• Joll
  ****

  Atmosféra, prostřihy z dobových dokumentů a fantastická hudba pozvedají tohle dílko televizní zábavy až na 4 hvězdy. Příběh sám o sobě je nic moc, jen mapuje příběh jedné "typické" americké rodiny (klasika matka v domácnosti, otec bývalý voják, jeden syn sportovec druhej intelektuál, dcera zbouchlá hippies), ale vše kolem prostě funguje a když už neví kam dál, je tu prostřich famoźní hudba a vy jste přikovanej dál v sedačce a dáváte si další lekci z americký historie, závěr si raději nechte ujít, je celkem políčkem do tváře slušného filmu.(8.8.2011)

 • Mr.Apache
  odpad!

  60. léta pro idioty. Sterilní, politicky korektní pohled na jednu z nejzajímavějších a nejrevolučnějších dekád novodobých dějin. Degradace vzrušující historie na úroveň barvotiskové příručky. Filtrované 60's pro podprůměrné fejsbukáře. Zkratkovitá šaškárna. Film z 60. let, ve kterém se raději nekouří. (A když už si tam nakonec jeden chlápek přece jen zapálí, pro jistotu o vteřinu později zemře.) Prostě trapas až na půdu.(28.12.2011)

 • Javert
  ****

  No... jako taková pěkná retro vzpomínka je to fajn. Hraný materiál nevalné kvality, nabízející divákovi pár povrchních lásek a patetických rodinných vztahů, je prokládán reálnými dobovými záběry. Působí to jako takový divný slepenec podbarvený krásnou hudbou a prodchnutý parádní dobovou atmosférou. A ta přebíjí všechno, včetně mých smyslů. Proto 4*.(24.1.2010)

 • Dale
  ****

  Na rozdiel od Mr. Apache, ktorý zjavne videl iný film (keďže hippies s mariškou sa tu objavuje požehnane), môžem povedať, že ide o skvelé zdokumentovanie rokov 60-tych v USA. Je tu všetko podstatné - JFK, Martin Luther King, Vietnam, boja za práva Afroameričanov, aj spomenutí hippies a hudba vtedajšej doby. Naozaj kvalitný TV film so silnými emocionálnymi momentami. Je až neuveriteľné, že v "najdemokratickejšom" štáte sveta sa ešte v tak nedávnej minulosti diali také veci.(2.7.2014)

 • Aelita
  **

  Šedesátá léta na pozadí osudů členů jedné americké rodiny - jaký lahůdkový film by se dal z tohoto tématu vytěžit. Bohužel se to nestalo a tam, kde Forest Gump nabídl dobře čitelný přehled amerických i světových událostí, vyvážené city, vkus, vtip a dobré herectví, tento film přináší spíše nudu a rozčarování.(12.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace