Řemeslník Rand Gauthier se chce pomstít svému slavnému klientovi, který mu ukřivdil. (Disney+)

castor

Tommy chce píchačku ve sprše a k tomu pořádnej výhled. Pár hřebíků tak musí ven a celá postel posunout. Na prachách nezáleží. A jestli on náhodou nemyslel vodní postel? A nevypadá ta madagaskarská borovice příliš levně? Hvězdy zasraný. Navíc když mají své vize. Upřímně jsem původně nechápal, proč se má zrovna tahle story okolo nechvalně proslulé sexuální nahrávky dočkat zpracování, navrch v osmi epizodách. Ale ono to funguje. Zatím. S neurvalým bubeníkem se dostane do konfliktíčku truhlář s ksichtem Setha Rogena, kterému se doma hromadí nezaplacené složenky. A právě jemu se první díl víc věnuje, zatím méně prostoru má ústřední pár, ale jak vidno, své bizarní předobrazy evidentně vystřihli k absolutní dokonalosti. Tohle má sakra styl. ()

kingik

To, co se tenkrát v roce 1995 odehrálo mezi vaginou Pamely Anderson a penisem Tommyho Lee, je navždy zaznamenáno na jejich soukromé porno nahrávce, která už dlouho soukromou nezůstane. Zanedlouho jejich sexuální hrátky spatří celý svět. Pomstychtivý konstrukční dělník, který z jejich domu odcizil značně choulostivý video materiál, se postará o velkou senzaci i skandál. Lily James je dokonalá Pamela Anderson, její intonace, gesta, pohyby, to všechno vytvořilo a vystihlo Pamelu v její tehdejší největší kráse i formě. Sebastian Stan sice není takový dlouhán jako Tommy Lee, ovšem jeho pověstná neurvalost, arogantní chování a sebevědomá gesta primitivního pitomce jsou taktéž vystižena jeho představitelem k absolutní dokonalosti. Za mě se jedná o jejich životní role, co volají po nějakém ocenění! V první epizodě osmidílné série je Pamela jen velmi okrajově. V popředí je hlavně Tommy. A hlavní prim sehrává Seth Rogen v roli muže, který byl iniciátorem významné ztráty soukromí obou celebrit. Craig Gillespie režíruje velmi poutavě, má to komický až absurdní nádech a originální pojetí. Jeho předchozí biografický počin Já, Tonya nesl rovněž značné stopy absurdity. Pochopitelně je celá událost plně uzpůsobena potřebám filmařů, takže rozhodně nečekat, že se tvůrci budou přísně držet reality a celý skandální příběh budou mapovat zcela věrně. Herecky dokonalé, scenáristicky zajímavé, režijně podmanivé. Doufejme, že seriálová Pamela napříště vystře své (umělohmotné) kozy, aby divák zůstal konsternován. Má na to ještě dalších sedm epizod. 10/10 ()

kockodan

Já byl v té době hodně mladý, ale sex tape scandal jsem v našich bulvárech rozhodně zaregistroval. Pamela byla do objevení jejího funniest home videa jakš takš známá z Bejvoče, ale tato nechtěná publicita ji tenkrát rozhodně vystřelila do realmu globální celebrity. Je dobře, že seriál popisuje reálné události této sex tape ságy. Já, a například ani mnoho lidí v USA nevědělo, že VHS kazeta byla Tommy Leemu ukradena přímo z jeho domu, kým, a za jakých okolností. Toto zjištění prostřednictvím tohoto seriálu je velice zajímavé a přesto že jsem měl z toho jak se s tím tvůrci poperou strach, seriál velice příjemně překvapil od hlavních protagonistů až po dějovou linku a odkrytí nových poznatků o "případu"! Lily James by měla za dokonalé nastudování a ztvárnění Pam Anderson dostat určitě nějaké ocenění. To není možný jak ji dokonale vystihla!!! Najít fyzicky podobnou ženskou Pamele Anderson nebude v 300 milionových USA zas až takový problém, ale aby byla schopná vystřihnout Pamelu v takové přesné a přesvědčivé podobě na kameru od mluvy až po manerismy, to se hned tak nevidí! 100% ()

jirikzaboj

Jako je to fakt dobrý a docela celkově poutavé, ale zatím tomu chybí nějaké vyšší charisma, síla, nebo něco takového. Casting je fakt povedený a speciálně Lily James je totálně Pamela. Díl mě dost bavil, ale něco tomu prozatím chybělo a věřím, že v následujících epizodách se to ke mně dostaví. Nevím nakolik je příběh autentický, ale samotný počátek této kauzy skrze konflikt truhláře mi přijde povedený, jen filmově trochu přitažený za vlasy. Pokud jdete vyprávět reálnou událost, tak bych taky ubral na komediálnosti. I když Rogen v převleku za psa byl skvělý. ()

Anet21

⚪Kým som seriál nezapla, ani som poriadne nevedela, že nejaké domáce porno video Pamely Anderson existuje (ak som to aj vedele, tak som to zabudla), čiže k tejto téme pristupujem ako tabula rasa a neviem o nej skoro nič, ani o jej vtedajšom mužovi, keďže typ hudby, ktorú tvoril ma nezaujíma. Čiže vyjadrovať sa k nejakej ,,uveriteľnosti" postáv atď. nemôžem.⚪Po filmárskej stránke som ale extrémne na vážkach, prvý diel sa dosť samoúčelne trepe ako ryba na jednom mieste, subjektívne pre diváka trvá oveľa dlhšie ako reálne a to hlavne kvôli scénam, ktoré pôsobia veľmi repetetívny, viackrát zdôrazňujú to, čo sme ako diváci pochopili hneď na začiatku (že ten Lee je feťácky metalový kretén, čo nevie, čo chce a pod.), čiže okrem starej dobrej retro hudby, ktorá cieli na nostalgiu diváka nejak zatiaľ nemám čo k tomu. Rogen ma ako herec nejak nedokáže presvedčiť, že vie dobre hrať, momentálne ma len zaujíma, o čom chce byť seriál v ďalších x dieloch a či naberie trošku dramatickejší spád.⚪ ()