Tempo první lásky

Scénografie:

Milan Nejedlý

Kostýmy:

Olga Dimitrová

Tak nějak jsem doufala, že pomocný režisér Ota Koval vdechne filmu trochu poetiky ... Leč tempo této lásky bylo spíš pomalé než poetické.(2.1.2016)

Roztomilá jednohubka aneb Já jsem liftboy, já jsem liftboy. 67letý Oldřich Nový a k sežrání slaďoučký 21letý Ladislav Potměšil.(29.1.2014)

• Karlos80

Nuda tento Brynychův černobílý středometrážní film který režisér natočil ještě společně s filmem "Transit Carlsbad". Zde se filmovalo v reálech Karlovarského hotelu Grandhotel Pupp (dříve Moskva) a jeho okolí, vše se od té doby značně proměnilo, pro pamětníky příjemné nostalgické připomenutí a hezká vzpomínka. Jinak film skoro ničím nezaujme. Ve filmu se ale párkrát zazněl zajímavý výraz "liftboy", který se ostatně používá dodnes různými agenturami, přesný význam tohoto slova, je chlapec který obsluhuje výtah, třeba v hotelu.(4.9.2010)

Krátky film s príjemnou luxusnou atmosférou alebo ako aj najobyčajnejší liftboy môže mať rande s dedičkou hotelového impéria. Jazykový problém nie je problém a neexistuje ani žiadna iná prekážka, stačí snívať. A možnože je to všetko iba sen, keď Ladislav Potměšil bol obsadený do normálneho filmu a sekunduje mu Oldřich Nový.(29.1.2014)

Jen taková >etudka< ala >dolce vita< , v pomalém tempu model stará škola 1966... Liftboy richtig, aneb jak je (bylo) v té pomalu se rozvíjející >reállidodemo< (Pupp nepup) vše pomíjivé, že... A snít se nesmí... ;-) . . . Zvláštní, jak i takový krátký a na povrchní pohled vlastně o ničem filmek může mít duši. Jak to tenkrát ti režiséři a-s herci dělali? - - - - - (Poprvé viděno 23.12.2011 na >tv bar-rande-off< , hodnocení 38., komentářík zde v rychlém tempu jako třetí - 23.12.2011)(23.12.2011)