Candy Land

Zdánlivě naivní a zbožná mladá žena se ocitá v ilegálním světě sexuálních pracovnic na zastávkách kamionů alias „ještěrek“. (JasonCZ)

Gilmour93

Truck stop sex workers a jejich kunčafti vs. evangelická dívka, co je nástrojem patřícím do giallo odesílá směr Království nebeské. Autorská inspirace v Bavovi a realismu Bully od Larryho Clarka, povedený casting od young Lindy Hamilton v hlavní roli až po posledního nemytého kamioňáka, který dá 40 babek navíc, když to bude bez pláštěnky, absence snahy o nějaký sociální komentář a nepředpokládaný přeživší celé té nábožensky motivované zabijačky. Že některá mrtvá těla na koberci zjevně dýchají a že odpočívadlo v Montaně má bez nějakého výraznějšího zájmu policie 2,5 mrtvoly na metr čtvereční, taktně přejdu. Apropo, je fascinující, jak kvarteto Baldwinů s nástupem důchodového věku splývá do jedné podoby.. ()

ricci.s

Príjemne krvavá vyvražďovačka, v ktorej sa pekne stretáva porno a náboženstvo. Skupinka sektárov chce „očistiť“ motelové štetky, ktoré rady uspokojujú kamionistov, tie to však s výsmechom odmietnu, a čoskoro ich to bude mrzieť, pretože jedna dievčina z danej sekty sa k nim zdanlivo pripojí, aby očistu vykonala po svojom. Najviac mi bolo ľúto toho starého farárka, ktorý si k nej prišiel užiť, konečne heterosexuálne orientovaný farár, ktorý dokonca nie je ani pedofil, a takto dopadol chudák. No, jedná sa o zaujímavý slasher s množstvom krvi a fajnovej erotiky, veď keď sa už treba modliť, tak prečo si pri tom nezašukať, alebo niekoho rovno nezmasakrovať. Rozmlátenie lebky, gay znásilnenie, kozičky, kundičky, pár prekvapivo odvážnych scén sa nájde. Prvý vydarený hororík v tomto roku. ()

EvilPhoEniX

První sexploitation roku. Příběh pojednává o prostitutkách uspokojující nadržené kamioňáky, ke kterým se přidá jedna silně věřící dívka ze sekty, aby vykonala očistu. Máme tu tedy střet náboženství a prostituce, zkorumpovaného šerifa a americký zapadákov v Montaně. Vizuálně to není až tak levný, jak by se mohlo na první pohled zdát, je to docela zručně natočené, holky se nahoty nebojí ( vzhledem k tématu jsou však dvoje kozy nedostačující) a žánrové potěšení tu nemá příliš velké zastoupení. Většina vražd je buď mimo záběr, anebo je vykonána stejným stylem ( bodnutím do břicha), žádný gore nečekat, jen trochu krve, což dnes nikoho ze sedačky nezvedne. Došlo tu i na gay znásilnění a jednoho úchylného faráře, což jsou asi nejzajímavější scény, ten zbytek nenabídne bohužel nic nového a ani nepřekračuje hranice v žánru. Je to krátké a koukatelné, tedy neurazí. 5.5/10. ()

Eliott

Poměrně drsný, nechutný a zároveň překvapivě vzrušující horor ze světa lehkých děv poblíž motelu u rušné silnice. Tam pracuje vcelku sympatická parta, ale po nástupu nové kolegyně, jedné roztomilé a silně věřící dívenky, se začínají dít strašné věci a lidé náhle umírají.  Osobitý způsob natáčení mne ihned zaujal a příběh byl také více než solidní. Plánoval jsem proto udělit zářivé čtyři hvězdy. Finale však nelze nazvat jinak než creepy, což samozřejmě nemusí být nutně špatně, ale mimo špetky krve a poměrně hloupé počínání některých postav vlastně žádné velké uspokojení nepřinese. Proto nakonec hodnotím jako tuctovku, která rozhodně neurazí, ale zůstane lehce nad průměrem. 55% PS: Další z filmů, kde je policie naprosto neschopná. ()

