• Malarkey
  *

  Nebejt Schelingera z pěveckého hlediska a Nárožného z hereckého hlediska, tak bych z téhle hudební plejády sedmdesátých let asi vyblil duhu. Nejlepší je zvolání načatých fanynek: "Píďo, ty seš teda kádr!" Takže straník...zřejmě.(22.5.2017)

 • Tosim
  ***

  Limo, ty to bereš pořád z hlediska těch interpretů! ;-))) Nápad je to dobrý, ovšem jenom z toho se nedá vyjít, že...poslední hvězdičku dávám za některé písně a Jirku Schelingera.(9.10.2003)

 • Lima
  odpad!

  Už dlouho jsem neviděl takovou debilitu, proti které i Soukupovy filmy vypadají jako vrcholná díla světové kinematografie. Ale fanoušci Helenky a božského Káji budou určitě u vytržení.(20.7.2002)

 • Ghoulman
  *

  Existuje snad něco horšího, než komunistická teen romance za doprovodu Gotta a Vondráčkové v jejich "vrcholné" formě? Pokud ano, dejte mi vědět a prosím pošlete mi zároveň s doporučením alespoň tucet pytlíků na zvracení...(28.12.2015)

 • Kordus
  odpad!

  Věru zabijácký film. Hlavní hrdina je neschopný patolízalský imbecil, jeho dívka nesympatická afektovaná kráva, pořád tam pobíhá tehdejší smetánka populární hudby (bohužel i dnešní smetánka populární hudby) a snaží se hrát (což ještě jde) nebo zpívat (Boze, zac mne trestas?)... Děj je neuvěřitelný, stupidní a mám pocit, že se vyskytuje, jen aby zamaskoval skutečnost, že jde o 94 minutový primitivní videoklip kombinovaný s reklamou na TESLU. Ani vývar z Eda Wooda, nových filmů Stevena Seagala, Van Damma a Zdeňka Trošky by neměl takovou sílu zabít diváka, jako tahle ... věc. Never more!(5.5.2007)

 • - Film sa natáčal v Prahe - na Strednej škole technickej, stanici metra Kačerov, pred závodom Tesla Hloubětín, na Václavskom námestí a pred obchodným domom Kotva. (Raccoon.city)

 • - V tomto filmu zpívá Rudolf Cortez píseň "Nejmíň stárne klaun". Její melodii později Karel Svoboda použiil i ve své další tvorbě, jako třeba v seriálu Návštěvnící (od r. 1983) nebo ve filmu Zralé víno (1981). (offlineman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace