Mafián (TV film)

Gotti: The Rise and Fall of a Real Life Mafia Don

Gotti

Krimi / Drama / Životopisný

USA / Kanada, 1996, 116 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (29)

Nic nevídaného. Na ty opravdu dobré filmy o mafii, kde se mi hlavní představitel(é) dostal(i) až "pod kůži", to nemá. (viz např. "Neúplatní", 1987). Zabaví, neurazí. Armand Assante měl na tuto roli velmi vhodný look. Opět závěrem plyne ponaučení: když jseš až nahoře, můžež spadnout a pěkně si rozbít hubu. A že jak si začneš myslet, že už jsi nedotknutelný, jsi najednou v base.(14.7.2013)

Za mě má tenhle film všechno, co bych u mafiánksého snímku čekala, takže ačkoliv mě nijak nepřekvapil, ani mě nezklamal. Mafiánské filmy mám ráda a pro mě osobně je to jeden z "žánrů", který se nedá (v mých očích) moc zkazit.(26.12.2016)

Ne, nemůžu dát 4*, i když bych hrozně chtěl. Na filmu je zkrátka vidět, že je to televizní film a tak jde "jen" o tu nejpoctivější 3* podívanou, jakou si můžete přát. Produkci chybí lesk áčkových titulů a scénáři zase nějaký zajímavý moment. Všechno jede pěkně od začátku do konce, bez komplikací. Ale vidět starou partu sidekicků z Mafiánů, Casina atd. pěkně pohromadě, to je takřka k nezaplacení :-)(23.10.2013)

Na televíznu produkciu to bolo vynikajúce.Nechápem ako mi mohol ten film tak dlho unikať.Kto má rad Sopránovcov si príde na svoje,nakoľko 3/4 obsadenia filmu je práve z tohoto serialu.(11.8.2013)

Film Gotti považujem už 20 rokov za klasiku medzi mafiánskymi snímkami, preto ma prekvapil mimoriadne nízky počet hodnotiacich. Je to klasika hodná 80 percent. Armand Assante v životnej forme, William Forsythe vo vedľajšej úlohe skvelý ako obvykle. Výborné, pozerajte a hodnoťte.(21.2.2016)

Priemerné televízne spracovanie jednej z mojich obľúbených tém - sicílsko-americké podsvetie. Priznávam, že štvrtú hviezdičku dávam iba preto :-) .(13.1.2015)

• Nathaniell

Nečekal jsem nic. Ono je lepší nic nečekat. Hlavně když jako já máte rádi jednou za čas filmy s mafiánskou tématikou a víte, že jsou některé výborné a jiné špatné. Nehledě na ty zdlouhavé, ale to je jedno. Gotti evidentně neměl snadný život a musel si projít nemalými úskalími. Ano, který velký mafián ne? Ale příběh? Necelé dvě hodiny na mě působily, jako by film běhal od myšlenky k myšlence, v zoufalé snaze, aby něco nevynechal, takže nic pořádně nedokončil ani nevysvětlil. Jednoduše - něco co ukáže film jako malé, řeší protagonisté jako velké a něco o čem film z jedné strany ani nenaznačí, probírá mafie jako podstatné. Všichni kecají o poslušnosti, ale to Gotti odstartoval vlnu "špinavého" chování. Blbec jeden pitomej, fakt že jo. Posledních dvacet minut už jsem čekal na titulky a říkal si: "Tebe vidím naposledy." .. .. 2* Jedna za Armanda Assanteho a druhá za snahu. To je hodně solidární, ne?(14.8.2018)

Na začiatku sa film celkom dobre rozbehol, ale potom to už bola nuda. Keďže som už bol "namlsaný" z filmu KASÍNO, očakával som od tohoto filmu podobnú akciu, to sa však bohužial nekonalo.(24.10.2015)

Parádní mafiánovka. Na mém žebříčku by se umístil asi někam mezi Kmotra a Mafiány.(7.6.2019)

1 2 následující >>