Školák vlkodlak 2

Teen Wolf Too

Komedie / Rodinný / Horor

USA, 1987, 95 min

• SOLOM.

I zde platí ono svaté pravidlo: že když dva dělají totéž, není to vždy totéž – nebo ještě lépe: opakovaný vtip není vtipem! Zatímco v případě prvního dílu Teen Wolf se dala ještě s přivřeným okem přehlédnout celková naivita příběhu a to hlavně díky hlavní hvězdě (Michael J. Fox), tak tady už to zavánělo spíše stupiditou a trapností. Zvlášť když kostra zápletky byla „obšlehnutá“ a ještě mnohem hůř převedená na filmové plátno. Opět tu máme (ne)obyčejného kluka, který se zakouká do pohledné, ačkoliv zadané dívky, která o něj nemá absolutní zájem, ovšem jen do doby, než se promění v chlupatou stvůru (vlkodlakem bych to moc nenazýval). To vše sleduje její smutná sokyně, která se snaží hlavního hrdinu sbalit, ale ten o ní nemá moc zájem. No a v neposlední řadě opět školní tým (jen basket se vyměnil za box), kde hlavní postava využívá své schopnosti a zapomíná na kolektiv. Sorry, ale box mě bavil ještě míň, než ty basketbalové zápasy. Vše se snažilo zachránit pár úsměvných scén, ale těch opravdu humorných tu bylo jen pár. Jízda našlapaným autem, „žabí válka“ v učebně nebo taneční párty – to vše jsou jen slabé záplaty nad jinak nepříliš dobrým filmem.(20.1.2019)

• cariada

To samé co už jsme viděli v jednotce, jen mnohem mín vtipné a místo basketu se tu boxuje, tím pádem už vás to nepřekvapí a hlavně nebaví.(21.8.2012)

• ARI50

O dost slabší jako první kousek tam jsem aspoň vyděl jiskru snahy a naděje tady to šlo hodně dolů.(9.11.2018)

Film vlastne kazí absencia Michaela J. Foxa. Ináč je to vlastne o tom istom. Za pozretie to stojí, ale asi sa to nestane vaším obľúbeným filmom.(22.10.2010)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $7,888,703Tržby Celosvetovo $-(31.3.2010)