Reklama

Reklama

Odraz

  • Ukrajina Vidblysk (více)
Trailer

Obsahy(1)

Ukrajinský chirurg Serhij je zajat ruskými ozbrojenými silami v konfliktní zóně na východě Ukrajiny. Jako válečný zajatec je svědkem hrůzných scén ponižování, násilí a lhostejnosti k lidskému životu. Po propuštění se vrací do svého pohodlného středostavovského prostředí a pokouší se najít smysl života tím, že obnovuje vztahy s dcerou a bývalou manželkou. Znovu se učí, jak být mužem a otcem. Ze všech sil se snaží pomoci své dceři, která potřebuje jeho lásku a podporu. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Azurose 

všechny recenze uživatele

Představte si, že napíšete námět na 30 minutový film a pak z toho uděláte celovečerák. Přesně tohle je případ tohoto filmu. Téma palčivé, chvilkami brutální, občas emocionální. Statickou kamerou se pomyslně dostanete do dění filmu, což výborně funguje, ale ohromně nudí. Kdybych měl z filmu odebrat nebo zkrátit zbytečné scény, které nijak neposouvají děj dopředu, měl by film 1/3 stopáže. Každopádně se jedná o vcelku povedený realistický film, který ukazuje válku opět z jiné stránky. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Dlouhé, centrálně komponované, převážně statické záběry, ze kterých je tvořen celý film, opravdu vyžadují diváckou trpělivost. V první půlce filmu peklo ruského zajetí, ve druhé tápání po návratu domů. Přestože i mně tu připadalo pár záběrů zbytečných, emocionálně to všechno funguje, jak má. ()

Reklama

xxmurphyxx 

všechny recenze uživatele

Dve hodiny ukrutnej nudy a ničoho. Nejaká tá scénka s mučením to nezachráni, ale ak niekoho baví sledovať tri minúty otvárať bránu, päť minút sa prezliekať chlapa alebo desať minút hľadieť postavu do blba, nech si kľudne prihodí aj desať hviezd. ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Film ukazuje drastickou tvář současné války, mučení, kremaci. Bohužel je stručný scénář příliš natažený. /Zajímavější by bylo ukázat druhou stranu, jak Ukrajinci zacházejí se zajatými Rusy/.(50%) ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama