Grissom a Sára, kteří se opět stali součástí nového týmu CSI, teď mají možnost pracovat na Hodgesově případu. Hodges čelí hromadné žalobě, kterou proti němu vede právník Anson Wix. Stopa vede k muži středních let s jihoamerickým původem a přístupem k chemikáliím. Na případu ale nepracují jen Grissom a Sára, ale i Nora Crossová z vnitřních záležitostí. Ta je rozhodnuta si na případu udělat jméno. Ani vedení policie není ochotno Hodgese podpořit. Vyšetřovatelé Folsom a Rajanová zatím vyšetřují vraždu herní vývojářky. (TV Nova)

imaginer21

Toto (občas účelné) pomrkávání na staré dobré a vlastně nejlepší časy CSI se mi líbilo. Netlačilo sic na pilu, jak by bylo možná záhodno (Grissomova krize), ale přineslo několik pěkných analogií, které zarytý fanoušek ocení (ač jsou opravdu pro ty zaryté fanoušky). Případ starého dua je vleklý, kdežto nováčci mají vše vyřešeno... popravdě tentokrát jsem vraha poznal už na začátku - jen proto, že jej hrál někdo známější a podivnější než ostatní v jeho okolí. Ale ten hlavní příběhový tahoun se vleče, vleče... bylo by fajn mu dát trošku víc dramatu. ()