Reklama

Reklama

Balada o bratrech Daltonových

  • Česko Balada bratrů Daltonů (více)

Čtyři pověstní gauneři Joe, William, Jack a Averell Daltonovi, společně odsouzeni na 4300let těžkého žaláře, jsou rozhodnuti stůj co stůj pomstít smrt svého strýce Henryho Daltona, oběšeného na nejvyšším stromě. Zabitím všech členů soudu, chtějí obávaní desperátové naplnit nejen strýcovo poslední přání, ale i zdědit jeho obrovský majetek. Soudci Croovymu a osmi členům poroty tím pádem jde o krk. Na neštěstí Daltonů se ve městě objeví Luke /přezdívaný Šťastný/ – nejrychlejší střelec na západě – rychlejší než vlastní stín – a všechno se řeší jinak… (Česká televize)

(více)

Recenze (37)

Němi 

všechny recenze uživatele

Ani napodruhé se Lucky Luck nevyrovná Asterixovi, ale je to povedené, vtipné - místy hodně. Sice všechna ta hudba je navíc a dlooouhé hudební číslo v půlce filmu stačí skoro uspat, ale epizodický děj ve stylu 12ti úkolů pro Asterixe zabírá. Animace se také konečně za těch 7 let pohla, vůbec ve všem mi přišlo, že se film hnul směrem k lepšímu oproti prvnímu filmu. Ovšem genialitě starých Asterixů to nedosahuje. ()

kinej 

všechny recenze uživatele

Kdybych byl malý kluk a představoval bych si ideální cartoon western, tak by v něm nechybělo nic z toho co obsahuje tento díl Lucky Luka. Různorodost postav na seznamu bratří Daltonových umožnňuje filmu být ještě rozmanitější než Daisy Town. Když už se někde v Evropě nějaký ten animk udělá, dopadne to vždy lépe než v Hollywoodu. ()

Reklama

lamps 

všechny recenze uživatele

Ideální rozpohybování komiksu! Příběh je svižný, vtipný a originální a od začátku do konce hýří skvělými nápady a hláškami. Nezklamal Lucky Luke, který střílí jako ďábel a je parádně vychytralej, a nezklamali ani Daltonové, kteří u mě aspirují na titul nejoblíbenějších a nejsmolnějších záporáků. Velká škoda, že nevzniklo více dobrých pokračování. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Rozhodně slabší než předchozí film. Méně vtipů, velice jednoduchý děj, muzikálová vsuvka přímo otravná a zbytečně dlouhá (stejně jako třeba jízda v důlním vozíku)... Ale díky alespoň za perfektní (závěrečnou) část s rodeem a za vykolejení vlaku a jeho následnou zběsilou jízdu krajinou. Sranda to byla, ovšem tentokrát nijak divoká. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Druhej dil uz je drobet slabsi nez jednicka a to z toho duvodu, ze se to vic snazi o nejakej ten pribeh. Ten je sice hodne jednoduchej a spociva v jezdeni z mista na misto, jenze z na vsechny strany strilejiciho Lukea se stal takovej skodolibej hajzlik, takze pokazdy chudaky Daltony nejak prechcije. Ne, ze by to nebylo vtipny, to jo, ale obcas by to proste nakou tu prestrelku chtelo. Ale jinak plati vse, co u prvniho dilu, prijemna animace, sviznej dej, dobry pisnicky. Slabsich, ale precejen 5*. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama