Slayers

Partia influencerov je pozvaná k zbohatlíkovi menom Steven Rektor (Adam Ambruso). Ten im ponúkne kontrakt s obrovským platom, ktorý bez váhania prijmú. Netušia však, že sa práve ocitli v sídle krvilačných upírov, ktorí s nimi majú diabolské plány. (Marceloo)

Lacike odpad!

Súhlasím s Marceloo. Je to sračka a jeden veľký chaos. Dúfam, že Levin sa nestane dvorným Janeovým režisérom. Jane má stále na viac. 1/10. ()

Marceloo

Partia influencerov je pozvaná k zbohatlíkovi menom Steven Rektor. Ten im ponúkne kontrakt s obrovským platom, ktorý bez váhania prijmú. Netušia však, že sa práve ocitli v sídle krvilačných upírov, ktorí s nimi majú diabolské plány. - Kde sú tie časy, keď hrali Thomas Jane a Abigail Breslin v parádnych hororoch. Toto je len akási nezáživná zlátanina plná výdobytkov modernej techniky, ktoré ale nie sú vôbec využité. Charaktery sú bez charizmy, nie je to vtipné a celé to vyzerá, ako keby to ani nemalo scenár a herci všetko improvizovali. Keď som dal nedávnemu The Invitation s podobným konceptom dve hviezdy, tu nemôžem dať viac ako jednu. ()

pornogrind

Čekal jsem Béčko a to jsem taky dostal. Ale tohle Béčko je zábanej mix akce, hororu a komedie. Možná by se dalo říct, že jde i o parodii na všemožný upírský fláky. Sedl mi celkovej look filmu, i samotná forma vyprávění, dobrej byl i Thomas Jane(chyběla jen červená čepice a červenej kabát a z filmu by mohl jít hrát z fleku Santu). Ve filmu taky párkrát zazněla hudba lahodící mým uším. Tady většina hází odpady ale mě to fakt sedlo a bavil jsem se. V rámci Béčkovejch filmů je to za mě pěkná trojka. ()

M.i.k.e

partička influencerů je masakrována upíry a jejich jedinou nadějí je mladá gamerka a vysloužilý love upíry. Nezáživné a nehezky vypadající béčko s partou kdysi skoro áčkových herců, které vypadá trošičku jako tvorba pánů Neveldina s Taylorem, ale fakt jen trošičku. To, že Thomas Jane už definitivně spadl do podobného ranku filmů není nic překvapivého, ale že už je tam i Malin Akerman a Abigail Breslin mě docela mrzí...20% ()

majo0007 odpad!

Priznám sa čakal som niečo na štýl nedávnej Day Shift, ktorá mala aspoň zopár vydarených scénok, ale toto je proste zlý vtip. Keby mal takto (teenageri&mobil&socialmedia) niekedy do budúcna vyzerať Blade, tak nás Pán Boh ochraňuj! ()