Clarissa (TV film)

• Německo

Clarissa - Tränen der Zärtlichkeit

Francie / Německo, 1998, 104 min

• Martin741

No mne sa to nevidelo - zenska pracuje na akejsi klinike, stretna chlapa a do toho vojna - ne, plane tempo, plane kulisy aj dialogy . 30 %(23.12.2018)

• WANDRWALL

S. Zweig psal dobře. Je to velký spisovatel, takže po něm filmaři často šahají. Tenhle film je ale jen protahovanou jeho hlavních myšlenek v povídce, kterou napsal. Má lepší a zajímavější než je tato, a taky není ten film moc točen podle S. Zweiga, jako podle scenáristy. Srovnej s televizním filmem podle S.Zweiga - Sjezd Abiturentů, který byl natočený zde, jak ten je proti tomuhle čajíčku dramatický a kvalitní.(4.9.2010)

Když jsem zjistila, že má ČT1 tento film o prázdinách vysílat, má první reakce byl jasný povzdech a dodatek: No to bude utrpení. Ovšem po shlédnutí: Ohromně jsem se spletla! Poklidný, avšak rychle ubíhající děj a příjemné herecké výkony, k nimž se nedá dodávat více. A komu z vás se někdy tento snímek poštěstí vidět, jistě nebude litovat!(9.6.2010)