darkrobyk

-To je určitě první pička, co jsi viděl, viď?- Psychopatická pánbíčkářská čubka se rozhodne očistit svět od hříšníků, respektive očistit ty chudáky, aby mohli vstoupit do Království nebeského. K tomu jí pomáhá dýka ukrytá v kříži. Jako doupě hříchu, které je nutno vyčistit, si vybere hambinec na odpočivadle pro kamiony. Mrtvol je požehnaně a poslední čtvrtině nelze upřít emocionální napětí. Určitým problémem je, že zde nenajdeme žádnou vyloženě kladnou postavu, s níž by se člověk mohl ztotožnit. A když vidíte, jak nikdo nepojme ani kapku podezření, začíná vám být osud postav lhostejný. Především první polovina je až nezáživně civilní, alespoň samotný závěr tak nějak potěšil. ()

Cappuccino

Väčšinu času to bolo za slušné tri. Dialógy mi prišli nedotiahnuté a príbeh dlhšie stagnoval okolo života prostitútov bez nejakého výraznejšieho vývoja. Približne od polovice sa však rozbehol celkom podarený sektársky horor. Od návštevy Thea som zostával v napätí a premýšľal, kam sa cesta vraha uberie, a či niekoho na scéne ušetrí. Olivia Luccardi bola v role Remy naozaj dobrá a najviac som si užil jej scénu SPOILER s Levim (pripomínal mi Roryho Culkina z hororu Jack Goes Home), ktorého odmietala nohami pustiť, až kým „dosiahla svoje“. ()

pornogrind

...V Candy Landu mají ženy co maj nohy roztažený, kunčofti tam přijíždějí a pěkně je vojíždějí. V tom se ale zjeví Remy nožky má též roztažený, kněze frndou přidusí jak chutná krev okusí... A to je jenom začátek její cesty za spasením nejen hříšníků ale i sebe sama. Nakonec z toho vylezl podprůměrnej sektařskej slasher. Nějaké krve se tu divák sice dočká ale na gore může zapomenout. Logiku za tímhle kouskem lze hledat taky jen stěží. Problém jsem měl i s vytořením byť sebemenších sympatií k jakékoliv z postav. Ono je to těžký když máte na výběr mezi šlápotama a poťapanou křesťankou. A tak si říkám, že to v tomhle směru dopadlo nejlíp jak mohlo. Celkově ale nejde o nic co by mi delší dobu utkvělo v paměti. ()

kingik

Vítejte na místě přezdívaném Candy Land. Na odpočívadle s levným motelem provozují sexuální služby tři prostitutky (Sam Quartin, Eden Brolin, Virginia Rand) a jeden prostitut (Owen Campbell), které má pod svým patronátem místní bordel mamá (Guinevere Turner). Jejich poklidné výdělky od sexuálně frustrované klientely všeho druhu naruší příchod mladé fanatické křesťanky a zároveň členky náboženské sekty (Olivia Luccardi), chovající se zpočátku naivně i nevinně, o níž nikdo netuší, že má s hříšným místem své vlastní očistné plány. A (homosexuální) šerif (William Baldwin) nemile tuší, že dřívější klid vezme brzy za své. Příznivci chlupatých ohanbí a nevyholených podpaží zaplesají. Celý příběh je situován do poloviny devadesátých let. Příznivci levných brakových záležitostí také budou mít žně. Vše se odehrává na jednom místě. John Swab není úplně režisérem bez talentu. Jeho tvorba, která leckdy zahrnuje i scenáristické práce, je vcelku zajímavá pro nepřátele umění. Tentokrát se nevyhýbá ani  četným krvavým cákancům. Hodně povedený je výběr sexuálních loudilů, kterému dominuje kněz se zubní náhradou. Olivia Luccardi v hlavní roli není žádná výstavní krasavice, je to spíše hnuska, už ta asexuální mezera mezi předními zuby velkou parádu nedělá. Do této role se klidně mohla vybrat i svůdnější herečka, ovšem pokud režisérovi šlo o ztvárnění náboženské asexuálnosti, pak ten výběr sedí. Poměrně zamrzelo, že režisér postupně ubral na nahotě. Rozjezd byl ve znamení explicitních záběrů na ženské genitálie, postupně tohle pojetí vymizelo. Některá zabití vypadala  trochu amatérsky lacině, mrtvoly nevypadaly zrovna extra mrtvolně. Film smrděl dolarem, takže nešlo čekat precizní práci maskérů. Gore scény nevypadaly nešikovně, našly se i povedené záběry na zohavená těla. Takže pokud do této podívané půjdete, vězte, že se žádné umění nekoná. Jde vcelku o zcela jednoduchý biják, kde není nouze o explicitnost,  uvidíte herečky, nad jejichž krásou nebudete přímo plesat a samotný režisér ukuchtil vkusně krvavý sexploitation brak. 7/10 ()

