je to velmi slušné, líbilo se mi to víc, než Texaský masakr, nezabíjí se tu jako na běžícím pásu, což u mě bývá zápor, ale ty vraždy stojí za to, zmutovaní zabijáci jsou přiměřeně odporní a velmi pěkná mi přijde scéna v chatrči. Zápor jsou slabší herecké výkony především dívčí části osazenstva a úvod s novinovými titulky.(10.10.2005)

 • EdaS
  **

  Jako horor to moc nefunguje, jako akční survival docela jo. Moc mi tam chyběla nějaká atmosféra, (nový) Texaský masakr motorovou pilou se mi líbil o hodně víc. A kam se oba tyhle filmy hrabou na Vysvobození! 2 a půl hvězdičky.(26.12.2005)

 • pan Hnědý
  ***

  Pro fanatiky tohohle žánru a pro milovníky vyvražd'ovačky na denním pořádku zcela solidní podívaná. Pro mě má Wrong Turn sice nulovou atmosférou, ale za to se mi líbí jeho práce se záporáky a dobrých masek. Rob Schmidt nic velkolepého nezkazil. Ale nepřináší do filmového světa nic velkolepého (v hororovém žánru vyhledáváno). Dvojka je o dost slabší.(3.3.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Žilo bylo v jednou domečku několik směšných figurek a ty měly rády mladé lidské masíčko, jehož čerstvá dávka k nim zrovna přispěchala ve dvou vozidlech. Co na tom, že děj podobných snímků je stále stejný, že logika opět dostává očekávaně tvrdé zásahy pod pás a že tajemný strach z neznámého prostě přijít nemohl, protože hladoví fešáci byli kamerou zachyceni příliš brzo? Asi nic, protože ti, co se rádi brodí rozstříkanou krví, si to určitě zase užijí a my ostatní se dál budeme v poklidu procházet lesem, protože tohle se stává pouze v amerických hvozdech.(11.5.2016)

 • flanker.27
  odpad!

  Tohle jsem včera náhodou viděl na HBO. Teda asi jen první půlhodinu, pak jsem znechuceně vypnul televizi. Scéna, kdy monstrózní záporák usne a "hrdinové" místo aby popadli nejbližší sekeru a udělali z něj kulaté čtverečky začnou hystericky zdrhat, mě vždycky tak nas***, že jdu od toho. To nemluvím o dalších klišé typu zkrátím si cestu lesem, půjdeme do chaty uprostřed lesů, ke které nevede žádné vedení, třeba tam bude telefon a tak dále, jen za ten kousek co jsem viděl, by se toho dalo napočítat nepočítaně.(1.12.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace