Ernest kanonýrem

David Geddes

Craig Bassett

Scénografie:

Chris August

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,450,029Tržby Celosvetovo $-(28.3.2009)

Jeden z jiných českých názvů Ernest zase jede.(19.11.2011)

• kaylin

Tohle už se moc nepovedlo. Ernest je tu sice v hlavní roli a jde v první řadě o něj a jeho ptákoviny, ale až na pár scén tohle opravdu není vtipné. Jako kdyby se tvůrci trápili a nevěděli s čím přijít, prostě jen plnili scény špatnými gagy a hloupými kecy. Jsem zvědavý, jak se s tím popasovaly další díly téhle série.(2.9.2017)

Nejakym omylem jsem kliknul na Jim Varney a hele,kdo je to...hned se mi objevila vzpominka asi 6 let stara,kdyz jsem ,myslim, na Cabel Plus videl jeden z jeho filmu. Uz nevim, o cem to presne bylo,ale ta radostna vzpominka stoji za ***(27.2.2006)

• wosho

Dost nepovedené pokračování. Film je jen zaměřen na malé diváky. Dospělí se u eskapád s dělem ukrývající pravou anglickou královskou korunu moc bavit nebude.(4.12.2009)

Na tento diel o Ernestovi si este pamatam z cias videokaziet. Vtedy ma to bavilo pozerat a aj teraz je to celkom v pohode. Dementny Ernest a jeho pridrbane grimasy a trapne zachechtanie na dnesnu dobu uz u mna trpi trapnostou, ale pri dobrom pivku je to zabava urcite.(5.7.2015)

táto Ernestovka sa mi páči zo všetkých najviac(18.7.2012)