Omnibus

Řidiče od chtíče, sektářka očistí, kousne si sendviče... Candy Land znejistí.“ Nikdo ovšem netuší, že zakřiknutá slušňačka Remy má poslání a tak to tam vyvraždí do posledního kamioňáckého kreténa a do poslední nakažené šlapky. Zvláštní film. Poetický i nechutný, odporný, hrubý a bezútěšný jako placený sex v zasmrděných kabinách tiráků. Občas i humorně slizký, viz vyndaná zubní protéza faráře: „Lehni si, mé dítě, mé bežžubé dášně, vylížou tě krášně.“ OKÉNKO STRÁŽNÍ VĚŽE: [][] Nedávno jsem v Plzni i já potkal dvojici s rozzářenýma očima: „Máme pro vás dobrou zprávu!“ Potěšilo mě to. Dívku jsem objal a sáhnul jí na zadeček, mladíkovi vytrhl jehovistickou brožurku z ruky a omlátil mu ji o hlavu. Ovšem zastoupit mi cestu Olivia Lucardi, s krabičkou prezervativů a dřevěným křížem à la Mackie Messer, jen vyhrknu „Pochválen buď John Swab,“ a prchám. Doma bych se pak kál a do krve bičoval devítiocasou kočkou. [][] Nejšílenější scéna? Remy se něžně miluje s Levim a prožívá hned tři (!) druhy orgasmu naráz. Vyvrcholení při souloži, náboženské vytržení z „očišťování“ hříšníka a vražednou rozkoš ze stříkání krve při podříznutí krku. Hodně zvrácené. ()

Kudly4

Kdyby tu bylo více nahoty (když už něco takového točím, tak přece nabídnu víc, než jen dvoje kozy a jeden záběr na ◊ ne ?!) a přidala se jedna peprnější Gore scéna, byl bych mega spokojený. Každopádně, jedná se o dobře natočený, malý, Vánoční Horor, kdy se ke skupince prostitutek, bydlící na okraji světa v jednom motelu, přidá zbožná holčina, která nemá ale v úmyslu si něco přivydělat. Vraždy jsou hezky krvavé, atmosféra (1996) byla celkem povedená, nenudil jsem se a finále bylo zajímavý. Má to samozřejmě několik nelogických děr (nikdo nenašel mrtvé kamiońáky/řidiče ?), ale co. Top scény za mě - farář a sex s tužkou v krku. Čtvrtá hvězda za tu dlouhovlasou krásku Eden Brolin. (73. hodnocení) ()

