Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (119)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

polotupý akční seriál, který má sice v čele Arnolda jako hlavní tahák, ale jinak vypadá jako kdyby vznikl před dvaceti lety a pak se na něj zapomnělo. A když nad tím tak přemýšlím, tak FUBAR by vypadal extrémně lacině i před těmi dvaceti lety. Kulisy smrdí papundeklem ještě pět minut potom co zmizí z obrazu, akce je někde na úrovni MacGyvera, těch pár triků není moc dobrých a rozpočet na casting nejspíš spolknul sám Arnold, protože krom něj, jeho šesti kolegů ze CIA a hlavního padoucha se tu už moc dalších lidi neobjeví. Přesto všechno mě ale nějakou prazvláštní shodou okolností bavilo tuhle parodii na moderní akční seriál sledovat a upřímně se pozastavovat nad tím co všechno tvůrcům prošlo a myslí si že to je v pořádku. Přitom Stallonův Tulsa King ukázal, že i poměrně neobjevné a naivní béčko se dá udělat se ctí..50% ()

Trustme 

všechny recenze uživatele

Netflixovský recept - vraž do neoriginálního a obyčejného námětu známou tvář, zmixuj žánry tak, že vždy z toho vyleze film pro celou rodinu a ono to nějaký penízky vydělá, když to podpoří ta megastar na sociálních sítích ne úplně pravdivou kampaní o žánru. Fubar se tvářil z počátku jako akční seriál, pak jako akční špionážní parodie a výsledek je rodinný seriál o vztazích. Přiznejme si, že hlavním důvodem zkouknutí je, že prostě je tam Arnold a přízeň fanoušků a zvědavost jak okoření svůj první seriál, zda tam přinese svůj osobitý šarm, charisma a střídmý rakouský humor, případně mu bude přidělena nějaká kultovní scéna, hláška. Bohužel se upsal Netflixu a na stará kolena se spíše ztrapnil a Fubar bude jeho druhým Zabitím Gunthera. Těžko říct, proč do toho leze - snaha být součástí doby, tvořit, zviditelnit se. Lze pochopit, že pro námět jakési variace na Pravdivé lži, Úžasňáků nebo Spy Kids se mohl hodit takový legendární herec, který by byl vhodný pro kombinaci taťky a přesluhujícího agenta CIA, zde je ovšem spíše dědek a působí už v akci nemotorně. Celé to působí jako by herci a tvůrci chtěli mít svoji šichtu už za sebou a nějaké památnější scény, výkonu se nedočkáme. Seriál jsem přetrpěl, místy prospal, sledoval jedním uchem a strašně se nudil. Leč jako přední fanoušek A.S. jsem to doklepal do konce (asi to bude mít sakra ještě pokračování), abych to měl odškrtnuté. Jo a strašně mě iritovalo to tlustý stvoření s blonďatýma kudrlinama, ten pán byl fakt na přes držku... nebo to byla ženská? ()

Reklama

gogo76 

všechny recenze uživatele

Po prvých recenziách sa zdalo, že tento seriál je len pre silné a odolné povahy. Mnohí tu smelo nahádzali odpad! alebo jednu úbohú hviezdu len preto, lebo je to na Arnolda málo akčné, humor je trápny a les v Guayane nie je pravý...To vážne chceme tento seriál dať na jednu úroveň "hitov" ako Titanic 2 alebo Playgirls 2? Za mňa si Arnold vybral veľmi dobre, tieto akčno-komediálne polohy s trúsením hlášok mu vždy sedeli. Je tu menej akcie, pre mnohých žalostne málo, ale klape to aj bez toho, čo beriem skôr ako výhodu. Ťažko kritizovať keď nevieme aký mali tvorcovia rozpočet, ale dá sa predpokladať, že s väčším počtom akčných scén by spokojnosť fanúšikov stúpla. Humorných scén a vtipov je tu tak veľa, že sa občas usmeje každý. Asi budem za blba, ale mne humor sedel a bavilo ma to. Je tu mnoho postáv a postavičiek, riešime všemožné vzťahy a problémy popri tom ako zachraňujeme svet... Casting sa naozaj vydaril, Arnold je proste Arnold, na svoj vek stále v slušnej forme. Veľmi mi sedela dvojica M. Barbaro a jej priateľ Jay Baruchel, ale skvele zapadli všetci až na babochlapa. Ale bral som aj ju, občas vtipné hlášky a jej hlas mi pripomínal Charlize Theron. Končí to tak, že druhá séria sa doslova pýta na svet. Dúfajme, že s lepším rozpočtom, tým pádom väčším počtom akčných scén a tým pádom menej nespokojných jednohviezdičkových a odpadových hodnotiacich. Za mňa 70%. ()

