Ernest zachraňuje Vánoce

Scénografie:

Ian D. Thomas

Kostýmy:

Peter Mitchell

Rozpočet $6miliónovTržby USA $28,202,109Tržby Celosvetovo $-(28.3.2009)

Popravdě řečeno, kdyby v tomhle díle nebyl Ernest, v podstatě by to vůbec nevadilo. Nemá pro příběh až tak zásadní význam, i když se stará o některé vtipné scény, hlavně ty v převlecích. Stačil by ale úplně Santa Claus a ostatní postavy, Ernest je zde prostě jen proto, aby tam byl. Možná proto je to celkem fajn.(31.8.2017)

• Compadre

Ernesta jsem měl jako mimino moc rád, ale když jsem ho viděl o pár let později, úplně jsem se zhrozil toho, co je to za blbost.(8.5.2008)

• drankeryth

Dalsi film o Ernestovi a znova slabe pre mna, aj ked uvod filmu bol vydareny, ale neskor sa to nieslo v podobnom duchu, ako Ernest ide do traposskeho tabora. Mozno, keby film bol viacej ponoreny pre dospeleho divaka, tak by mozno hodnotenie bolo vyssie, ale bohuzial je to smola pozriet v klude.(27.6.2014)

• Shredder

Starnuci Santa prichadza na Floridu, aby kontaktoval svojho vybraneho nastupcu. Mohol to byt pohodovy sviatocny film, keby v realite neslo o komediu v hlavnej ulohe s hviezdou televiznych reklam a neskor serie zlych filmov - Ernestom P. Worrellom. Ak zrovna nepatrite medzi jeho fanusikov a jeho styl humoru nie je vasa salka kavy, potom budete podobne ako ja trpiet pri zaplave imbecilnych grimas, kriku a este stupidnejsieho humoru.(21.11.2014)

• haffen

Celkom dobre som si pri tom pospal...(21.9.2016)

• Elvis Jagger

Najlepšie sa týmto 95 minútam rôznych záberov - lebo filmom sa to nedá nazvať - vyhnúť. Môže spôsobiť trvajú degeneráciu tv prístroja aj majiteľa ovládača.(4.8.2010)