Senza buccia

Mladý Casanova se svou přítelkyní a kamarádem si vyjedou na jachtě na moře. Netrvá to dlouho a narazí na podivný nahý pár, jehož loď se porouchala. Při rozhovoru s nimi zjistí, že jde o nudistyz Norska. Vezmou je spolu domů do rodiné vily na pláži, kde se zanedlouho mladé trio inspiruje norským párem, takže si rovněž sundá všechno oblečení a chodí po vile a pláži jen tak v Adamově rouše. Časem se mezi oběma skupinami vytvoří jisté sexuální napětí. Do vily navíc zakrátko doráží starší rodinná přítelkyně, žena v nejlepších letech, jejíž milostý život nestojí za nic, takže je zpočátku poněkud rozpačitá ze svérázného a velmi volného sexuálního způsobu života mladých, ale nakonec i ona jeho duchu podléhá. (Karlos80)

Karlos80

Velmi účinný, řekl bych až místy srdcervoucí prázdninový softcore eroťák s prvky dramatu a komedie (žádné porno!), odehrávající se na krásných a přitažlivých místech (ostrovy Lipari a Vulcano), s kvalitním hereckým obsazením a myslím si že i dobře ztvárněnými charaktery, které tu přeci jenom procházejí určitým vývojem. Palec nahoru, tohle se mi skutečně líbilo a přál bych si to někdy prožít (nenáročný letní příběh, nezávazný sex, pohodička, volnost, bezstarostnost, radost ze života), zejména pomalu vyvíjející se vztah mladého chlapce (který byl hodně citově založená a poněkud zženštilí) se zralou ženou (krásná řekyně Olga Karlatos) do které se zamiluje (kdo by ne, ona je tak tajemná) byl skvělou záležitostí. Karlatos zde sice není povětšinu obrazu nahá (možná přeci jen už díky jejímu věku 32 let), jako všichni ostatní, ale mohu říct že je snad tisíckrát smyslnější než známé taliánské hvězdičky Lilli Carati a Ilona Staller (známá rolí Ciccioliny), které obě později hráli v XXX filmech. Karlatos ("Zombi 2") v důstojné roli, film neuvěřitelně oživila a de facto jsem to dokoukal jen kvůli ní. Totálně originální film (EuroTrash), tedy nejspíš, alespoň si to myslím, protože podobné věci v hojnější míře, vznikaly až o něco později, viz třeba americká záležitost "Summer Lovers" atd. ()

MM11

Prázdninová vyjížďka na pláž v rytmu partičky, co se nerada váže. Ale s klepáním po branách za velkou louží by tahle trhlá romantika pramálo pochodila. Pro prudérní Američany otevřená erotika, pro Evropského brouzdala po umění poněkud neujasněná sbírka turistických záběrů a zoufalých hereckých tváří. Jen s tou erotičností bych to doopravil. Je kajícnou pravdou, že oblečení je pro naše hrdiny nevhodnou přítěží. Jenže nudistické plácání se po pláži má se sexem společného jen velice málo, tomu věřte... Co říct k ději, lehce moralistní příběh trochu moc káže a holedbá se stejně jako výrazná hudba, co předznamenává italo disco. Příběh o zásadních zkušenostech a důležitosti morálky zkrátka svítí sluncem. Dá i dnes oddechnout, byť na umění si hrát nehodlá. ()

otík

Volnomyšlenkářský letní prázdninový film bez oblečení v maďarském znění. No co víc si přát?:-) Rozumět nebylo potřeba, pohoda na každém kroku, jen to bylo příííííšerně dlouhé. Nezaujalo. ()