Reklama

Reklama

Pan profesor

(seriál)
Komedie / Romantický
Česko, (2021–2022), 24 h (Minutáž: 60 min)

Hudba:

Jan P. Muchow

Hrají:

Vojtěch Dyk, Beáta Kaňoková, Martin Pechlát, David Švehlík, Eva Hacurová, Matouš Ruml, Ondřej Bauer, Jana Krausová, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(24)

Obsahy(1)

V obyčejné části města sídlí ve všech ohledech průměrné a ničím výjimečné gymnázium. Navštěvují ho studenti, kteří budou pokračovat ve studiu, ale i takoví, kteří na to nemají a nakonec budou muset přestoupit na průmyslovku nebo na učňák. Chodí sem děti bohatších rodičů z okolí, protože to mají blízko, ale i studenti z horších čtvrtí a chudších poměrů. Někdy je to tu i docela drsné, když se potkají dvě horké hlavy… Většinu času je to ale v tom nejlepším smyslu slova úplně normální gympl. Až na jednoho profesora. (TV Nova)

(více)

Recenze (15)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Ze začátku to vypadalo na konečně jiný seriál, který bude hlavně sranda. Postupem času začalo být poněkud nudné, jak hlavní postava dělala furt ty samé chyby. Moc uvěřitelné nebyly ani některé problémy těch studentů. Nakonec té srandy teda moc nebylo, spíš jsem měl dojem jakési morální výchovy. Je to škoda, protože námět není špatný, dobře zvolená hudba, skvěle zahráno. ()

zette 

všechny recenze uživatele

Cenim snahu, alespon trochu vychovavat nasi dospivajici mladez. To se na komercnich televizich vidi malokdy. Jednotlive epizody maji promenlivou kvalitu, ale vesmes maji co rict. Kdyz uz se musela resit i romanticka linie dospelych... Umel bych si predstavit vyzralejsi vztah. Jinak solidni prumer. Nova toho posledni dobou v osm vecer moc lepsiho nenabizi... ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

Na tu bídu, co televize Nova ve své seriálové produkci nabízí, se Pan profesor s Vojtou Dykem v titulní roli celkem povedl. Původní německou předlohu Der Lehrer ani slovenskou adaptaci Pán profesor jsem neviděla, takže nejsem zatížená potřebou srovnávat. S jistotou však mohu říct, že jsem se při sledování příběhů osazenstva jednoho průměrného tuzemského gymnázia docela dobře bavila. Některé epizody byly sice trochu slabší, nicméně jako oddechovku na večer, u které se nemusí moc přemýšlet, to beru všema deseti. Když k tomu ještě připočtu prvotřídní soundtrack, tak se k těm čtyřem hvězdičkám ráda přikloním. (70%) ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

To se prostě nedá. 1)  Snad nejvíc se mi zamlouval, asi díky tématu, díl o páně profesorově homosexuálním synovi, kterého hrál pěkný byť už kapku přestárlý 27letý Vojtěch Vodochodský._____ 2)  Jinak je to ale bída. Nevěrohodná škola, mezilidské vztahy i děj - vše je očividně z jiného vesmíru, o postavách nemluvě. Bulvární obraz školy a míra absurdity roste díl od dílu...jakoby autoři stále více podléhali drogám či chlastu. Komediální nadsázkou nelze vše omluvit - na to je to zase málo vtipné._____ 3)  Hvězdičku přidávám za milého 36letého Vojtu Dyka a za spoustu pěkných kluků._____ 4)  Ovšem dílo samo je příšerné. Je-li zobrazovaná škola opravdu ...většinu času... v tom nejlepším smyslu slova úplně normální gympl, jak uvádí obsah TV Nova, tak potěš koště. ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Proč mám pocit, že sleduju další z mnoha a mnoha amerických Netflix seriálů? A na jak nudné gymnázium jsem to chodila? Žádné těhotné spolužačky, žádní gay spolužáci, žádná anorexie, žádní kriminálníci, žádné sociální ani finanční super-rozdíly. Neříkám, že je "Pan profesor" úplně marný, ale nebýt sympatického a šikovného Dyka, tak tuhle máme-tu-všechny-problémy-světa školu opustím hned po první epizodě. ()

Galerie (251)

Zajímavosti (7)

  • Premiéru epizody sledovalo 1,06 mil. diváků starších 15 let, což byl nejlepší výsledek z pořadů vysílaných ve čtvrtek po 20. hodině. (rublik05)
  • „Myslím, že každý z nás by ve věku kolem 17 let chtěl mít takovýho profesora. Já teda určitě jo. Tudíž se ho snažím hrát takovýho, jakýho bych ho sám chtěl mít… To jest profesora, kterej bere svoje povolání zároveň jako poslání, kterej je parťák, a ne uměle vytvořená chodící autorita, a kterýho prostě baví to, co dělá, a když už něco dělá, tak na sto procent,“ prohlásil Vojta Dyk. (Duoscop)

Reklama

Reklama