Matčina lež

(TV film)
  • Kanada Hidden Family Secrets (více)

Bohatá manažerka Katherine zoufale potřebuje dárkyni pro svou nemocnou dceru. Když najde dívku se shodnou DNA, začíná jí docházet, že se musí jednat o její první dceru, o které jí rodina tvrdila, že při porodu zemřela. Katherine je odhodlána i riskovat život, aby odhalila celé pozadí dávného tajemství... (TV Prima)

John80

Kanadský thriller o zákernej matke , ktorej dcéra porodí dieťa, Zákerná  matka ho dá na adopciu, aby jej 17 ročná dcéra nestratila svoju budúcnosť a dcére oznámi,že dieťa zomrelo až Kim nepríde deň D a bude sa hľadať darca kostnej drene pre jej druhu vnučku a druhé dcerine dieťa.  Pre niekoho TV film , pre mňa príjemný Thriller a záležitosť  3* ()

Marze

Hloupy televizni film. Zaujala me jedina hlubsi filosoficka veta "Pro toho, koho mame radi je tezsi vybrat darek". ()

Arsenal83

Ďalší film štýlu TV Doma/Prima, kde netreba rozmýšľať, záporák je jasne určený, dopredu viete, že tá hnusná žena to celé zariadila, vlastne už aj v názve je to napísané, takže vlastne zbytočne aj pozerať. Kto dal 5 hviezd tak doteraz videl asi len Farmu. ()

GeminiK

Hodně špatný film s jednoduchou a předvídatelnou zápletkou. Špatné herecké výkony. Všechny postavy jsou krásní lidé s dokonalým make-upem. Personál nemocnice se se slzou v oku neustále dojímá. Ztráta času. ()