Meolriseo Bomyun Pooreun Bom

• Jižní Korea 멀리서 보면 푸른 봄 (více)
Jižní Korea, 2021, 12 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(12)

Nam.94

Líbí se mi v jaké atmosféře je seriál natočen. Nikdo netlačí na pilu, herci jsou sympatičtí,  děj je uvěřitelný, romantické části jsou milé a nevinné zatímco hlubší části jsou seriózní a pro některé lidi reletable. Dál se mi líbí, jak celý seriál ukazuje,  že bohatí i chudí mají problémy.  Že i populární člověk může být osamělý a ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá.  V seriálu, až na rodiče Jihoona, není jediná nesympatická postava, příběhy hlavních hrdinů jsou zajímavé a věřím,  že někomu přinesou útěchu a šanci se stotožnit s jejich osudy. Celkově je to příjemná lowkey romantika, která není nijak příliš naivní a neuvěřitelná.  Něco mi tam ale chybí takže dávám 4 hvězdičky, ale bylo to těžké rozhodování,  mělo to šanci i na 5 :D. ()

ChArLeNe

Tešilo ma vidieť Eru, a dokonca aj spieval (síce len na malú chvíľu, a škoda, že sa nepodieľal na soundtracku). Jediná sympatická postava, no možno ešte druhá ženská postava sa dala. Inak okrem pár výrokov a pozadí postáv sa mi na seriáli už nepáčilo nič. Postavy boli otravné a správali sa sebecky, manipulatívne, a viackrát by som si to už nepozrela (až niekedy od 9.ep začali byť súdržnejší). Vzťahu medzi hlavnou mužskou a ženskou postavou som vôbec neverila, a jeho nepredvídateľne správanie z neho robilo strašidelnejšieho než Dementor, keďže pri nich vieš čo očakávať. ()