poster

Dobrodružství Tinyho Toona: Jak jsem prožil prázdniny

 • anglický

  Tiny Toon Adventures: How I Spent My Vacation

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1992, 73 min

 • TheJokerCZ
  *****

  Film mého mládí. Ještě do teď si pamatuji většinu scén a do teď vlastním kazetu. Jako malý jsem miloval víkendy, už jenom proto, že jsem mohl brzo vstávat a tohle si jít pustit. 9/10(6.1.2013)

 • pepo
  *****

  Diera v deji!!!(5.5.2017)

 • Davies182
  *****

  Tohle sem hledal vod začátku co sem na ČSFD ku*va :-D!!! Pecka iak sviň (no dobře, nechal jsem se trochu unést)!(13.10.2009)

 • Dudek
  ****

  Pamatuji si, jak jsem před pár lety tenhle animovaný snímek doslova žral (pořádná nostalgie), na druhou stranu si nemohu nevzpomnout na dobu, kdy jsem si jej naposledy pustil a málem umřel nudou. Před lety, v dobách, kdy jsem se u něj ještě nesmírně bavil jsem ještě nebyl v situaci, ve které bych měl možnost vidět dostatečné množství snímků, na které se tenhle veselý animák odkazuje. Jedná se třeba o roztomilé brnkání s vačicemi, což je dozajisté asociace na kultovní Osvobození, nebo o zabijáka v hokejové masce s mototorovou pilou, který pronásleduje veselou prasečí rodinku. A je tu toho mnohem víc, v tomhle snímku je rozhodně více odkazů, než ve všech filmech o Shrekovi dohromady. Jedná se vlastně o klasický epizodní film plný vtipných scének, ve kterých vystupují spolužáci z jedné školy a uživají si své letní prázdniny, a které se občas navzájem prolnou. Dobrodružství každého z nich se samozřejmě odehrává na jiném místě a každý prožívá prázniny po svém. Ve snímku se tak neustále střídají pohledy na jednotlivé hrdiny. Jen namátkou uvedu šílenou králičí bitvu s vodními pistolemi nebo dobrodružnou cestu do toho nejšílenějšího zábavního parku jaký jste kdy viděli. Hm, docela rád bych se podíval znovu, už jen najít tu kazetu. Několik scén je totiž opravdu velmi povedených. Kdo uvidí litovat nebude, je to opravdu zábavné. "Roztomilá kočička."(17.8.2007)

 • Galadriel
  *****

  Mrňousové od Bugse a spol. tráví prázdniny - prasata jedou do Veselé země, skunčice se snaží sbalit oblíbenou filmovou hvězdu skunka (který samozřejmě páchne) a králík provokuje ségru králíčici, která chce za každou cenu přes prázdniny zůstat suchá... A to všechno je plné odkazů na všechno možné z dějin kinematografie a hlavně neuvěřitelné vtipné.(13.1.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace