Zločiny podle Mary Higgins Clark: Patříš jen mně (TV film)

• Česko

Patříš jen mně

• Kanada

You Belong to Me

Patríš len mne

Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Patríš iba mne

Thriller / Drama / Krimi

Kanada, 2002, 92 min

Když jsem v jedenácti začínala s četbou detektivek, objevila jsem M. H. Clarkovou. Brzy jsem poznala, že ač píše řemeslně dobře, hlavní hrdinka je pokaždé skoro stejná - a o pachateli platí totéž, čímž pojem detektivka bohužel ztrácí smysl. Obvykle jsem byla schopná v jejích románech nalézt vraha už dávno před půlkou knihy (a některé nebyly úplně tenké). Nejsou špatné, ale ani výjimečné. O filmu mohu říci totéž - 3* s odřenýma ušima. P.S.: Víc jsem si oblíbila její dceru, Carol Higgins Clarkovou, která píše s vtipem a nadhledem.(14.9.2008)

Nízkorozpočtová televizní detektivka. Tři hvězdičky dávám jen díky Lesley-Anne Down :)(8.1.2012)

To si ale děláte srandu s tou hlavní postavou, že ano? Kniha mnohem, mnohem lepší. I když jsem to čekal, ale přeci jen jsem čekal krapet víc. Snad až na docela pěkně vypadající Dee to bylo s tím hereckým obsazením velmi bídné. Kdyby to nebyl příběh od Mary Higgins Clark, tak to dostane hvězdy 2.(8.1.2012)

• Brouk

Lesley-Anne Down je vizuelně mimořádně zajímavá v jakémkoliv věku, ale tohle bylo co? Apríl? Vždyť je říjen... :-((14.10.2005)