Ernest na táboře

• slovenský

Ernest ide do tábora

Rodinný / Komedie

USA, 1987, 92 min

Rozpočet $3miliónyTržby USA $23,509,382Tržby Celosvetovo $-(27.3.2009)

píčovina na kterou jsem koukal jako malej a líbilo se mi to(12.1.2006)

Bláznivé a ten jeho kukuč s frňákem jsou nezapomenutelné..!! :-))(21.7.2012)

• JohnnyD

Ako fanúšik komédií 80tych rokov a ešte väčší fanúšik filmov s campovou tématikou som si ten film proste zo zásady musel pozrieť. Zasraná zásadovosť. Ja strácam slová. Tento film sa nedá kritizovať. Ono je to tak milá hovadina, tak dementná, akoby scenár písalo 10 ročné decko a keď Jim Varney začal spievať smutnú pieseň akoby z Disneyovky nevedel som, čo si mám pomyslieť. Je to niečo nepopísateľné. Otrasný herci, žiaden humor, bez deju, bez nápadu, bez atmosféry, bez dobrej hudby. Vykastrované nič.(1.12.2006)

• kaylin

Ernest mě zatím tímhle filmem nepřesvědčil, že mělo cenu natočit s touhle postavou celkem dlouhou sérii, ale musí se nechat, že Jim Varney má obličej, který si celkem snadno zapamatujete. Celý film má ale takové lehce trapné morální vyznění, že to opravdu nesedne každému. Ani v tom humoru to nic extra nepřináší.(28.8.2017)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1988 : NOMINÁCIE(1) : Najhorší nový herecký objav - Jim Varney.(25.10.2008)

Superpero to vystihl přesně. :-)(8.5.2008)

• drankeryth

Film ma vedel rozosmiat, ked som uz mal to nejake pivko v sebe, ale zas nie prilis casto. Traposske ksichty od Ernesta boli ubohe a jeho obcasne zachechtanie bolo az prilis zufale. Tym zas nechcem naznacit, ze by to zavanalo nepodarenym filmom, ale pre mna to bolo az moc detske a nie moc zabavne.(27.6.2014)

Taká somarina, nad ktorou sa decká dobre pobavia.(15.7.2014)

• Aklain

Na Ernestovi jsem vyrastal.. ne tak kvuli tomu, ze bych se na to rad dival, ale proste jsem detstvi presedel divanim se na vhs a telku.. uz tehdy jsem vicmene tusil, ze to bude nevtipna sracka.. a me slovo je pravdou..(4.2.2018)

• Elvis Jagger

Najväčšia ko ko tina na planéte, ten film sa musel točit 1 den, ten človek nieje smiešny ani zábavný, ale vzbudzuje skôr agresívne nálady.(4.8.2010)

nie zlé, no nič výnimočné(18.7.2012)