Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Řemeslník Rand Gauthier se chce pomstít svému slavnému klientovi, který mu ukřivdil. (Disney+)

Recenze (11)

kingik 

všechny recenze uživatele

To, co se tenkrát v roce 1995 odehrálo mezi vaginou Pamely Anderson a penisem Tommyho Lee, je navždy zaznamenáno na jejich soukromé porno nahrávce, která už dlouho soukromou nezůstane. Zanedlouho jejich sexuální hrátky spatří celý svět. Pomstychtivý konstrukční dělník, který z jejich domu odcizil značně choulostivý video materiál, se postará o velkou senzaci i skandál. Lily James je dokonalá Pamela Anderson, její intonace, gesta, pohyby, to všechno vytvořilo a vystihlo Pamelu v její tehdejší největší kráse i formě. Sebastian Stan sice není takový dlouhán jako Tommy Lee, ovšem jeho pověstná neurvalost, arogantní chování a sebevědomá gesta primitivního pitomce jsou taktéž vystižena jeho představitelem k absolutní dokonalosti. Za mě se jedná o jejich životní role, co volají po nějakém ocenění! V první epizodě osmidílné série je Pamela jen velmi okrajově. V popředí je hlavně Tommy. A hlavní prim sehrává Seth Rogen v roli muže, který byl iniciátorem významné ztráty soukromí obou celebrit. Craig Gillespie režíruje velmi poutavě, má to komický až absurdní nádech a originální pojetí. Jeho předchozí biografický počin Já, Tonya nesl rovněž značné stopy absurdity. Pochopitelně je celá událost plně uzpůsobena potřebám filmařů, takže rozhodně nečekat, že se tvůrci budou přísně držet reality a celý skandální příběh budou mapovat zcela věrně. Herecky dokonalé, scenáristicky zajímavé, režijně podmanivé. Doufejme, že seriálová Pamela napříště vystře své (umělohmotné) kozy, aby divák zůstal konsternován. Má na to ještě dalších sedm epizod. 10/10 ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nechápal som a stále nechápem o čom bude preboha 8 častí, ale už teraz viem povedať, že toto ma bude stopercentne baviť. Od prvej minúty už tak nejako tušíme presne kam to bude smerovať a ako sa k tomu dopracujeme. Pripomenulo mi to atmosférou Pot a Krv, môj veľmi obľúbený film, má to nezameniteľný 90s vibe, skvelá hudba, kazety, Baywatch...rozhodne pokračujem v sledovaní. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"We're gonna take that asshole down." "I tought karma was handling that." "I am karma." ________ Sebastian Stan jako Tommy Lee je totální démon. Moje herecká crush Lily James jako sexbomba Pamela Anderson je naprosto k nepoznání. No a Seth Rogen jako zkrachovalej truhlář s trvalou je prostě priceless...... nemám zdání kolik z celkový fabule se reálně stalo a kolik je pouze fikce, ale režisér Craig Gillespie si mě tímhle seriálovým projektem okamžitě získal hned v první epizodě. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tommy chce píchačku ve sprše a k tomu pořádnej výhled. Pár hřebíků tak musí ven a celá postel posunout. Na prachách nezáleží. A jestli on náhodou nemyslel vodní postel? A nevypadá ta madagaskarská borovice příliš levně? Hvězdy zasraný. Navíc když mají své vize. Upřímně jsem původně nechápal, proč se má zrovna tahle story okolo nechvalně proslulé sexuální nahrávky dočkat zpracování, navrch v osmi epizodách. Ale ono to funguje. Zatím. S neurvalým bubeníkem se dostane do konfliktíčku truhlář s ksichtem Setha Rogena, kterému se doma hromadí nezaplacené složenky. A právě jemu se první díl víc věnuje, zatím méně prostoru má ústřední pár, ale jak vidno, své bizarní předobrazy evidentně vystřihli k absolutní dokonalosti. Tohle má sakra styl. ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

První díl seriálu lze přirovnat k českým devadesátkám (s vyšším rozpočtem). Všechno je to perfektně natočené, Tommy vypadá jako Tommy, Pamela je Pamela a to vše ve vašem mozku roztočí nostalgickou spirálu. Vždyť i vy jste v mládí sledovali Baywatch. Jenomže tam pro mě právě chybí nějaký moment překvapení - je to 90s freakshow. Jenomže freakwshow je i Tiger King, ale to je reálnej dokument. A ten mě baví víc. Uvidíme, co bude dál. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama