Emanuelle nera

• Španělsko Emanuelle negra (více)

Ve svém prvním filmovém dobrodružství přijíždí fotožurnalistka Emanuelle do africké Keni na pozvání své kolegyně (Karin Schubert) a jejího manžela. Poznává, že ani manželství její kolegyně a kamarádky není bezproblémové a monogamní. I Emanuelle se vrhá do všech náhodných známostí po hlavě a po sexuálních zážitcích s oběma manžely popouští uzdu své fantazii a chtíči a sbírá jeden sexuální skalp za druhým. (RetroMan)

RetroMan

V jejím prvním filmu se černá Emanuelle uměla pěkně odvázat a myslím, že v ostatních filmech už neposkytla tolik zadost svým choutkám jako v tomto prvním díle. Pokud uvidíte original uncut verzi, budete příjemně překvapeni (samozřejmě, že v uričtých pasážích filmu byla Laura zastupována dablérkou). Při tomto natáčení se 25-letá Laura seznámila se svým o 18 let starším manželem Gabrielem Tintim. ()

PetrPan2

Klasický erotický film, kterému chybí nějaká dramatická zápletka či další dějová linka jak tomu bylo u pozdějších filmů téhle série, kde krom souložení Emanuella řešila např. obchod s otroky, snuff filmy, prostitucí atd.. Tady jen poléhává, posedává, svléká se, obléká se, a střídá partnery i partnerky častějí než oblečení (v závěrečné scéně ve vlaku se vyspí dokonce i s celým kriketovým týmem). ()

G04T odpad!

Sám tomu nemůžu uvěřit, ale já to fakt dokoukal. To je tak nudná sračka, že to není snad možný. Emanuelle je taková kurva, že bych jí jednu plesknul. Je to prostě nudný porno, který v dnešní době už nikoho nevzruší, ale to se dalo čekat. Nulovej děj (jestli se tomu dá tak říkat) není jedinej problém tohodle "výtvoru". Řekl bych, že 90 procent z toho filmu jsem vůbec nevnímal a koukal jsem do mobilu, ale jsem si skoro jistej, že jsem o nic fakt nepřišel. Jestli bude takhle nudná i dvojka tak budu fakt nasranej. Jediný, co si z tohodle porna zatím vybavuju je hláška "mrdej mě, kanibale" ve scéně, kdy Emanuellu klátí ňáká random nigga. To je asi tak všechno. Neztrácejte s touhle sračkou čas. Nechápu lidi kteří dali 2 a víc, snad z nostalgie (?). Ani kecy na konci mě nebavily. ()

Gorehound

Nádherný vizuál, krásna Laura Gemser, výborná 70´s hudba, dych berúce exotické lokácie. Ak ste fanúšikom európskej 70´s kinematografie v štýle takého Joe D´Amata (napríklad), relax and enjoy . ()

tenebrae86

První z dlouhé série filmů s Laurou Gemser o svobodomyslné fotoreportérce milující svou práci, cestování, dobrodružství a promiskuitní sex. V dnešní době hodně okrajová sleazy záležitost, ale já si na sedmdesátkovou euro-brakovou kinematografii potrpím, takže jsem se nechal zlákat a první film u mě dopadl nad očekávání dobře. Je to odpočinková zábava bez nějakého hlubšího děje, Emanuella hlavně řeší, co všechno se dá během pracovní cesty opíchat a není to žádná stydlivka. Nejvíce mě asi nadchla její kuráž ve vlaku při gang bangu s keňským týmem pozemního hokeje, fakt síla. I když se tedy ve filmu kromě sexu nic důležitého ani akčního neděje, pořád je na co koukat a co poslouchat. Krom nahých ženských těl samozřejmě i nádherné exotické lokace, africká krajina a zvířata, krásné prosluněné záběry, pestré barvičky a barvitá non-stop letní "porno-párty" muzika, která mě dokonale vtáhla do atmosféry. Palec nahoru. ()