rollman1

VAROVÁNÍ!!! Nic pro zapšklé jehovisty klepající jednou týdně na dveře s knížkou o vykoupení. Do tohoto snímku jsem šel opravdu naslepo, takže jsem si nemohl udělat obrázek z traileru atd. Mladá služebnice Pána Krista, začne vybíjet osazenstvo jednoho motelu, které tvoří prostitutky a nadržení křupani. Nechybí občasná nahota (2x hezké kozy, jeden bobřík odvahy, plus nějaké to chlupaté podpaží, mňam) a trocha krve. Bodycount je sice vysoký a holky z červeného gauče padají jedna za druhou. Přesto se však jedná o takedowny stylem: Já tě někam něčím bodnu a ty jakoby krvácej. Nic víc kromě jedné rozmlácené půlky hlavy tady prostě není. Postavy jsou taky děsně hloupé a nedojde jim, že vraždy začnou hned, jak se objeví dívka v modrých šatech s krucifixem přilepeným k vagíně. Takže čistě průměrná podívaná, která se na konci trošku rozjede, ale nenabídne nic, co bychom neviděli jinde a lépe. I tak se ale jedná o stravitelný kousek, který určitě neurazí. Soundtrack je super a na některé holky se pěkně kouká. V rámci subžánru docela ok. ()

Necrotongue

Po devadesáti minutách tohoto Hororu / Thrilleru je mou nejsilnější emocí těžké zklamání. Fakt jsem nečekal, že mě z celé záležitosti bude nakonec jakž takž bavit jen poměrně rozvleklý úvod, který mě seznámil se všemi hygienickými nedostatky odloučeného pracoviště v oblasti cestovního ruchu. Což o to, kdybych patřil mezi takzvané slabé povahy, už právě tento úvod by mě jistě převelice šokoval, jenže mě už dnes skutečně překvapí jen máloco. Musím ale přiznat, že přechod k odživotňování mě přece jen překvapil. Překvapil mě hlavně tím, jak jsem se u něj nudil. Tvůrci mi za celou dobu nenabídli žádný překvapivý zvrat, děj se pohyboval kupředu stejně jako lokálka po jednokolejce, jednotlivé inhumační scény postrádaly jakoukoliv invenci a já jsem si v duchu odškrtával ubývající postavy a fandil jsem kolozubé obludce, aby všechno dokončila co možná nejrychleji, abych už mohl jít od toho. / Poučení: Někdo se řídí pravidlem: "Nejdřiv se ptej, až pak střílej", někdo nedá dopustit na poučku: "Nejdřív střílej a až pak se ptej"; pokud mám co do činění s náboženskými fanatiky, jsem zastáncem postupu: "Nejdřív střílej a vůbec na nic se neptej". Vím, je to asi kapku militantní postoj, ale nemůžu si pomoct. ()

JASON_X

No páni, tak tomu teda říkám prvoligově pošahanej film! I když asi čtvrt hoďky po začátku jsem ho musel zastavit a znova se ujistit, že v anotaci vážně stojí "horror/thriller", a ne třeba "soft eroťák z produkce Playboye", nebo něco podobnýho. Tedy já osobně bych místo pipin a prsisek ještě radši viděl víc detailů Remyina očišťování jejím vytuněným krucifixem, ale to není výtka, spíš přiznání mojí zvrhlosti, možná bych taky zasluhoval být očištěn... Ale třeba "milostná" scéna s Remy a Levim je na pět pěticípých. ()

Morholt

Líbil se mi grindový nádech, bavilo mě prostředí zapadlého motelu kdesi ve vysušené části Montany a konečně mi sedla sestava holek, které se toho vůbec nebály. A vlastně i ta zápletka byla krásně braková. Jenže vzhledem k tomu, že se nejspíš mělo jednat o exploiťák, tu bylo málo krve. Teda krve bylo dost, ale to, jak k jejímu prýštění došlo, byla vesměs nuda. Snad až na jednu scénu to bylo vesměs o fádním bodání a to mě nebavilo. Příště ušetřit na Baldwinovi a vrazit prachy do nějakého toho gore. Ale jinak celkem ucházející jednhubka. 55% ()

