Candy Land

Zdánlivě naivní a zbožná mladá žena se ocitá v ilegálním světě sexuálních pracovnic na zastávkách kamionů alias „ještěrek“. (JasonCZ)

Gilmour93

Truck stop sex workers a jejich kunčafti vs. evangelická dívka, co je nástrojem patřícím do giallo odesílá směr Království nebeské. Autorská inspirace v Bavovi a realismu Bully od Larryho Clarka, povedený casting od young Lindy Hamilton v hlavní roli až po posledního nemytého kamioňáka, který dá 40 babek navíc, když to bude bez pláštěnky, absence snahy o nějaký sociální komentář a nepředpokládaný přeživší celé té nábožensky motivované zabijačky. Že některá mrtvá těla na koberci zjevně dýchají a že odpočívadlo v Montaně má bez nějakého výraznějšího zájmu policie 2,5 mrtvoly na metr čtvereční, taktně přejdu. Apropo, je fascinující, jak kvarteto Baldwinů s nástupem důchodového věku splývá do jedné podoby.. ()

Kudly4

Kdyby tu bylo více nahoty (když už něco takového točím, tak přece nabídnu víc, než jen dvoje kozy a jeden záběr na ◊ ne ?!) a přidala se jedna peprnější Gore scéna, byl bych mega spokojený. Každopádně, jedná se o dobře natočený, malý, Vánoční Horor, kdy se ke skupince prostitutek, bydlící na okraji světa v jednom motelu, přidá zbožná holčina, která nemá ale v úmyslu si něco přivydělat. Vraždy jsou hezky krvavé, atmosféra (1996) byla celkem povedená, nenudil jsem se a finále bylo zajímavý. Má to samozřejmě několik nelogických děr (nikdo nenašel mrtvé kamiońáky/řidiče ?), ale co. Top scény za mě - farář a sex s tužkou v krku. Čtvrtá hvězda za tu dlouhovlasou krásku Eden Brolin. (73. hodnocení) ()

pornogrind

...V Candy Landu mají ženy co maj nohy roztažený, kunčofti tam přijíždějí a pěkně je vojíždějí. V tom se ale zjeví Remy nožky má též roztažený, kněze frndou přidusí jak chutná krev okusí... A to je jenom začátek její cesty za spasením nejen hříšníků ale i sebe sama. Nakonec z toho vylezl podprůměrnej sektařskej slasher. Nějaké krve se tu divák sice dočká ale na gore může zapomenout. Logiku za tímhle kouskem lze hledat taky jen stěží. Problém jsem měl i s vytořením byť sebemenších sympatií k jakékoliv z postav. Ono je to těžký když máte na výběr mezi šlápotama a poťapanou křesťankou. A tak si říkám, že to v tomhle směru dopadlo nejlíp jak mohlo. Celkově ale nejde o nic co by mi delší dobu utkvělo v paměti. ()

Necrotongue

Po devadesáti minutách tohoto Hororu / Thrilleru je mou nejsilnější emocí těžké zklamání. Fakt jsem nečekal, že mě z celé záležitosti bude nakonec jakž takž bavit jen poměrně rozvleklý úvod, který mě seznámil se všemi hygienickými nedostatky odloučeného pracoviště v oblasti cestovního ruchu. Což o to, kdybych patřil mezi takzvané slabé povahy, už právě tento úvod by mě jistě převelice šokoval, jenže mě už dnes skutečně překvapí jen máloco. Musím ale přiznat, že přechod k odživotňování mě přece jen překvapil. Překvapil mě hlavně tím, jak jsem se u něj nudil. Tvůrci mi za celou dobu nenabídli žádný překvapivý zvrat, děj se pohyboval kupředu stejně jako lokálka po jednokolejce, jednotlivé inhumační scény postrádaly jakoukoliv invenci a já jsem si v duchu odškrtával ubývající postavy a fandil jsem kolozubé obludce, aby všechno dokončila co možná nejrychleji, abych už mohl jít od toho. / Poučení: Někdo se řídí pravidlem: "Nejdřiv se ptej, až pak střílej", někdo nedá dopustit na poučku: "Nejdřív střílej a až pak se ptej"; pokud mám co do činění s náboženskými fanatiky, jsem zastáncem postupu: "Nejdřív střílej a vůbec na nic se neptej". Vím, je to asi kapku militantní postoj, ale nemůžu si pomoct. ()

rollman1

VAROVÁNÍ!!! Nic pro zapšklé jehovisty klepající jednou týdně na dveře s knížkou o vykoupení. Do tohoto snímku jsem šel opravdu naslepo, takže jsem si nemohl udělat obrázek z traileru atd. Mladá služebnice Pána Krista, začne vybíjet osazenstvo jednoho motelu, které tvoří prostitutky a nadržení křupani. Nechybí občasná nahota (2x hezké kozy, jeden bobřík odvahy, plus nějaké to chlupaté podpaží, mňam) a trocha krve. Bodycount je sice vysoký a holky z červeného gauče padají jedna za druhou. Přesto se však jedná o takedowny stylem: Já tě někam něčím bodnu a ty jakoby krvácej. Nic víc kromě jedné rozmlácené půlky hlavy tady prostě není. Postavy jsou taky děsně hloupé a nedojde jim, že vraždy začnou hned, jak se objeví dívka v modrých šatech s krucifixem přilepeným k vagíně. Takže čistě průměrná podívaná, která se na konci trošku rozjede, ale nenabídne nic, co bychom neviděli jinde a lépe. I tak se ale jedná o stravitelný kousek, který určitě neurazí. Soundtrack je super a na některé holky se pěkně kouká. V rámci subžánru docela ok. ()

• Len niekoľko týždňov pred natáčaním sa produkcia presunula z Oklahomy do Montany, kde prebiehal aj dej filmu. (MikaelSVK)