POciSEM 

všechny recenze uživatele

"Koho sem to tam kruci viděl? Jak to voním zmrde? Kdo takhle mluví?" nebo "On si platí Cinemax? Já věděl že je to úchyl." Arnold je pořád borec i když už je to takovej prošedivělej dědoušek s trénovanym bicákem. Čekal sem že mi ty mladý košťata budou pít crew ale nestalo se tak a já se u toho dobře pobavil. Jenom by v dalších sezónách mohli ubrat na těch zklamávání ve vztazích drahých poloviček a přidat víc mrtvol. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Tak se zdá, že neomarxisticky řádně napravený exrepublikán Árny i v mentálně a tělesně atrofovaném věku pořád mocinky chce do éteru, a tak patrně vybártroval s Bolševizí své nedávné samolibě řízené patomasturbační píárko za to, že jí bude dělat strnule prostituující mechanickou opici s činely, kterou si pak soudruzi libovolně vpálí do čehokoliv si zamanou a jen natáhnou setrvačník. A tak tu máme FUJBAR aka NP (Nenapravitelný Pomrd), kterýžto český překlad by mnohým soudným divákům zdejších lůzrů a hnojů možná ušetřil opravdu žinantní audiovizuální trauma a pohled na legendu v žumpě po krk v hovnech. Naprosto bestiální trapka a retardovaná ubohost pro ty nejzaostalejší neurovegetativy, kterou jsem jen qůli Černonegrovi vydržel celých nesnesitelných pět dílů. Tehdy, po snad nejtumornější scéně celého dosavadního martýria pro ty nejdementnější smíšky, a sice té s ustřeleným prstem evidentní vycházející hvězdy Netflusu, totálně to prkenné, nechutně vyžrané transbabochlapské lesby, jsem už déle neudržel večeři, naskákala mi úplně všude svědivá vyrážka a patrně jsem chytil rakovinu očí i vkusu. Aby opět nedošlo k mýlce, její seksuální dezorientaci mám naprosto u hrmy, jen sveřepě odmítám v rámci násilné diverzity a inkluze za každou cenu čumět ve filmech na zoufale neumětelská monstra! Tedy pokud to není zombie horor. Tudíž jsem jen zakrákal jako Poův havran, hořce zaplakal nad tím, v jaké budoucnosti se nakonec ten Terminátor ocitnul, dávením roztřesenou rukou klikl na odstranit a raději ještě mrdnul disk do mikrovlnky, abych už nic takového nikdy nemusel znovu vidět. Je však až dementne rozkokošné, že sa tu nájdu gogovia, ktorí si pri niečom takom nadšene poslintajú podbradníky a kompulzívne ocumľajú palčeky. Pavlovov reflex jednoducho funguje! Niekto rozsvietil a oni zbadali rovnakú hlavu, akú majú nad klietkovým lôžkom na jogurtom zašpliechanom plagátiku naolejovaného hovada vo slipoch, a bez ohľadu na obsah misky začnú mľaskavo hltať a vrtieť chvostom. ()

Galerie (195)

Zajímavosti (4)

Související novinky

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (více)

Reklama

Reklama