Astaroth12

Nečakal som od tejto killovačky, že to bude veľdielo, ale takú hlúpučkú ko..ti.ku som tiež nečakal. Mohol som to , ale predvídať, lebo takéto filmy nebývajú žiadne terno a tento v tom tiež nesklamal. Neskutočne nesympatické postavy a tá sektárska kravka bola vyložene hnusná, ale so žiadnou postavou vo filme som nesúcitil a ich osud mi bol celkom ľahostajný. Jednoduchý a ničím zaujímavý slasher, ktorý okrem vysokého body countu, nemá naozaj čo ine ponúknuť. Vrážd je tu mnoho, ale čo na tom, keď sú všetky na jedno kopyto a prevedené tak hrozne všedne a nezaujímavo. Ale všetko by sa dalo čiastočne odpustiť, ale to, že logika tu totálne bola v úzadí sa odpustiť nedá. Sektárska hus si to tam vraždí a policajt ju ešte zavezie domov, takých lapsou je tam viac, než by si niekto mohol myslieť alebo očakávať. Všetko od spracovania až po herecké výkony bolo suchopárne a príbeh ešte k tomu jednotvárny a nezaujímavý. Rýchlo na toto dielko zabudnúť a ísť pekne ďalej, slabé 2*. ()

M.i.k.e

Takový slasher neslasher. Vraždí se tu celkem hodně a hlavní “záporačka” se snaží všechny očistit ve jménu pána co jí nože stačí, ale v rámci žánru se nic převratného nekoná. Na jedno podívání nicméně neurazí…50% ()

dubinak

Motelový rádoby horůrek, který je sice snaživý, ovšem nezvládá umně použít řemeslnou stránku tak, aby z toho měl divák pocit zadostiučinění. Tudíž se tu sice setkáte s nějakými těmi brutálnějšími vraždami, avšak napětí nebo jakákoliv hororová atmosféra se nekoná. Vše tu dost kazí i některé toporné herecké výkony. Na druhou stranu nemůžu říct, že by mě to vyloženě štvalo, spíš jsem z toho vyšla nějak na prázdno. Zapojení náboženské sekty do sexuálního průmyslu znělo dost zajímavě a mělo to potenciál. Ten se bohužel nakonec nevyužil naplno a scénář tak trochu pokulhával se svoji po chvíli předvídatelnou šablonou, tupostí a absencí jakéhokoliv překvapivého momentu. Jako laciný halloweenský kousek mi to ale posloužilo a ani se na to moc nezlobím. Existuje spoustu dražších filmů, které mě urazí mnohem víc. ()

Sfinkter

Náboženský fanatismus v prostředí prostituce tu ještě nebyl, ale v USA je možné všechno. Potěší Baldwin v roli šerifa. ()

oveckaoa

Na nějakém odpočívadle v Usa jsou 3,4 šlápoty,  jejich pasačka a jeden homosexuál co dává i holkám  ačkoliv dá holce až na konci. Mezi ně se tam dostane holka z křesťanské sekty co tam zabíjí je a jejich zákazníky a to je celý film (poznámka to nejsou spoilery je to vidno už zhruba od 15 minuty). Aby se to utajilo a plán jí mohl vyjít tak tu máme teplého šerifa co ty mrtvoly nechce řešit   (pořád, ale zbývá otázka ty lidi nikomu nechyběly? nebo kde měly auta?). Nicméně je to průměrný slasher , který stojí za pochválení až za konec kdy se rozjede a je zde jedna krvavější vražda při sexu jinak nic. Jedna hvězda za tu vraždu a druhá za tu černovlásku na , kterou se dá tak možná jedinou dívat .    40 procent ()

Skeksis

Sektárska svätá čúza si zmyslí, že si nakráča do sexmotela, a "očistí" všetkých zúčastnených tým, že ich zakrajgluje pekným krucifixom so skrytou dýkou, ktorú jej dala maminka. Svätý pavúk na ženský spôsob, aj keď totálne nereálny, ale typ tohto filmu nikdy netreba logicky rozoberať. Bolo tam dosť nápaditých a vtipných scén, aj krvi primerane, až na to, že pre mňa to nebol horor. Dobre som sa na tejto komédii pobavila. ()