poster

Depeche Mode: The Videos 86-98 (video kompilace)

Hudební

Velká Británie, 1999, 126 min

 • Depešák
  *****

  Tak toto dílo je fakt paráda...Nádherné videoklipy a především klasika..Stripped-Depešáci v koženém rozbijí auta Question of Time-Motorka se prohánějící pouští do toho mix nějakého koncertu Personal Jesus-Kovbojové kdesi v hampýzu s pěknými ženskými Enjoy the Silence:Pozování kdesi na horách a král se sedátkem hledající ticho:-)(1.5.2007)

 • ROBOTER
  *****

  Oficiální edice videoklipů kapely z období alb Black Celebration (1986) až Ultra (1997), tedy z pravděpodobně nejúspěšnější éry Depeche Mode. Těžiště tohoto souboru spočívá v režisérském umu Nizozemce Antona Corbijna, který je autorem drtivé většiny videoklipů z této kompilace. Spojení skladeb jako Strangelove, Personal Jesus, Enjoy the Silence, I Feel You či It's No Good se zrnitou a případně černobílou Corbijnovou kamerou zanechá opravdový zážitek i u ne-fanoušků!(27.5.2011)

 • DarthArt
  *****

  Tak bacha přátelé! Tady máme před sebou asi nejlepší sbírku videoklipů všech dob! Nejenže hudba Depeche Mode je geniální, ale taky většina jejich klipů je naprosto nedostižná. Ať jde o surrealistické veledílo Walking In My Shoes, probuzení zmateného Dave Gahana vedle apatického dědka v Never Let Me Down Again, kultovní královský výlet Enjoy The Silence nebo magickou Little 15, není tady slabšího místa a po sté zopakované DVD-čko nikdy nezačne nudit, přiznejme si, hlavně díky filmařské genialitě Antona Corbijna, ale i dalších obrázkotvůrců a hudby Depešáků samozřejmě. Povinná záležitost nejen pro skalní fans Depeche, ale pro všechny fanoušky hudby, kteří mají otevřené uši a oči. Omluveni jsou pouze zarytí konzervativní příznivci Kiss, kteří poslouchají jenom Kiss a všechno mimo Kiss je pro ně "disko". Takovým není pomoci :)(4.6.2016)

 • MM_Ramone
  ****

  Anglická hudobná skupina Depeche Mode je absolútnym vrcholom toho najkvalitnejšieho synth popu. Sú to electronic popoví králi. Novoromantickí umelci. Už dávno sa z tejto formácie stala legenda a kult. David Gahan, Martin Lee Gore, Andrew Fletcher - to je Depeche Mode. DVD kolekcia ich oficiálnych, profesionálne natočených video klipov z rokov 1986 až 1998 obsahuje velice silné kúsky a nemala by chýbať v súkromnej zbierke žiadneho ich fanúšika. "DM: The Videos 86-98" ****(3.10.2016)

 • Anderton
  *****

  Všetci vieme, že klipy od Antona Corbijna sú bez výnimky dokonalé. Tie ostatné sú tiež dobré, ale tá pravá atmosféra je už fuč. Najúspešnejšie obdobie kapely prostredníctvom videoklipov, ktoré formovali pop a elektronický underground po celú históriu kapely. Minimálne do konca tohto obdobia. Mimochodom Antonovi sa príliš nepáčil klip ku Condemnation, preto ho tu nahradil live verziou.(16.9.2012)

 • - Vo videoklipe k skladbe "Strangelove" hrá modelka Nassim Khalifa, priateľka a múza režiséra klipu Antona Corbijna. Pózuje v spodnom prádle, na čo americká MTV namietala na odhaľujúce zábery modelky, a preto bolo video editované a zábery boli nahradené náhľadmi na kapelu. (Raccoon.city)

 • - Vo videoklipe k skladbe "Stripped" môžeme vidieť hneď dva vozidlá z bývalého Sovietskeho zväzu. Na začiatku štartujú automobil GAZ 24 Volga z roku 1973 a neskôr celá kapela rozbíja Ladu 1200 z roku 1972. (Raccoon.city)

 • - Videoklip k skladbe "Behind the Wheel" sa natáčal v Taliansku a zahrala si v ňom aj talianska herečka Ippolita Santarelli, ktorá odvezie Dava Gahana na motocykli Piaggio Vespa. Vo videu môžeme vidieť aj legendárne mikroauto BMW Isetta z roku 1957, ktoré je odťahované traktorom Ferguson TEF 20. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace