Reklama

Reklama

Šťastně až do smrti

všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí se prolomí, když žena odhalí manželovu nevěru. Oba pak podniknou extrémní kroky, aby získali, co chtějí. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (146)

MartinTerran 

všechny recenze uživatele

Tak to bylo brutální. Manželé evidentně hrají hru o tom kdo je vetší magor. OK chladná logika a kalkul vyhrává nad emocemi, ale nevěřím tomu, že by toho některý pár byl v reálnu schopen. Jen by mě zajímalo jestli potom opravdu žili šťastně až do smrti. Podívaná to, ale byla zajímavá. Hodnocení: 80/100. ()

Ivo 

všechny recenze uživatele

Typicky hustá a stylová skandinávská idylka o tom, jak podnikatelovy post-zkvašené hormony časem tradičně inklinují k nové, zdánlivě pohlednější (a samozřejmě zcela nezištné) čerstvé figurantce v rámci oněch krátkých společných tělesných rytmických cvičení, která ale stejně nakonec žádné finální uspokojení nikomu nepřinesou (ať chceme nebo ne), jen brzy spíš další snůšku nových problémů, které za těch pár nedávných vzdychavých a vyčerpávajících škubání většinou asi nestojí? :) (něco jiného ale bohužel stojí - a v tom je právě ten (ryze chemický) problém :-)). Zároveň je to i typická etuda o tom, že "vztah" ve skutečnosti většinou znamená jen to, že někdo jiný se pro někoho stává časově omezeným poskytovatelem konkrétních služeb a uspokojovatelem potřeb (tomu se pak většinou říká "láska") a když už služby nejsou poskytovány nebo už je zájem o jiné zboží a eshop, pak nastává opačný stav, na který je i každá reklamace krátká. A tak nějak stále dokola v rámci (neúspěšných) pokusů o útěk od sebe sama. V našem dánském království to ale (sou)druzi a (sou)družky začali řešit hodně drsně (místy až dost hnusně) a nemyslím si tedy že by byli na závěr pohádky nějak šťastní až do smrti ... (což, když tak na ně koukám, nemusí trvat ani moc dlouho :) Též i proto, že panu šéfovi s.r.o. (a všem jeho podobně postiženým kamarádům) nějak úplně nedochází že i ta děvčina mladá (a chvilku ještě barbínovsky kyprá) bude za chvíli taky jen zvadlá vrásčitá důchodkyně (stejně jako současná milá ježibaba) ... a on též ... takže tak nějak ve výsledku marná "honba" ve všech směrech? Ale film hustý a hodně dobře udělaný, to jo ... Jen ten inspektor Columbsen se nějak moc nepředvedl - asi mu chyběl správný baloňák? ()

Reklama

hony23 

všechny recenze uživatele

Když si ženatý chlápek v krizi středního věku nabrnkne o generaci mladší roštěnku, koleduje si o malér. Dotyčná si ho totiž časem začne nárokovat čím dál tím víc, zatímco podváděná manželka nemá pro jeho druhou mízu pražádné pochopení. Náš hrdina je tak časem oběma dámama uveden do bezvýchodné situace, kterou se rozhodne vyřešit vraždou. Dánové tahle dramata, která diváka naprosto pohltí, prostě umí. ()

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele

Příběh dlouholetého manželského páru mě vtáhnul a nepustil, tentokrát se o to postarala Sonja Richterová, hrála jak o život.. Byla jsem nesmírně zvědavá, jak se vyřeší situace kolem milenky a vraždy na silnici.. Líbil se mi také Mikael Birkkjær a to zejména v roli otce, který vede svou dceru k oltáři a snaží se jí předat něco ze svých životních zkušeností.. S přimhouřením oka dávám čtyři hvězdy, bavilo mě to.. ()

Maynard. 

všechny recenze uživatele

Už en kvůli tomu, že sem celkem dlouho neviděl novej cele film, tak dám 5 hvězdiček. A taky trochu kvůli tomu, že se tenhle filmek fakt vydařil. Celkově musím říct, že obdivuju severskou kináž, a obzvlᚍ jejich napínavá kousky. Tohle je rozhodně jeden z nich. NApětí bys mohl v klidu nakrájet no a co se týče příběhu, tak taky skvěle promáknutej. Z tý jeho manželky šel vopravdickej strach... ()

Galerie (32)

Zajímavosti (1)

  • První originální film Netflixu z Dánska. (Axarus)

Reklama

Reklama