poster

I Mavri Emmanouella

 • anglický

  Emanuelle: Queen of Sados

 • anglický

  Emanuelle: Queen Bitch

Drama / Erotický

Řecko, 1979, 92 min

Režie:

Elia Mylonakos

Střih:

Daniele Alabiso
(další profese)
 • Karlos80
  **

  Slabší a ne tak známý díl Emanuelly (známější spíše pod názvem "Emenuelle Queen of Sados") s oblíbenou polo-míšenkou Laurou Gemser a jejím skutečným manželem Gabrielem Tintim, se kterým se seznámila už při natáčení v roce 1975...Ten rychlý konec, který byl navíc vážně pitomý (vyřízení účtů jak z nějakého westernu) to jen potvrdil...V tomto díle má navíc Emanuella dceru, mladou Liviu (která ji ale není vůbec podobná), která si tu začne románek s nějakým mladým Řekem, kterého potkala na diskotéce, takže děj byl zas o něco pestřejší a ne vyhrazen jen jedné osobě..Za co ty dvě? Sám nevím, u tohodle filmu je to hodně těžké, ale asi hlavně za krásné exteriéry exotického Řecka, hudbu a staré káry..Jinak vážně nic moc..(9.5.2009)

 • RetroMan
  **

  Je to jeden z těch klasických filmů, ve kterých účinkovala Laura alias černá Emmanuelle v 70.-tých letech. Pokusy o zabití se mi zdáli směšné, jakoby o nic ani nešlo. Hlavní atributy filmu: příroda a Laura Gemser.(15.9.2010)

 • PetrPan2
  ***

  Další film ze série černé Emanuelli, tentokrát v Řecké produkci bez Joe D´Amata. Emanuella se zde snaží dostat svou dceru z područí svého despotického manžela a najme si na to zabijáka... ten se, ale obrátí proti ni a začne ji vydírat... opět nechybí scény sexu, lesbického sexu, znásilnění... Tento film není vhodný pro děti, mladistvé, kojící ženy... pro slušné a dobře vychované lidi a milovníky kvalitní kinematografie... (film je známy rovněž pro názvem Emanuelle, Queen of Sados)(29.10.2007)

 • Gorehound
  ****

  Snímok predovšetkým pre fandov filmov s tým "exotickým retro feelingom", ktorý obsahovala napríklad aj séria o čiernej Emanuelle. Laura Gemser tu je, volá sa Emanuelle, ale nie je fotoreportérka, takže väzba na sériu je skôr minimálna, štýl však veľmi podobný. Krásne exteriéry i interiéry rozpáleného Grécka, typická 70´s hudba, ako vždy oslnivá Laura Gemser, Gabriele Tinti točiaci sa okolo nej, pomalé tempo, drobné exploitation prvky. Takže pre fanúšikov starých peciek s Laurou Gemser a podobných vintage kulťákov jasná voľba.(3.7.2011)