Reklama

Reklama

Ape vs. Monster

Trailer
Sci-Fi / Akční
USA, 2021, 88 min

Obsahy(1)

Opica stratená vo vesmíre pristane späť na Zemi. Avšak jej plavidlo vylučuje záhadný kal, ktorý spustí masívny rast opice. Do kontaktu s kalom sa dostáva aj jedovatý jašter Gila a akonáhle tieto tvory dosiahnu enormnú veľkosť, začína sa boj na život a na smrť, ktorý ohrozuje celé ľudstvo. (Arsenal83)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Už len keď na začiatku vidíte, že „Asylum presents“, tak sa vám tlačia do očí slzy, čo zas za hovadinu vymysleli. A v tomto prípade sa mýliť vôbec nebudete. V akej hlave sa zrodí nápad, že opica cestuje vesmírom, potom pristane na Zemi, no z jej vesmírnej lode vychádza záhadná tekutina, ktorá spôsobí jej obrovský rast? A že sa k tomu pridá jedovatý jašter a potom obaja idú bojovať proti sebe a ľudstvu hrozí vyhynutie. No proste za tú fantáziu by som možno aj hviezdu dal, ale za to spracovanie s efektami horšími než v Ceste do praveku ani prd. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum opět jede bomby 🤣 opičák (vypadá trikově hůře než ty opice ze starých filmů ze série Planety Opic a to ty filmy mají přes 20 let)  filmů cestuje do vesmíru tam ho unesou mimozemšťané dají mu do modulu jakési chemikálie a pošlou ho zpět na Zemi on přistane a zmutuje látku nikdo nehlídá (později ji hlídá jeden chlápek) napije se jí ještěrka a zmutuje taky. Oba dva ovládají ty mimozemšťané na dálku  opičáka méně, protože to nepil jen tomu byla vystaven ještěrku  hodně jelikož to pila (asi i to ji donutily pít mimozemšťané) a chtějí po nich , aby si to rozdaly ve Washingtonu (proč nevíme a nedozvíme se to). Opičák  zde zabije několik lidí (zhruba 5 až 6 je to Asylum na více nebyly peníze)  ačkoliv by to nemusela, ale absolutně se to neřeší a nikomu to nevadí dokonce z ní udělají hrdinu  oproti tomu ještěrka zde zabije taky hodně lidí (cca 2-4)  je řečeno, že za to nemůže jelikož ji ovládají, ale je zlá. Pokud Vám vadilo v King Kongovi Vs Godzille, že je tam málo soubojů na tohle se ani nedívejte tady je jeden a má tak 2 minuty. Jelikož je tak krátký tak si ho popíšeme objeví se ještěrka  objeví se opičák opičák jí dá 2 rany ještěrce to nic nedělá ještěrka se naštve a zakousne se opičákovi do krku ten vytuhne přiletí zde z ničeho nic Ruska co zde byla v prvních zhruba 30 minutách pak z ničeho nic bez vysvětlení zmizela , aby na konci předvedla kamikadze s vrtulníkem, který jak zjistíme na začátku má přes 90 raket a 50 nábojů a vrazí do ještěrky. Opičák se vzchopí a zlomí ještěrce vaz konečná. 0 procent ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Hned ze začátku Asylumáci nabídli přesně to, co jsem od nich čekal a chtěl. Taktická jednotka uprostřed rovinaté pustiny, perimetr je zajištěn ze všech stran a nikdo si pochopitelně nevšimne blížící se pětimetrové opice. Tomě rozesmálo a podobných momentů jsem čekal mnohem víc. Ale tvůrci se rozhodli soustředit na "příběh" a tak z okopírované rvačky Konga s Godzillou mnoho nebylo. Těch pár triků sice rozesmálo a studio opět nezklamalo a naservírovalo špatný film. Bohužel to není ten z ranku úžasně špatných. 10% ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Opět klasika, čumim na vyděšený uřvaný držky co melou pátý přes devátý celý tento kvalitní snímek a na konci vykoukne držka špatně udělaný vopice v after effects. Krásný. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Za mňa je to po dejovej stránka rovnaká hovadina ako predražená Godzilla vs. Kong. Akurát to stálo 200x menej a tak triky vyzerajú, že sú v previz fáze. Väčšina filmu sa odohráva v jednej miestnosti, kde sedí aj Roberts a odohral to celkom normálne a seriózne. Akurát vyzerá jak scvrknuté hrozienko. Zvyšok hercov nestojí za zmienku. Keď dôjde na akciu, tak síce na slabú úroveň trikov za veľa nestojí, ale keby sa na nich zapracovalo, tak by to bolo v pohode. Výsledkom je klasický Asylum príživník na nejakom aktuálnom hite. Raz sa to dá prežiť. 3/10. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama