Hallie (ELISABETH HARNOISOVÁ) sa cíti ako prekliata, pretože je dcérou amerického prezidenta Richmonda (DABNEY COLEMAN). A akoby to nestačilo, je navyše aj volebný rok. Hallie by rada šla na rande, ale v jej situácii je to takmer nemožné, pretože na každé stretnutie by musela ísť aj s ochrankou a v pätách by mala všetky médiá. Jej vyvolený Duncan Fletcher (WILL FRIEDLE) však napokon vymyslí riešenie, ako sa stretnúť. Keď sa už rande konečne uskutoční, strhne sa celá séria nešťastných príhod, ktorá ohrozí nielen vzťah mladého páru, ale dokonca aj národnú bezpečnosť... (oficiální text distributora)

corpsy

Televízny blud, ktorý zaujme len milovníkov pokleslej, namyslenej a nadutej tenneagerskej zábavy. A občas zamrzí, koľko takých je. ()

filipP321

Ja som sa skvele zabával. Príjemná vtipná komédia ktorá našťastie postráda ejakuláty, exkrementy a podobné umelecky hodnotné veci, bez ktorých si už modernú komédiu pre tínedžerov "nevieme ani predstaviť". Film ťahajú hlavne skvelé ženské herecké výkony Elisabeth Harnois a Mimi Kuzyk. Na IMDB má film hodnotenie 64% ... ()

MiGi87

Hej lidi, 4* a s čistým svědomím, protože ze všech filmů s tímhle či obdobným námětem tenhle zdaleka vede. ()