Reklama

Reklama

Gigakong vs. Zlozilla

  • USA Ape vs. Monster
Trailer

Z vesmíru se vrací opičí kosmonaut, který v sobě má mimozemskou látku. Ta ho změní v obřího konga, který je potenciálně nebezpečný. K látce se ale dostane i jedovatý plaz a jeho rozměry se také mnohonásobně zvětší. Začíná boj na život a na smrt, který ohrožuje celé lidstvo... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

Víteček odpad!

všechny recenze uživatele

Absolutně katastrofální dada záležitost. Dialogy nedávají smysl, často na sebe ani nenavazují, scény působí jak z různých filmů, monstra se objevují od nikud a zase do nikam mizí a herci jsou úplně tragičtí. Jedna z postav působí většinu filmu, jako by točila s vysokou horečkou a v půlce filmu někam zmizí, aby se na konci z ničeho nic objevila v helikoptéře nad hustým lesem a s úplně nesmyslnými prohlášeními pár vteřin na to spáchala sebevraždu uprostřed Washingtonu D.C.. Ve vyvrcholení postava klečí u sloupku na prázdném parkovišti, na kterém je zaparkovaná dodávka, ve které má být nedokončený prototyp rušičky mimozemského signálu a nějak tím dokáží odrazit létající talíř, který se vznáší nad Zemí. Film je to totálně příšerný, ale svou šílenou nesmyslností byl zároveň neskonale zábavný. V jistém ohledu možná zábavnější než Kong vs Godzilla, ale soubojů monster si tu tedy člověk moc neužije. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Už len keď na začiatku vidíte, že „Asylum presents“, tak sa vám tlačia do očí slzy, čo zas za hovadinu vymysleli. A v tomto prípade sa mýliť vôbec nebudete. V akej hlave sa zrodí nápad, že opica cestuje vesmírom, potom pristane na Zemi, no z jej vesmírnej lode vychádza záhadná tekutina, ktorá spôsobí jej obrovský rast? A že sa k tomu pridá jedovatý jašter a potom obaja idú bojovať proti sebe a ľudstvu hrozí vyhynutie. No proste za tú fantáziu by som možno aj hviezdu dal, ale za to spracovanie s efektami horšími než v Ceste do praveku ani prd. ()

Reklama

Allien.9 odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum filmy jsou často vtipné (ať už chtěně či nechtěně), ale "Gigakong vs. Zlozilla" mezi tyto filmy rozhodně nepatří. Naopak si troufám říct, že tenhle brak, poskládaný ze scén, které na sebe vůbec nenavazují a nedávají sebemenší smysl, patří mezi nejhorší céčka, jaká jsem kdy viděla. Kdybych film neměla jako podklad pro přednášku, nedokoukala bych ho. ()

Vampiroza 

všechny recenze uživatele

Miluju asylum. Jejich schopnost do pár dnů po premiéře nějaké bomby vyrobit odpad který to zkopíruje a v rychlosti předběhne i vietnamské šičky módních značek. Kéž by někdy vydalo studio set aspoň DVD všeho co zprasili 😁 chtěl bych to mít na regálu. Pozn. Eric Roberts se propadl pod dno herecké kariéry 😂👌🏻 3 hvězdy za (snahu, asylum, Erica) 😂 ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum opět jede bomby 🤣 opičák (vypadá trikově hůře než ty opice ze starých filmů ze série Planety Opic a to ty filmy mají přes 20 let)  filmů cestuje do vesmíru tam ho unesou mimozemšťané dají mu do modulu jakési chemikálie a pošlou ho zpět na Zemi on přistane a zmutuje látku nikdo nehlídá (později ji hlídá jeden chlápek) napije se jí ještěrka a zmutuje taky. Oba dva ovládají ty mimozemšťané na dálku  opičáka méně, protože to nepil jen tomu byla vystaven ještěrku  hodně jelikož to pila (asi i to ji donutily pít mimozemšťané) a chtějí po nich , aby si to rozdaly ve Washingtonu (proč nevíme a nedozvíme se to). Opičák  zde zabije několik lidí (zhruba 5 až 6 je to Asylum na více nebyly peníze)  ačkoliv by to nemusela, ale absolutně se to neřeší a nikomu to nevadí dokonce z ní udělají hrdinu  oproti tomu ještěrka zde zabije taky hodně lidí (cca 2-4)  je řečeno, že za to nemůže jelikož ji ovládají, ale je zlá. Pokud Vám vadilo v King Kongovi Vs Godzille, že je tam málo soubojů na tohle se ani nedívejte tady je jeden a má tak 2 minuty. Jelikož je tak krátký tak si ho popíšeme objeví se ještěrka  objeví se opičák opičák jí dá 2 rany ještěrce to nic nedělá ještěrka se naštve a zakousne se opičákovi do krku ten vytuhne přiletí zde z ničeho nic Ruska co zde byla v prvních zhruba 30 minutách pak z ničeho nic bez vysvětlení zmizela , aby na konci předvedla kamikadze s vrtulníkem, který jak zjistíme na začátku má přes 90 raket a 50 nábojů a vrazí do ještěrky. Opičák se vzchopí a zlomí ještěrce vaz konečná. 0 procent ()

Galerie (58)

Zajímavosti (11)

  • Vlak, na který příšera Gila zaútočí, je britský vlak InterCity 125, přestože se film odehrává ve Spojených státech. (Johnny.ARN)
  • V čase 30:35 je ruské doktorce ve vrtulníku přikázáno, aby se otočila o 0,65 stupně, načež se otočí téměř, ne-li o celých 90 stupňů doleva. (Johnny.ARN)
  • V čase 23:10 je detailní záběr na jizvu na pravém spánku doktorky Murphy (Arianna Renee), pravděpodobně z předchozí scény, kdy spadla a udeřila se hlavou o kámen. V této scéně se udeřila do levého spánku. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama